والدین می گویند مهد کودک یورک برای همیشه “بدون هشدار” بسته است – اخبار سرعت


والدین ادعا می کنند که یک مهد کودک در یورک بدون هشدار قبلی بسته شده است و آنها را در قرار ملاقات های سپتامبر و ترتیبات مراقبت از کودکان در تعطیلات تابستانی گیر کرده است.

پیش دبستانی روستا در آزبالدویک عصر جمعه، ۵ آگوست، به والدین اطلاع داد که اکنون مهد کودک بدون هیچ هشداری برای همیشه تعطیل است.

والدین به مطبوعات گفتند که عصر همان روز از طریق ایمیل به آنها اطلاع داده شد تا قبل از پایان روز وسایل فرزندان خود را دریافت کنند – در حالی که والدین ادعا می کنند که ایمیل فقط ۲۵ دقیقه پیش ارسال شده است.

یورک پرس: تصویر ایمیلی که والدین از مهد کودک های خوش آمدید دریافت کردند تصویر: والدینتصویر ایمیل دریافت شده توسط والدین از مهدکودک های خوش آمدید تصویر: والدین

باشگاه تعطیلات، که خدماتی بود که در تعطیلات تابستانی خدمات مراقبت از کودکان را ارائه می کرد، قرار بود از هفته آینده راه اندازی شود و والدین باید برای ماه سپتامبر برای فرزندان خود مهدکودک پیدا کنند.

مطبوعات از تماس با مهدکودک استقبال می کنند، که مهد کودک را اداره می کند.

یکی از والدین فرزندی را تحت سرپرستی داشت و اکنون باید برای او جای دیگری پیدا کند و در تعطیلات برای مراقبت از کودکان ترتیبی دهد.

او گفت: «هیچ اخطاری مبنی بر این که این یک احتمال یا توضیحی است به ما داده نشد که چرا این اتفاق ناگهانی رخ داده است و به ما ۲۵ دقیقه فرصت داده شد تا برویم و وسایلی را که فرزندانمان آنجا گذاشته بودند جمع آوری کنیم.

«اکنون اکثر مهدکودک‌ها در ماه سپتامبر پر هستند و همه مدارس برای تابستان تعطیل هستند – اکنون بچه‌های دو، سه و چهار ساله مهدکودکی برای رفتن ندارند و برای پیدا کردن مهدکودکی برای آن تلاش می‌کنند. سپتامبر، خیلی سخت خواهد بود.»

یکی دیگر از والدین دو کودک که یکی از آنها در مهدکودک است، به مطبوعات ادعا کرد که این اطلاعیه جمع آوری افرادی را که نتوانستند به موقع به آنجا برسند متاثر می شود.

وی گفت: در حال حاضر به مهدکودک های دیگر نزدیک فکر می کنم، اما فکر کردن به آنها طاقت فرسا است.

وقتی ایمیل را دریافت کردم، مجبور شدم کار را رها کنم، زیرا ۳۰ دقیقه با ماشین فاصله داشت و وقتی به مهد کودک رسیدم، والدین دیگر بسیار ناراضی بودند.

ما سعی کردیم با تلفن تماس بگیریم، زنگ به صدا درآمد، در زد و آنها جواب ندادند، حتی با وجود اینکه ماشینی در پارکینگ بود که فکر می کردیم کارمند است.

حالا گفتند باید یکشنبه صبح بیاییم تا به وسایل برسیم.»رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر