والدین کودک ۲ ساله ای که پس از برخورد گزارش شده جان باختند، بیش از ۷ ساعت با پلیس ملاقات کردند – WSVN 7News


شمال غربی میامی-دید، فلوریدا. (WSVN) – تحقیقات در مورد تصادف در شمال غربی میامی داد که به گفته پلیس، منجر به کشته شدن یک دختر ۲ ساله و فرستادن والدینش به بیمارستان شد، به نظر می رسد پس از اینکه والدین بیش از ۷ ساعت وقت گذاشتند، سوالات بیشتری نسبت به پاسخ به همراه داشت. صحبت با کارآگاهان

دوربین‌های ۷News والدین را همراه با کشیش خانواده‌شان، جکسون جانویر، هنگام خروج از ایستگاه پلیس نورث‌ساید پلیس میامی-دید، عصر پنجشنبه ضبط کردند.

والدین تمام بعدازظهر و بخشی از شب را صرف پاسخگویی به سؤالات بازرسان در مورد آنچه که در ابتدا به عنوان ضربه و فرار گزارش شده بود، سپری کردند. با توجه به مدت زمانی که آنها با پلیس صحبت کردند، ۷News از سخنگوی این زوج پرسید که آیا داستان آنها اکنون با آنچه قبلاً گزارش شده متفاوت است؟

جانویر گفت: “من فکر می کنم چیزی در داستان آنها تغییر کرده است، اما همانطور که قبلاً به شما گفتم، پرونده در دست بررسی است.”

چهارشنبه گذشته، پلیس به ۷News گفت که خانواده سه نفره در حال عبور از خیابان در نزدیکی خیابان ۱۰ شمال غربی و خیابان ۱۱۶ بودند که یک راننده با آنها برخورد کرد و هرگز برای کمک متوقف نشد.

ویدیوی تلفن همراه عواقب غم انگیز را نشان می داد، در حالی که مادر مجروح در خیابان دراز کشیده بود.

امدادگران اورژانس خانواده را به بیمارستان منتقل کردند و به گفته پلیس، دختر ۲ ساله این زوج جان باخت.

دوربین‌ها پدر کودک را نشان می‌دادند که سرش باندپیچی شده بود و مدت کوتاهی پس از مرخص شدن از بیمارستان، اشک‌هایش در هم ریخت. همسرش در آن زمان هنوز تحت درمان بود.

ژانویر گفت، پنجشنبه، به دلیل جراحات، خاطره والدین از آن شب ممکن است مه آلود باشد.

او گفت: «آنها مشکل روانشناسی دارند زیرا وقتی با آنها صحبت می کنید یک چیز به شما می گویند و بعد از چند دقیقه چیز دیگری به شما می گویند.

یک خبرنگار ۷News از یک کارآگاه پلیس میامی داد در خارج از دوربین در مورد داستان اولیه والدین و اینکه آیا واقعیت ها تغییر کرده است پرسید. کارآگاه به او گفت: «باش برو [your] روده.»

بازرسان گفتند که هنوز در حال گفتگو با خانواده در مورد پویایی سقوط و بررسی همه حقایق و شواهد با دفتر دادستان ایالت میامی داد هستند.

«در حال حاضر چیزی درست نیست، اما من با افسران پلیس در مورد پرونده صحبت کردم. آنها شش، هفت بازپرس دارند که با آن پرونده کار می کنند. ما منتظر نتیجه هستیم. وقتی به نتیجه رسیدم، به صحبت کردن با شما ادامه می‌دهم، اما در حال حاضر، نمی‌توانم چیز دیگری بگویم.»

حق چاپ ۲۰۲۲ Sunbeam Television Corp. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب نباید منتشر، پخش، بازنویسی یا توزیع مجدد شود.

برای دریافت آخرین اخبار مستقیماً در صندوق پستی خود به خبرنامه ما بپیوندید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر