هوارد برین پس از تجربه زوال شناختی، در روز سی و یکم به اعتصاب غذا پایان می دهد


یکی از فعالان محیط زیست Nanaimo پس از اعتصاب غذای یک ماهه تصمیم گرفته است که غذا خوردن را از سر بگیرد.

هوارد برین ۶۸ ساله در ماه آوریل در کمپین انتخاباتی خود برای مدت کوتاهی در بیمارستان بستری شد. این اتفاق کمتر از دو روز پس از توقف مصرف مایعات او در ظهر روز زمین (۲۲ آوریل) رخ داد.

برین و برنت آیکلر، ساکن ونکوور، هر یک دست به اعتصاب غذا زدند و متعهد شدند تا زمانی که وزیر جنگل‌ها کاترین کانروی با یک جلسه عمومی برای بحث در مورد درختان قدیمی موافقت نکند، غذا نخورند.

کانروی در روز زمین با هر یک از آنها تماس گرفت اما با درخواست آنها موافقت نکرد.

آیکلر هفته گذشته پس از ۳۳ روز اعتصاب غذای خود را متوقف کرد.

برین پس از زوال شناختی و کاهش حدود ۴۰ پوندی تصمیم گرفت غذا خوردن را از سر بگیرد.

برین به او گفت: “من واقعاً قبلاً آن را بسته بندی کرده بودم.” سر راست در ۲۲ آوریل. “من به این اندازه لاغر نیستم [Eichler] است. اما می‌دانستم که به دلیل سنم، بزرگ‌تر بودن از او، باید با چیزی شروع کنم که از دست بدهم.»

فعال سوم، ویک بریس ساکن نانایمو، به اعتصاب غذای خود ادامه می دهد. طبق گفته گروه Save Old Growth، او بیش از ۱۰ پوند وزن کم کرده است.

اعتصابات غذا بخشی از کمپین نافرمانی مدنی مسالمت آمیز توسط Save Old Growth برای پایان دادن به قطع درختان قدیمی در BC است.

جنگل‌های قدیمی به‌عنوان یک مخزن کربن ضروری عمل می‌کنند، خاک را نگه می‌دارند و خطر و شدت سیل و رانش زمین را کاهش می‌دهند، به‌عنوان یک مانع طبیعی در برابر آتش‌سوزی‌ها عمل می‌کنند، آنها خانه بسیاری از گونه‌های در معرض خطر انقراض هستند و از نظر فرهنگی و معنوی بسیار مهم هستند. اجداد این سرزمین‌ها، “این گروه در بیانیه‌ای اعلام کرد.

در ستون ۳۰ آوریل در Straight.com، تیم لوئیس، عضو سابق شورای شهر ونکوور اشاره کرد که بر اساس آمار استانی، ۱۱.۱ میلیون هکتار جنگل قدیمی در استان وجود دارد.

لوئیس نوشت: «طبق گزارش‌های خبری، ۳.۵ میلیون هکتار حفاظت شده است و دولت اخیراً اعلام کرده است که قطع موقت ۲.۶ میلیون هکتار دیگر را در انتظار تأیید سازمان ملل متحد اعلام کرده است. توازن جنگل‌های قدیمی بریتیش کلمبیا محافظت‌نشده باقی می‌ماند و همچنان ثبت می‌شود.»

دریا

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر