“همه چیز بیدار شد به Sh% t” – تک بست ۱۰۰


کمی بیش از یک سال پیش، برایان استلتر برای جشن “برکناری غافلگیرکننده لو دابز توسط FOX” به روی آنتن رفت:

اینجا فرهنگ لغو نیست. این فرهنگ پیامد است.»

برایان استلتر از شما می‌خواهد که باور کنید که تاکتیک‌های قلدری اوباش بیدار هیچ ارتباطی با صداهای محافظه‌کار که از گفتمان عمومی ناپدید می‌شوند، ندارد. مردم آمریکا به سادگی ایده‌های محافظه‌کارانه را «نخریدند»:

«آیا این شرکتی است که کتابی را منتشر نمی‌کند یا گروهی از مردم یک برند را تحریم می‌کنند؟ نه، این فقط بازار آزاد در کار است.»

با این حال، آن استدلال به همان اندازه محکم بود دوستی کریس کومو و دان لمون.

شرکت‌های بیدار که تصمیم به پاکسازی صداهای محافظه‌کار گرفتند، اکنون متحمل ضررهای ویرانگری شده‌اند. پس از اولین حضور غم انگیز آنها در صحنه سیاسی فلوریدا، دیزنی بدترین عملکرد سهام داوجونز را دارد. کانودلینگ با وکسترهای معروف مانند مگان مارکل و باراک اوباما برای نتفلیکس کار نکرد – مشترکین سریعتر از کارکنان کامالا هریس فرار می کنند. و نمایش های بیدار هالیوود اکنون به دعواهای صحنه ای متوسل می شوند برای جلب توجه.

وقتی بازار آزاد شروع به پاکسازی زباله های بیدار کرد، بحث «فرهنگ پیامد» سریعتر از یک دونات ژله ای از لبان برایان استلتر ناپدید شد. در حالی که ایده‌های محافظه‌کار به سادگی در میان «مردم» محبوب نیستند، مقاومت در برابر دیدگاه‌های «روشنفکر» که برایان از آن‌ها حمایت می‌کند بسیار پیچیده‌تر است.

اولاً، برخی از “مردم” به سادگی آنقدرها باهوش نیستند:

چگونه مردم می‌توانند «اتاق‌های خبری بزرگی مانند CNN را که دارای بخش‌ها و میزهای بهداشتی و عملیاتی هستند که سخت روی تأیید اطلاعات و گوش دادن به ستارگان برنامه‌های گفت‌وگو مانند جو روگان کار می‌کنند، که فقط بال آن هستند، که آن‌ها را تشکیل می‌دهند» رد کنند.

سپس، همیشه “هموفوبیا و نفرت” رایج وجود دارد:

و سپس، همه آن مزاحم وجود دارد «ستارگان راست‌گرای رسانه‌ای» که بینندگان خود را در برابر «نمایش‌های فراگیر» «جلوانی می‌کنند»:

ستارگان رسانه‌های راست‌گرا و قانون‌گذاران محافظه‌کار با شیطان جلوه دادن معلمان تراجنسیتی و محکوم کردن نمایش‌های فراگیر دیزنی، بینندگان و رأی‌دهندگان را تحریک می‌کنند.»

سرویس اشتراک CNN + مدت تصدی کوتاه‌تری نسبت به آن داشت مردی که پاسخ دیزنی به قانون حقوق والدین در آموزش را طراحی کرد. اما درست مانند تعریف یک زن مستلزم مدرک زیست شناسی است، تعریف شکست تجاری نیز مستلزم مدرک MBA است. برایان استلتر به “زمان بیشتری” نیاز دارد تا بفهمد که آیا ریختن ۳۰۰ میلیون دلار ممکن است واقعا “موفقیت” باشد.

هنوز خیلی زود است که بدانیم آیا این محصول، این خدمات موفق بوده یا شکست خورده است.

بگذارید این یک درس برای شما باشد: هرکسی که به اندازه کافی احمق باشد که با برایان استلتر در یک سرمایه گذاری تجاری – یا قرار ملاقات دوگانه – شریک شود، محکوم به شکست است.

پس از اینکه ایلان ماسک توییتر را با وعده بازگرداندن آن به اصول آزادی بیان خریداری کرد، انتظار می‌رود تعداد مشترکان افزایش یابد. با این حال، برایان استلتر در حال انجام کل عملیات است:

“اگر به جایی دعوت شوید که در آن قوانینی وجود ندارد، جایی که آزادی کامل برای همه وجود دارد – آیا واقعاً می خواهید به آن مهمانی بروید یا تصمیم دارید در خانه بمانید؟”

برایان اغلب به مهمانی ها دعوت نمی شود، بنابراین او به مردم می گوید که او انتخاب می کند در خانه بمانیم زیرا مهمانی ها خیلی سرکش هستند. یادداشتی به برایان: مهمانی‌های «وحشی» ازجمعیت‌هایی بزرگ‌تر (و خنک‌تر!) می‌شوند تا تجمع‌هایی که توسط گروه برگزار می‌شود. “هیئت مدیریت زبان بد.”

به عنوان دونالد ترامپ به ما گفت، “همه چیز بیدار شد به sh% t.”

در طی چند سال، اصطلاح “بیدار” به یک توهین آمیز تبدیل خواهد شد. از آنجایی که بازار آزاد به طور کامل ایدئولوژی بیدار را رد می کند، کسب و کارها به زودی از ایده هایی که اکنون پذیرفته شده اند فاصله می گیرند. ایده‌های بیدار برخلاف عقل سلیم، منطق، علم و آخرین اما نه کم‌اهمیت، جذابیت جنسی هستند. بنابراین، آنها توسط نیروهای ظالم به مردم فشار می آورند و پس از حذف آن نیروها طرد می شوند.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر