والدین ستاره کانال دیزنی در مورد مرگ ناگهانی او در سن بیست سالگی صحبت کردند. – و بیشو تک


اف.یا والدین بازیگر فقید کامرون بویس، تماشای فیلم جدیدی که پس از مرگ او منتشر شد، پیچیده است.

برای مادرش، لیبی بویس، این یک تجربه هیجان انگیز است. او می‌گوید کمتر از پنج دقیقه از زمانی که به پسر ۲۰ ساله‌اش فکر می‌کند، می‌گذرد که دو سال پیش پس از یک حمله صرع درگذشت.

او می‌گوید: «من فقط به کک‌ومک‌های روی گردنش نگاه می‌کنم، یا حرکت کوچکی که انجام می‌دهد فقط یک تکه ناهموار است.

برای پدرش، ویکتور بویس، تجربه تماشای یک فیلم، او می دود، و دیدن پسرش کمتر دلخراش است تا اینکه بتوانید بعد از آن با او صحبت کنید یا فقط او را در آغوش بگیرید. این غیبت است که بسیار غم انگیز به نظر می رسد.

با این حال، هر دو موافق هستند که ویدئوها و صداهای آنها باید برای افزایش آگاهی در مورد صرع استفاده شود، چیزی که پزشکان هنوز به طور کامل درک نمی کنند، به اصطلاح صرع مرگ ناگهانی ناگهانی (SUDEP). هر دو والدین گفتند که نمی‌دانستند کسی ممکن است بر اثر صرع بمیرد.

“دیدن او در فیلم یک هدیه ترکیبی است. این فیلمی بود که کامرون در اولین نقش اصلی خود بود، چیزی که به آن افتخار می کرد. و چیزی که قلب و روح خود را در آن می گذارد. و اگر فیلم را تماشا کنید، مادرش می گوید. قلب و روح او هسته اصلی فیلم است.”

او می‌گوید تماشای آن «بسیار سخت» بود زیرا می‌دانست که زندگی‌اش در آن سن کوتاه خواهد بود.

او می گوید: «در عین حال می خواهیم آنجا باشیم، صدای او هستیم، او هستیم. پس باید حاضر شویم. ما زنده ایم و باید ظاهر شویم و صدای او باشیم.»

کامرون بویس در سال ۱۹۹۸ در لس آنجلس به دنیا آمد. چند سال پیش در مصاحبه ای با مردم در مجله ای در ماه تاریخ سیاه، او فاش کرد که مادربزرگ پدری اش، جو آن بویس، یکی از ۱۲ کلینتون، پسران کلینتون، تنسی بود که در سال ۱۹۵۶ اولین آفریقایی آمریکایی بود که به آمریکای جنوبی رسید. حضور در مدرسه متوسطه یکپارچه

او که در آن زمان ۱۵ سال داشت، گفت: «مادربزرگم به چیزی که به آن اعتقاد داشت وفادار بود و کار بزرگی انجام داد. چیزهایی در زندگی شما اتفاق می افتد و شما با ناملایمات روبرو خواهید شد، اما به شرطی که از آن بزرگ شوید و از آن درس بگیرید. “چون تو آدم بهتری هستی.”

بویس اولین نقش اصلی خود را در یک فیلم هیجان انگیز در سال ۲۰۰۸ دریافت کرد. چشم شاهین، و آینه. او اولین بازی خود را در فیلم آدام سندلر انجام داد بزرگسالان، در سال ۲۰۱۰.

یک سال بعد، او اولین نقش اصلی خود را در کانال دیزنی بازی کرد jsداستان دختر جوانی است که از تگزاس به نیویورک نقل مکان می کند و دوستانی که پیدا می کند. بویس به مدت چهار سال نقش لوک راس را بازی کرد.

سپس در موزیکال فانتزی نقش کارلوس دی ویل، پسر نوجوان کرولا دی ویل را بازی کرد. نوه ها، در هر یک از سه فیلم فرانچایز ظاهر می شود و از چندین اسپین آف پشتیبانی می کند. همانطور که بود، او قبل از اکران فیلم سوم مورد حمله مرگبار قرار گرفت.

کامرون بویس ستاره دیزنی در سن ۲۰ سالگی درگذشت

والدین بویس می گویند که او از سنین پایین می خواست نقش های چالش برانگیز تری را بازی کند. در فیلم انجامش بدهاین فیلم به کارگردانی ویلیام کوکلی و تهیه کنندگی کارل رمبو و گریگوری توماس همین کار را انجام داد.

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ماموت ۲۰۲۰ در دریاچه های ماموت کالیفرنیا به نمایش درآمد و در آنجا جایزه گرفت. اولین بار در سپتامبر ۲۰۲۱ در TCL Chinese 6 Theatre در هالیوود، جایی که پدر و مادر هر دو در آن حضور داشتند، نمایش داده شد.

والدین او می گویند که بویس در کودکی به دنبال استفاده از شهرت خود برای کمک به بسیاری از امور خیریه بود.

پروژه عطش مستقر در کالیفرنیا، یکی از ارزشمندترین تلاش های او، به تامین آب پاک برای کشورهای توسعه نیافته کمک می کند. او برای جمع‌آوری پول برای سازمان‌های بی‌خانمان‌ها راه می‌رفت و با موسسه خیریه Make-A-Wish America، که برای “ایجاد رویاهای متحول کننده زندگی برای کودکان مبتلا به بیماری سخت” کار می‌کند، کار کرد.

او همیشه آگاه، انسانی بسیار شهود و بصیر بود. او همیشه به فکر دیگران بود. مادرش می گوید از همان لحظه ای که من احساسات او را دیدم، واضح بود. او عاشق خانواده اش بود، دوستانش را دوست داشت و همیشه می خواست به دیگران کمک کند.

می افزاید: وقتی بچه های رویا می آیند. او فقط تمام روز را با آنها می گذراند. زمانی که او با آنها بود، پادشاه یا ملکه قلمرو او بودند. و او می دانست که این به چه معناست. او متوجه شد که برای مردم بسیار مهم است و آن را بدیهی تلقی نکرد.»

وقتی بویس در ۶ ژوئیه ۲۰۱۹ درگذشت، تنها ۲۰ سال داشت. والدین او در ابتدا بیانیه ای صادر کردند و گفتند که او “در خواب بر اثر تشنج صرعی که نتیجه یک وضعیت پزشکی مداوم بود که تحت درمان بود، درگذشت”.

آنها افزودند: “شکی نیست که جهان اکنون از یکی از چراغ های درخشان خود خالی است، اما روح او با مهربانی و شفقت همه کسانی که او را می شناختند و دوستش داشتند زنده خواهد ماند.” ما کاملاً ناامید هستیم.

چند روز بعد خانواده تایید کردند که مرد جوان مبتلا به صرع است.

ما همچنان در تلاش هستیم تا از این دوران بسیار دردناک عبور کنیم و همچنان به دنبال حفظ حریم خصوصی هستیم تا خانواده و همه کسانی که او را می‌شناختند و دوستش داشتند عزادار از دست دادن او باشند و مقدمات تشییع جنازه او را فراهم کنند. که به قول خودشان عذاب است.

آدام سندلر یکی از بازیگرانی بود که برای ادای احترام با او بازی کرد.

او در توییتر نوشت: “من آن بچه را دوست داشتم. او خیلی به خانواده اش اهمیت می داد. او خیلی به دنیا اهمیت می داد.” چیزهای بیشتری در راه بود. ما همه غمگینیم.»

والدین بویس گفتند که مدت زیادی در تلاش بودند تا بفهمند چه اتفاقی افتاده است. آنها خودشان اطلاعات کمی در مورد عوارض داشتند، یا اینکه آیا تشنج ناشی از این اختلال عصبی می تواند کشنده باشد یا خیر. این چیزی است که آنها و سازمانشان در تلاش برای رفع آن هستند.

آنها می گویند بزرگترین کشفی که در طول سفر خود انجام دادند، بی اطلاعی از این بیماری بود.

“آگاهی چقدر کم است و در مورد آن چقدر بحث می شود. این بیماری شماره یک عصبی است و ما در مورد آن صحبت نمی کنیم.

“مردم، به دلایلی، احساس راحتی نمی کنند که در مورد تشخیص خود صحبت کنند. آگاهی کافی وجود ندارد و آموزش کافی برای افرادی که به تازگی تشخیص داده شده اند وجود ندارد.

وی افزود: از هر بیست و شش نفر یک نفر به صرع مبتلا می شود. همه افراد مبتلا به صرع را می شناسند، اما ما هرگز واقعاً در مورد آن صحبت نکرده ایم.

چرا اینطور فکر می کنند؟

اولین نقش مهم کامرون بویس در سریال محبوب دیزنی جسی بود.

(GT)

“چون این یک انگ است. شبیه به تعطیلی همجنس گرایان است. شبیه افرادی است که مشکلات سلامت روانی دارند. [and people] سعی کنید آن را پنهان کنید، زیرا شما مورد انگ و حاشیه قرار خواهید گرفت.

“یکی از کارهایی که قرار است انجام دهیم این است که او را تحقیر کنیم، او را وارد جریان اصلی کنیم، او را از زیر فرش بیرون بیاوریم و نوری به او بتابانیم.”

او گفت: «بیایید در مورد آن صحبت کنیم، زیرا افراد مبتلا به صرع به اطلاعات نیاز دارند. آنها باید بدانند که در صورت بروز تشنج چه کاری انجام دهند. ما سعی می کنیم اطلاعاتی را در اختیار مردم قرار دهیم و آنها را با نوع مناسب ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و نوع مناسب بیمارستان مرتبط کنیم.

هسته اصلی تلاش های بنیاد ارائه اطلاعات عملی به افراد مبتلا به صرع و دوستان و خانواده آنها برای پاسخ به این سوال اساسی است – “الان چه؟”

به عنوان مثال، اگر فردی اخیراً تشنج کرده است، اکنون چه؟

پس از پایان تشنج، مطمئن شوید که شخصی شما را به اورژانس می برد تا هرگونه مشکل جدی پزشکی را رد کند. سپس باید با پزشک خود در مورد مراجعه به متخصص صحبت کنید.

سوال دیگر این است که “من تازه در مورد SUDEP شنیدم، حالا چی؟”

این سایت می‌گوید: «مرگ ناگهانی در صرع یا SUDEP، یک رویداد واقعی است، اگرچه برای مبتلایان به صرع نادر است». حتما با کارشناسان خود در مورد راه های کاهش خطر صحبت کنید.

والدین بویس می گویند که امیدوارند با ارائه این اطلاعات کلیدی، همراه با افزایش آگاهی در مورد صرع، سهم مثبتی داشته باشند. اگر آنها می توانستند این کار را انجام دهند، با از دست دادن پسرشان بدتر نمی شدند، اما سعی کردند به دیگران کمک کنند.

این زوج می گویند که فکر می کنند مرگ و میر ناشی از صرع کمتر رایج است، زیرا پزشکان به ندرت آن را رد می کنند. و در حالی که تحقیقات ادامه دارد، مهم نیست. به عنوان مثال، پس از مرگ بویس، والدین او متوجه شدند که ۴۰ نوع مختلف صرع وجود دارد.

“تحقیقات زیادی در حال انجام است. اما در مورد سرطان یا پارکینسون و سایر بیماری ها، این اندازه که ما می گوییم نیست. بنابراین، ما می خواهیم سطح تحقیقات را ۱۰۰ برابر کنیم و می خواهیم آن را بی اعتبار کنیم.”

ما احساس می کنیم که اگرچه تخصص در صرع چندان سخت نیست، اما صدا و جایگاهی داریم، و می خواهیم با افرادی کار کنیم که متخصص هستند و به دنبال کمک به آنها برای دریافت بودجه مورد نیاز و توجه مورد نیازشان هستند. برای دریافت. برای دریافت بودجه بیشتر، تا بتوانیم موثر باشیم.»

این زوج می گویند که آنها غمگین شدن را به روش های مختلف یاد گرفته اند. مادر بویس می گوید که او با افرادی که عزیزانشان را بر اثر صرع از دست داده اند صحبت می کند و “همه ما در طول سفر غمگین خود از یکدیگر حمایت می کردیم.”

پدرش می گوید بیشتر به همسر و دخترش روی می آورد. مایا

برای من موضوع حمایت گروهی واقعا جواب نمی دهد. “این فقط من را ناراحت می کند. مثل باشگاهی است که نمی خواهید در آن باشید.”

آنها هر دو از مردم می خواهند که از وب سایت آنها بازدید کنند و خود را با اطلاعات نجات دهنده مسلح کنند.

مادر بویس گفت: «ما می‌خواهیم از جامعه صرع و دیگران دعوت کنیم تا در آن شرکت کنند. بدیهی است که افرادی که ما را تماشا می‌کنند اکثراً طرفداران کامرونی هستند، بنابراین ما واقعاً می‌خواهیم از این فراتر رفته و از جامعه صرع حمایت کنیم.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر