وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی را علیه IFYAU9 اعمال کرده است. بله، بله، این ایگور چایکا است


این پیام (مقاله) توسط پست رسانه خارجی ایجاد و (یا) توزیع شده است.

نجات مدوزو!
https://support.meduza.io

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازرگانان ایگور چایکا، پسر دادستان کل سابق روسیه یوری چکا را تحریم کرد و نام جایگزین او – کد ФЯУ۹ و نویسه IFYAU9 – را در ثبت مربوطه وارد کرد. нимания на это отратило “Агентство”.

در سال ۲۰۱۶، تحت نماد FYAU9، Rosreestr عروسی ها را در مورد بازی Chaika طبقه بندی کرد.

همانطور که در بیانیه مطبوعاتی وزارت خزانه داری آمریکا آمده است، ایگور چایکا به دلیل دخالت در امور داخلی مولداوی در فهرست تحریم ها قرار گرفته است. وودومیستوف ادعا می کند که به همراه دیمیتری پسکوف، دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور فدراسیون روسیه، آنها برنامه های دقیقی برای تضعیف مواضع رئیس جمهور مولداوی، مای ساندو و بازگرداندن این کشور به حوزه نفوذ روسیه تهیه کردند.

با این حال، مقامات آمریکایی ادعا می کنند که دولت روسیه از شرکت های متعلق به ایگور چکا برای تامین مالی احزاب طرفدار روسیه در مولداوی استفاده کرده است.

در تحقیقات الکسی ناوالنی که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، به او در مورد تجارت و دارایی ایگور چایکا و برادرش آرتم چکا گفته شد. پس از انتشار تحقیقات، Rosreestr تغییراتی در اطلاعات دارایی ایجاد کرد: آرتم چایکا به ЛСДУ۳ و ایگور چایکا – ۹ تبدیل شد. بعدها، Rosreestr نام پسران چایکی را به “значение устройство” تغییر داد.

ناوالنی از طریق دادگاه به رسمیت شناختن کار Rosreestr یا نه، اما ادعای نهایی رد شد. D Post 2017، → Above DR در سال ۲۰۲۰، Rosreestr فروش املاک و مستغلات به فرزندان یوریجا چایکی را با ذکر نام واقعی آنها از طبقه بندی خارج کرد.

آنچه در شبکه های اجتماعی درباره او نوشته شد

  • چایکا ЛСДУ۳ و چایکا ۹ پسران دادستان به گروه نامه ها و شرکت ها تغییر نام داده اند، این بسیار متزلزل است

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر