ورلاندر و والدز ستاره‌های تمام ستاره بر Astros تسلط دارند – اخبار فناوری


از زمان تبدیل شدن به استاندارد طلایی برای قهرمانی MLS در سال ۲۰۱۷، یک بازیکن شروع کننده هیوستون آستروس حداقل دو بازیکن شروع کننده قابل دوام، حداقل بسیار خوب (اما معمولاً یک “آس”) در اوج داشته است. گردش مالی آنها به اشکال و پیشینه های مختلفی انجام می شود – از مالکان خانه گرفته تا خریدهای تجاری بزرگ، از آمریکایی های متولد و بزرگ شده تا ستاره های در حال ظهور در آمریکای لاتین.

در این فصل، چکش عضله دوسر آستروس در بالای پیچ شیب دارای انواع پشتی در دو بدنه شیاردار است. در این فصل، دوتایی پویا جاستین ورلاندر و فرومبر والدز همگی ستاره هایی با آرایش کاملا متفاوت هستند. Verlander منتخب آمریکایی سابق است که در سال ۲۰۱۷ توسط تجارت به دست آمد، در حالی که والدز به عنوان یک بازیکن بین المللی قرارداد امضا کرد و سرانجام پس از چندین فصل خارج از جاده، جکپات را به خانه برد.

همانطور که Astros جفت می شود، با وجود تمام تفاوت ها در سبک و پس زمینه، Verlander و Valdez به همان اندازه خوب عمل کرده اند. در واقع، بیایید در این بیانیه غوطه ور شویم و ببینیم که آنها دقیقاً چه رتبه ای در برابر دو فصل برتر فصل گذشته دارند. اینجا هستیم:

۶. فصل ۲۰۲۰
مقام دوم: زک گرینک / فرامبر والدز
دو نفر برتر بیشتر از نایب قهرمان شدند: گرینکه ۱.۱، والدز ۱.۲

دیگران شایان ذکر: لنس مک کولر، کریستین خاویر
این سخت ترین گروه برای پردازش و شناسایی “دو اول” است. این فصل کووید بود، بنابراین شما در مورد یک فصل معمولی ۶۰ بازی صحبت می کنید که در آن Astros در واقع زیر ۰.۵۰۰ به پایان رسید. البته به بازی ۷ ALCS رفتند. در هر صورت طبیعت این فصل به هیچ یک از مبتدیان اجازه نمی داد بیش از هر چیزی بالاتر از حد متوسط ​​خود را از هم جدا کنند. من گرینکه و والدز را به عنوان دو بازیکن برتر انتخاب می‌کردم، اما هیچ کدام نزدیک نشدند. این بدترین چرخش دوران است.

۵. فصل ۲۰۲۱
مقام دوم: لنس مک کولر / لوئیس گارسیا
دو نایب قهرمان برتر: مک کولر ۳.۴ و گارسیا ۲.۶
افراد قابل توجه دیگر: فرامبر والدز، زک گرینکه، خوزه ارکیدی
چرخه ۲۰۲۱ عمدتاً از همان گروه سال ۲۰۲۰ تشکیل شد، با اضافه شدن قابل توجه لوئیس گارسیا تازه کار برای یک فصل کامل. مک کالرز با ۱۳ برد و ۱۸۵ ضربه تهاجمی هدایت تیم را بر عهده داشت و سه بازیکن دیگر از جمله گارسیا ۱۱ برد داشتند. گارسیا در جایزه بهترین تازه کار سال AL دوم شد. متأسفانه، مسابقات پس از فصل با آسیب دیدگی آرنج در برابر وایت ساکس در ALDS به پایان رسید.

۴. فصل ۲۰۱۷
مقام دوم: جاستین ورلاندر / دالاس کوچلا
دو بازیکن برتر در نوسان: Verlander 1.8، Keuchel 3.9
افراد قابل توجه: چارلی مورتون، برد پیکاک، لنس مک کولر
این دو در مورد پس از فصل هستند، و ورلاندر تنها یک ماه پس از معامله او برای ببرها، آستروس را در فصل عادی ۲۰۱۷ معرفی کرد. درست است، در آن ماه ورلاندر ۵-۰ با یک میکرو ERA 1.06 پیش رفت، سپس آن را به فصل بعد رساند، جایی که MVP ALCS بود. در میان دیگر پرتاب‌کننده‌های فصل کامل آستروس، من کوچل را به‌عنوان شریک تیم دوبل ورلاندر انتخاب کردم، اگرچه مک‌کالر یک ستاره تمام‌ستار بود، و مورتون و پیکاک به ترتیب ۱۴ و ۱۳ بازی بردند. با این حال، پس از شروع فصل ۹-۰، کیچل تا پایان دوران حرفه ای خود دستبند زده شد.

۳. فصل ۲۰۱۸
مقام دوم: جاستین ورلندر/گریت کول
TOP DUO بر جایگزین پیروز شد: Verlander 6.3، Cole 5.2
افراد قابل توجه: چارلی مورتون، دالاس کوچل، لنس مک کولر

اینجاست که آستروس شروع به نزدیک شدن به سطوح برتر بازی کرد و دو بازیکن ستاره فصل گذشته آنها – کیشل و مک کولر – چهارمین و پنجمین بهترین بازیکنان آنها بودند. در حالی که مورتون در آن سال ۱۵-۳ درخشش داشت، ورلاندر و کول چکش‌های برتر بودند و برای این فصل و فصل بعد خواهند بود. این بیش از آن است که در یک دقیقه انجام شود.

۲. فصل ۲۰۲۲
مقام دوم: جاستین ورلاندر / فرامبر والدز
دو بازیکن برتر تعویضی: ورلاندر ۲.۶، والدز ۲.۲
افراد قابل توجه: کریستین خاویر، لوئیس گارسیا، خوزه اورکیدی
ورلاندر پیشتاز جایزه Cy Young (دوباره) است و والدز یک ماشین “شروع باکیفیت” بود، با ۱۴ شروع متوالی از حداقل شش اینینگ در حالی که سه یا کمتر دویدن را در هر گردش کنار گذاشت. جدا از این، این قطعا عمیق ترین چرخش کلی دوران است. هر دوره دیگری که در اینجا ذکر شده است پس از سه (گاهی اوقات چهار) شروع کننده، افت زیادی دارد. چرخش ۲۰۲۲ تثبیت کننده پایه است.

۱. فصل ۲۰۱۹
مقام دوم: جاستین ورلندر/گریت کول
TOP DUO بر جایگزین پیروز شد: Verlander 7.4، Cole 6.6
افراد قابل توجه دیگر: زک گرینک، خوزه ارچیدی، وید مایلی
هر دو نفر اول و دوم ۲۰ مسابقه یا بیشتر دارند که هر کدام ۳۰۰ امتیاز یا بیشتر دارند و در رای AL Cy Young برنده مقام اول و دوم می شوند. ورلندر و کول عالی بودند. به‌طور شگفت‌انگیزی، تیم هنوز نیاز داشت تا Greinke را در ضرب‌الاجل معاملاتی به دست آورد تا به بازی ۷ سری جهانی برسد، زیرا افت از اول و دوم به شروع بعدی یک افت «رمپ» بود. در باره

هفت روز هفته از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ صبح به Sean Pendergast در SportsRadio 610 گوش دهید. همچنین، او را در توییتر دنبال کنید twitter.com/SeanTPendergast و او را در فیس بوک در facebook.com/SeanTPendergast لایک کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر