واکنش جان فترمن پس از مصاحبه NBC جنجال بر سر وضعیت سلامتی او برانگیخت


جان فترمن، نامزد سنای پنسیلوانیا، پس از افشای حمایت دموکرات‌ها از آنچه در ژانویه این هفته نیاز دارند، قول داد که ماه ژانویه “بسیار بهتر” خواهد بود.

عصر سه‌شنبه، قبل از پخش اولین مصاحبه با معاون فرماندار پس از سکته مغزی او در بهار، داشا برنز از NBC به بینندگان گفت که او هنوز “در درک آنچه مردم می‌گویند مشکل دارد.”

پس از توضیح استفاده از فناوری اسکریپت شبکه ای مصاحبه، یک سلب مسئولیت اضافه شد.

وی افزود: برخی از صحبت‌هایی که بدون کمک ترجمه انجام می‌شد برای کاندیدای چالش برانگیز بود و معلوم نبود بدون دستورات مکتوب چه می‌گوید.

در حالی که این افشاگری باعث ایجاد یک بحث آنلاین شد که به نظر نمی رسد برای آینده قابل پیش بینی سرکوب شود، نامزد سنا در یک پست ساده در پلت فرم رسانه های اجتماعی خود به این موضوع پرداخت.

بهبودی پس از سکته مغزی در ملاء عام آسان نیست. اما در ژانویه، من خیلی بهتر خواهم شد – و دکتر. اوز یک کلاهبردار باقی خواهد ماند.”

در همان مصاحبه با NBC، آقای وترمن در مورد بهبودی خود و موانعی که باید بر آن غلبه می کرد، هم در مورد سلامتی خود و هم در مورد حملات حریفش به برنامه های پزشکی خود صحبت کرد.

او ادعا کرد که دکتر محمد اوز “من را تشویق می کند که پیشرفت نکنم.”

مبارزات انتخاباتی فترمن هفته ها آقای فترمن را تحت تعقیب قرار داده است و عدم تمایل او به شرکت در مرحله مناظره در سپتامبر گذشته را به عنوان مدرکی که او به اندازه کافی برای نمایندگی پنسیلوانیا در مجلس سنا خوب نیست، محکوم کرده است.

در ماه اوت، کمپین اوز نامه ای کنایه آمیز به فترمن منتشر کرد که در آن نوشت: “دکتر اوز قول می دهد که عمداً احساسات جون را در هیچ زمانی جریحه دار نکند. ما به جون اجازه دادیم تمام یادداشت هایش را با تلفن جلویش بگذارد تا شما بتوانید. پاسخ هایی را که کارکنانش به او داده اند را در زمان واقعی دریافت کنید.

جان فترمن می‌تواند هر زمان که بخواهد دستش را بلند کند و بگوید استراحت دستشویی… ما برای هر کادر پزشکی اضافی که ممکن است نیاز باشد در حالت آماده باش بمانند، هزینه می‌پردازیم.

در آن زمان، دکتر اوز هرگونه دخالت در پیام های تبلیغاتی ارسال شده در وب سایت خود را رد کرد، در حالی که آقای وترمن پاسخ داد: “تیم دکتر اوز… فکر می کند خنده دار است که یک بازمانده از سکته مغزی مورد تمسخر قرار گیرد.”

اکنون مناظره ای برای ۲۵ اکتبر برنامه ریزی شده است و آقای وترمن برای اولین و تنها قبل از انتخابات ۸ نوامبر روی صحنه می رود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر