ویرجینیا توماس، همسر قاضی دادگاه عالی، با مصاحبه داوطلبانه با هیئت در ۶ ژانویه موافقت می کند


ویرجینیا توماس، فعال محافظه‌کار، همسر کلارنس توماس، قاضی جناح راست دیوان عالی، با مصاحبه داوطلبانه با کمیته در ۶ ژانویه موافقت کرد.

وکیل خانم توماس، مارک پائولتا، گفت که او “آماده پاسخگویی به سوالات کمیته برای رفع هرگونه برداشت نادرست در مورد کار آن در رابطه با انتخابات ۲۰۲۰ است.”

به گزارش آسوشیتدپرس، خانم توماس به عنوان بخشی از تلاش دونالد ترامپ برای ماندن در قدرت پس از شکست در سال ۲۰۲۰ از جو بایدن، با قانونگذاران آریزونا و ویسکانسین، هر دو ایالت نوسانی حیاتی، تماس گرفت.

این اعلامیه که او با کمیته فرعی مجلس نمایندگان در مورد شورش‌های خشونت‌آمیز طرفدار ترامپ صحبت خواهد کرد، پس از آن صورت می‌گیرد که کمیته اعلام کرد جلسه بعدی و نهایی خود را در ۲۸ سپتامبر برگزار خواهد کرد.

معلوم نیست که آیا مصاحبه با خانم توماس در آن جلسه مطرح خواهد شد یا خیر.

این کمیسیون قصد دارد تحقیقات خود را تا پایان سال ۲۰۲۲ و قبل از نوشتن گزارش نهایی در مورد یافته های خود در مورد تلاش های حامیان ترامپ برای جلوگیری از به رسمیت شناختن غیرقانونی پیروزی قانونی بایدن به پایان برساند.

آقای ترامپ که ممکن است در سال ۲۰۲۴ دوباره برای کاخ سفید نامزد شود، بارها ادعا کرده است که از طریق تقلب در رأی‌دهی شکست خورده است، اتهاماتی که بارها توسط دادگاه‌های سراسر کشور رد شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر