وفاداری به ترامپ تعیین کننده انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان برای مجلس سنای آریزونا است


مصاحبه‌کننده‌ای از بلیک مسترز، نامزد جمهوری‌خواه سنای آریزونا خواست تا «متفکر مزاحم» را انتخاب کند که مردم باید درباره‌اش بیشتر بدانند.

آقایان به این فکر افتادند و برای یک کاندیدا پاسخ خطرناکی دادند.

Unabomber را انتخاب کنید.

استاد پاسخ داد: «ممکن است برای گفتن این حرف به مشکل برسم. “مثل تئودور کاچینسکی چطور؟”

مسترز دقت داشت که به این نکته اشاره کند که بمب‌گذاری‌هایی را که بین سال‌های ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۵ منجر به کشته شدن سه نفر و مجروح شدن ده‌ها نفر شد و ملت را تا زمان دستگیری کاچینسکی در سال ۱۹۹۶ به وحشت انداخته بود، نپذیرفت. اما مصاحبه آقای آقای در ماه مارس در یک پادکست مبهم، این تحریک‌آمیز را خلاصه می‌کند. سبک. این به کاندیدای ۳۵ ساله کمک کرد تا با بخشی از رای‌دهندگان اصلی جمهوری‌خواه که مشتاق مقابله با دموکرات‌ها، شرکت‌های فناوری و سایر دشمنان جناح راست در انتخابات میان‌دوره‌ای هستند، ارتباط برقرار کند.

با حمایت دونالد ترامپ، استادان بیشترین توجه را در انتخابات مقدماتی به خود جلب می کنند که بیش از هر چیز دیگری با وفاداری به رئیس جمهور سابق تعریف می شود. برنده انتخابات روز سه شنبه با سناتور دموکرات روبرو خواهد شد. مارک کلی یکی از اهداف اصلی حزب جمهوری خواه است.

انتخابات مقدماتی به راحتی در رقابت ترامپ و ترامپ نمی گنجد. الگوی گسترش حزب جمهوری خواه بسیاری از رقابت ها را در سال جاری مشخص کرده است، از جمله رقابت برای فرمانداری آریزونا. همه نامزدهای اصلی به شدت به دنبال نامزدی ترامپ بودند و از ترویج ادعاهای دروغین وی مبنی بر تقلب در انتخابات از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ خجالتی نبودند. داگ دوسی فرماندار جمهوری خواه از نامزدی خودداری کرد و حزب جریان اصلی حول یک نامزد خاص متحد نشد.

مسترز با تاجر جیم لامون، که یک شرکت انرژی خورشیدی را تاسیس و فروخت، و مارک برنوویچ، دادستان کل، که رقابت را به عنوان محبوب ترین نامزد آغاز کرد اما با انتقاد شدید ترامپ مواجه شد، روبرو است. سرلشکر بازنشسته مایکل مک گوایر، رئیس سابق گارد ملی آریزونا، و جاستین اولسون، قانونگذار سابق و عضو کمیته شرکت آریزونا، برای جلب توجه تلاش کردند.

در مورد Unabomber، مسترز گفت که با تمام نظرات کاچینسکی مخالف است، اما “بینش زیادی در آنجا وجود دارد.” مانیفست ۳۵۰۰۰ کلمه‌ای کاچینسکی که پیشرفت‌های فناوری را عامل آسیب‌های اجتماعی می‌داند، طرفداران وفاداری پیدا کرده است.

مسترز گفت: «او در مورد چپ های سیاسی حرف های زیادی برای گفتن داشت، و اینکه چگونه همه آنها عقده حقارت دارند و از چیزهایی مانند خوبی، حقیقت، زیبایی و عدالت متنفرند.

مسترز علیرغم کار در سرمایه‌گذاری خطرپذیر نزدیک به استارت‌آپ‌های دره سیلیکون، منتقد Big Tech بوده و خواستار نظارت بر غول‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک است که به گفته او نسبت به محافظه‌کاران ناعادلانه است.

این یک موقعیت جالب برای نامزدی است که تقریباً به طور کامل حرفه خود را مدیون سرمایه گذار شماره یک فیس بوک، میلیاردر پیتر تیل است. به عنوان دانشجوی حقوق در دانشگاه استنفورد، استادان کلاسی را با تیل گذراندند و پیوندی پایدار ایجاد کردند. آنها با هم کتابی نوشتند، مسترز برای شرکت سرمایه گذاری Thiel و بنیاد آن کار کرده است، و میلیاردر اکنون از طریق یک کمیته اقدام سیاسی فوق العاده که تا کنون ۱۵ میلیون دلار کمک کرده است، بودجه سنا کارشناسی ارشد را تامین می کند.

ترامپ هفته گذشته استادان را به عنوان “ذهن درخشانی که واقعاً از جنبش MAGA و آمریکا اول حمایت می کنند” توصیف کرد.

مسترز زمانی یک لیبرال سرسخت بود که پست های آنلاین او به عنوان یک دانشجوی کارشناسی خوراک رقبای او بود. او از مهاجرت نامحدود حمایت کرد و نوشت که “ایالات متحده در بیش از ۱۴۰ سال جنگ عادلانه ای نداشته است”، دوره ای که به طور خاص جنگ جهانی دوم را مستثنی می کند. مسترز بعداً به Jewish Insider که ابتدا این نظرات را گزارش کرد، گفت که او “بیش از حد رفته است.” او به دلیل تمرکز بر نوشته های نوجوانانه اش مورد انتقاد مخالفان و رسانه ها قرار گرفت.

اخیراً، او یک شاهین مهاجرت بوده که از «نظریه جایگزینی بزرگ» حمایت می‌کند و دموکرات‌ها را متهم می‌کند که می‌خواهند ملت را با میلیون‌ها مهاجر برای «تغییر جمعیت‌شناسی کشورمان» سرازیر کنند. او رهبران دموکرات را “روحانی مذهبی” خواند و با تفنگ دستی عکس گرفت و اعلام کرد “برای کشتن مردم طراحی شده است” و گفت که متمم دوم قانون اساسی درباره شکار نیست.

مسترز گفت که حمایت ترامپ از کمپین من فوق العاده بوده است و او قصد ندارد در صورت کاندیداتوری این حمایت را کمرنگ کند.

مسترز گفت: “می‌دانید، من می‌بینم که برخی از مستقل‌ها می‌گویند: “ببخشید، ما به بایدن رای دادیم. لطفاً موارد بد را بازتوییت کنید زیرا ما دو مهاجم دلاری می‌خواهیم، ​​ما محدودیت می‌خواهیم.”

لامون پس از تلاش زیاد برای جلب حمایت ترامپ، می گوید که رئیس جمهور سابق در آریزونا اشتباه کرده است. در یک گردهمایی تبلیغاتی اخیر در تمپه، او ادعا کرد که ترامپ از اساتید به دلیل روابط تجاری آنها با تیل حمایت می کند.

لامون به زنی که می‌خواست بداند چرا ترامپ از او حمایت نمی‌کند گفت او. او بعداً گفت که نگران دور بودن رئیس جمهور سابق یا حامیان او نیست و دکتر مهمت اوز در پنسیلوانیا را نمونه دیگری از حمایت ضعیف ترامپ از نامزد جمهوریخواه سنا ذکر کرد.

“اوز ما چگونه کار می کند؟” اوز در مقایسه با اساتید تجربه زیادی دارد.

لامون، کهنه سرباز ارتش، از ثروتی که در طول حرفه خود در بخش انرژی به دست آورده است، استفاده می کند.

باب والاس، یک بازنشسته ۶۸ ساله از مسا که از لامون حمایت می کند، می گوید: “او به گشت مرزی اجازه می دهد کارش را انجام دهد.” برای هزاران و هزاران پرستار غیرقانونی بازی نکنید. ترجیحاً آنها کار خود را انجام می دهند که آنها را در مرز متوقف می کند.

برنوویچ، در دومین دوره خود به عنوان دادستان کل، تنها کاندیدای اصلی با تجربه برای یک سمت انتخابی است. اما ستاره او از زمانی که ترامپ به دلیل عدم ارائه آنچه ترامپ بیشتر می‌خواست از دست او عصبانی شد، محو شد – کیفرخواست مقامات انتخاباتی که او ادعا می‌کند، بدون مدرک، به طور غیرقانونی او را از دور دوم ریاست جمهوری منع کرده است.

برنوویچ در ابتدا صداقت انتخابات ۲۰۲۰ را تضمین کرد و پس از تایید نتایج انتخابات با فرماندار و وزیر امور خارجه به گفتگو نشست. اخیراً، او می‌گوید که در حال بررسی اتهامات بی‌پایه رفتار بی‌نظم در شهرستان ماریکوپا است.

در مناظره اخیر، برنوویچ در حین صحبت کردن بارها توسط جمعیت مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

بالاخره جواب داد ببین من به شما احترام می گذارم لطفاً به من احترام بگذارید و بگذارید جوابم را تمام کنم. “اگر حقیقت صدمه می زند، جهنم را ببند، باشه؟” بگذار فقط حرف بزنم.”

کلی مخالف سرسخت هر کسی است که از دور مقدماتی حزب جمهوری‌خواه خارج شود. کلی، فضانورد و هوانورد سابق نیروی دریایی، شوهر یک بازیگر سابق است. گابریل گیفوردز که از یک سوء قصد جان سالم به در برد. او از زمان انتخاب شدن در انتخابات ویژه در سال ۲۰۲۰ برای پایان دادن به دوره ریاست جمهوری سناتور فقید جمهوریخواه، برای ایجاد چهره ای معتدل تلاش کرده است. جان مک کین

کلی یک جمع آوری کمک مالی قوی است و تا پایان ماه ژوئن ۵۲ میلیون دلار برای کمپین هایی که احتمالاً یکی از گران ترین کمپین های این کشور در سال جاری خواهد بود جمع آوری کرده است و نیمی از آن در حساب بانکی او باقی مانده است. او از این ثروت برای تقویت تصویر خود با رگباری از تبلیغات تلویزیونی مثبت استفاده می کند در حالی که جمهوری خواهان همچنان بر روی یکدیگر تمرکز می کنند.

در همین حال، جمهوری خواهان برای جمع آوری کمک های مالی به سختی تلاش کردند. نامزدهای مشترک کمتر از نیمی از کل را جمع آوری کردند که بیشتر از خود لامون بود.

___

برای پوشش کامل دوره های میان دوره ای در https://apnews.com/hub/2022-midterm-elections و در توییتر در https://twitter.com/ap_politics، AP را دنبال کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر