وزارت دفاع غیرنظامی نحوه جلوگیری از تخلفات ماهیگیری را یادآوری می کند – وست ساز


خیابان لوئیس – وزارت حفاظت از میسوری (MDC) از قبل به شکارچیان گوزن یادآوری می کند که چگونه می توانند با برچسب گذاری و بازرسی از راه دور محصولات از تخلفات احتمالی جلوگیری کنند.

به گزارش جنبش تغییر دموکراتیک، فصل شکار گوزن در حال انجام است و فصل اسلحه گرم برای برخی از اواخر این هفته آغاز خواهد شد.

کاپیتان جانی بلدسو، کاپیتان حفاظت از منطقه کانزاس سیتی، کارهایی را که ماهیگیران برای آماده شدن باید انجام دهند را به اشتراک می گذارد.

بلدسو گفت: “آنها باید تمام مجوزهای خود را زودتر بخرند، باید مقررات را بخوانند و اگر سوالی دارند با مامور حفاظت محلی خود تماس بگیرند.”

عدم خرید مجوز صحیح گوزن ارائه شده به TeleCheck قبل از برداشت، تخلفی است که اغلب با آن مواجه می‌شوید. در روز برداشت گوزن، شکارچیان تا ساعت ۱۰ شب گوزن ها را از راه دور چک می کنند و مجوز کاغذی آنها را می گیرند.

در اینجا لیستی از جزئیات اصلی است که باید دنبال کنید.

  • قبل از شکار پروانه شکار آهو داشته باشید. خرید مجوز پس از برداشت محصول تخلف محسوب می شود.
  • شکار آهو با طعمه غیرقانونی است.
  • پس از برداشت آهو و قبل از حمل، حتما گواهینامه خود را “کلیپ” کنید. با این کار مجوز خود را باطل می کنید. شکارچیان مجوز کاغذ باید تاریخ و ماه برداشت را مشخص کنند. کسانی که از برنامه موبایل شکار میسوری استفاده می کنند می توانند به سادگی روی مجوز معتبر غزال کلیک کرده و سپس روی نماد “notch” کلیک کنند.
  • آخرین مرحله این است که گوزن خود را از راه دور تا ساعت ۱۰ شب روزی که دستگیر شده است بررسی کنید. “ساخت” مجوز یک اسکن از راه دور نیست. قبل از پردازش (پنهان یا ربع) آهو، حیوان باید از راه دور مورد بررسی قرار گیرد. از طریق کامپیوتر، تلفن یا اپلیکیشن موبایل.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قوانین شکار گوزن اینجا را کلیک کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر