همکاران خاطراتی از مرحوم جف برتون – وست ساز به اشتراک می گذارند


خیابان لوئیس – ۱۰۵.۷ شنوندگان پوینت در غم از دست دادن جف برتون مجری برنامه که دوشنبه بر اثر سرطان پروستات درگذشت، عزادار شدند.

برتون به مدت ۳۰ سال عضو جامعه رادیو KPNT بوده است.

اسکات ریزوتو، مجری برنامه The Rizzuto Show، گفت: “من حدود یک هفته و نیم پیش یک جعبه نامه از شنوندگان رادیویی خود و خارج از آنجا تحویل دادم.” او و همسرش هر نامه ای را باز کردند.

همکاران برتون گفتند که آنها زمانی را که در غرفه رادیویی می گذرانند و در خارج از محل کارشان جشن می گیرند.

تونی پاتریکو، یکی از مجریان برنامه The Risotto Show، گفت: «راهی که جف از ما می‌خواهد این است که زندگی او را جشن بگیریم. اگر با هم می نشستیم و گریه می کردیم و غصه می خوردیم، او اولین کسی بود که بر ما عصبانی می شد.

همکاران او و بسیاری از جامعه موسیقی می‌دانستند که برتون اغلب عشق خود را به همسرش جولی، سگش ویزی و بیرون از خانه در میان می‌گذارد.

او می‌خواهد همه آرام باشند. کینگ اسکات، یکی از تهیه کنندگان و مجریان نمایش Rizzuto گفت: “در عشق غرق شوید، با یکدیگر مهربان باشید و دیگران را تشویق کنید که بهتر عمل کنند.” همچنین بیرون بروید و طبیعت را لمس کنید و پاهایتان را کثیف کنید».

ایستگاه رادیویی کارت ها، یادداشت ها و تسلیت را برای ارسال به خانواده جف می پذیرد.

۱۰۵.۷ امتیاز (KPNT-FM)
توجه: ما شما را دوست داریم جف
۱۱۶۴۷ خیابان زیتون
سنت لوئیس، MO 63141

مون والژان تهیه کننده و مجری برنامه گفت: «او برای مردم قهرمان بود. «برای همه و همه، مخصوصاً برای افرادی که سخت کار می‌کنند یا استعداد نشان می‌دهند.» چه یک گروه موسیقی محلی یا یک تازه وارد در رادیو، او همیشه حاضر بود بپرد، دست شما را بگیرد و درباره شما فریاد بزند.

ریزوتو گفت: “هیچ کس جف برتون را فراموش نخواهد کرد.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر