وال کیلمر می خواهد دوباره نقش بتمن را بازی کند؟ – یک قفل ۱۰۰


از بازگشت ناگوار مایکل کیتون در Batgirl لغو شده تا بازگشت بن افلک در نقش بتمن در Aquaman (و اکنون وال کیلمر)، DC از نوستالژی شوالیه تاریکی بهره می برد (یا داشت).

وال کیلمر در فیلم Batman Forever اثر جوئل شوماخر نقش DC Awakens را بازی کرد. هنگامی که نسخه دیجیتال Top Gun: Maverick، جایی که او نقش مرد یخی را بازی می کند، منتشر شد، او یک مصاحبه ایمیل کوتاه با IGN انجام داد. وقتی از وال کیلمر پرسیدند که آیا شخصیت بتمن را می‌خواهید، او گفت: “بله، لطفا”. چند کلمه می تواند همه چیز را بیان کند.

آیا وال کیلمر دوباره نقش بتمن را بازی خواهد کرد؟

در بتمن برای همیشه، وال کیلمر جایگزین مایکل کیتون به عنوان ابرقهرمان می شود. فیلم سبک شخصیت تاریک و مالیخولیایی را کنار گذاشت و سبکی سبک تر و خانواده پسندتر داشت. پاسخ آرام بود: نقدها متفاوت بود و بتمن وال کیلمر یکی از تاریک ترین بازیگران تاریخ است. حداقل کیلمر در انتهای لیست ما قرار دارد. اما این روزها از همه چیز با نوستالژی یاد می شود، حتی فیلم های بد بتمن، بنابراین اگر قهرمان های دوران کودکی مان برگردند ناراحت نمی شویم.

امسال، من با شخصیت آدم برفی وال کیلمر، شخصیت تام کروز، ماوریک، در فیلم Top Gun: Maverick آشنا شدم. پس از فروکش کردن رقابت آنها، این دو راننده بزرگ بر اساس احترام متقابل دوستان خوبی شدند. کارگردان جوزف کوسینسکی در مورد این صحنه زیبا گفت: “همه ما کمی عصبی بودیم که آن را به او نشان دهیم زیرا می خواستیم او را خیلی دوست داشته باشد. اما پاسخ او بسیار زیبا بود، او آنقدر خوشحال و تحت تاثیر قرار گرفت که باعث شد احساس خوبی به ما بدهد. و فکر کنید که ما کار درستی انجام دادیم.”

با این حال، بیشتر وجود دارد! مایکل مان به تازگی نسخه کتابی دنباله تریلر جنایی کلاسیک خود Fire vs را منتشر کرده است. آتش. وال کیلمر گفت که بازی کردن دوباره در نقش دزد حرفه ای کریس شرلس “سرگرم کننده” خواهد بود و افزود: “من مایکل مان را دوست دارم. ما خیلی خوب با هم کنار می آییم و به هم اعتماد داریم.” هنوز مشخص نیست که آیا این کتاب خواهد بود یا نه یا نه، اما کریس را دنبال می کند که سعی می کند لس آنجلس را پس از سرقت بانک ترک کند. می توان آن را پیش درآمد و دنباله فیلم اول دانست.

Val Kilmer در Fire Vs کار نمی کند. دنباله آتش درست بعد از فیلم اول اتفاق می افتد، اما می تواند برای یک فیلم کوتاه دیگر بسازد.

جدای از این مقالات، می‌توانید موارد زیر را نیز بخوانید: Bflix، Jeans for Man، JoinPD، چیزهایی که باید روی آن‌ها تمرکز کنیم هنگام مبارزه ذهنی، بازی Marvel Spider-Man برای کامپیوتر، Chicago Fire Season 11، Emmy Awards 2022، ۴Anime، All American Season 5، فیلم‌های Amber Midthunder، عروسک روسی فصل ۳، آیفون ۱۴، تام کروز همه فیلم‌های ماموریت غیرممکن، میلیاردها فصل ۷، بهترین دوربین برای سفر، اسکی روی آب، FFMovies، Bolly4U، Moviesflix، TrueID، کریستال‌هایی برای محافظت، میو، نحوه شارژ کردن کریستال، Nightfall فصل ۳، The Vampire Diaries فصل ۹، Homeland فصل ۹.

شرلوک فصل ۵ گودیر فیفا ۳ تخت بیشتر پول نقد برای ماشین ها منطقه f95 آب آلوئه ورا ۱۰۰ فصل ۸ فصل ۳ Shadow Hunter فصل ۴ poldark فصل ۶ مکان خوب آبجو مدیسون ارزشش را ندارد آبشارهای Gravity Season 3, Hunter x Hunter Season 7, Mrs. Marvelous خانم Maisel Season 4، Bloodborne 2، Derry Girls Season 3، پردرآمدترین مدیرعامل، و Bhushan Kumar Net Worth، Knightfall فصل ۳، می‌توانید دسته‌های سرگرمی، سلامت، فناوری و کسب و کار را دنبال کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر