ویژگی Stash Tin 420 Jock Fried Chicken همه چیز دارد جز روح نانسی ریگان که بدترین کابوس اوست.


با کمال تعجب، اگر یک کت و شلوار کامل از چیپس پرینگلز را با نمک و سرکه درست کنید و بعد از ساعت ۵:۰۱ بعد از ظهر در ۲۰/۴ به یک مهمانی بزرگ بروید، چه اتفاقی می افتد؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. این مانند حمله به یک ایستگاه هواشناسی در جورج A است. رومرو است ظهور مردگان، فقط خشن تر و غیر ممکن، سرگرم کننده تر.

جوک سرخ شده راه دیگری برای آماده شدن برای روزی که همه می توانند درون ویلی نلسون را در آغوش بگیرند، ارائه می دهد.

در نسخه امسال، روزی که همه چیز شاهدانه جشن گرفته می‌شود، رستوران Keefer Street بسته‌ای به نام Feature 4/20 Stash Tin را منتشر می‌کند.

ویژگی ۴۲۰ Stash Tin که با همکاری شرکت حشیش دره فریزر Pure Sunfarms منتشر شد، دارای یک ساندویچ دابل داون جوک است. برای کسانی که در رستوران زندگی نمی‌کنند – و شما با ما برای از دست دادن فرصت همدردی می‌کنید – این دو سینه مرغ سرخ‌شده و ترد است که دور شکم خوک پیچیده شده‌اند، عسل سریراچا، پنیر خرد شده و زمین‌های کشاورزی فراوان. تزئین کنید.

از ویژگی غیرغذایی بسته Feature 420 Stash Tin نهایت استفاده را ببرید تا لذت خود را از ساندویچ Double Down Joke خود به حداکثر برسانید.

این قلع شامل کاغذهای رول شده Juke و Pure Sunfarms، غلطک، کبریت و برچسب می باشد. همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، چیزی در آنجا گم شده است – مهمترین چیزی که همه نامی برای آن ندارند. شبح نانسی ریگان مشتاقانه منتظر خروج آنها در ساعت ۴:۲۰ بعد از ظهر است.

با عرض پوزش، اما هیچ شاهدانه واقعی در ویژگی ۴۲۰ Stash Tin وجود ندارد، به این معنی که شما باید خلاق باشید.

ممکن است به شما پیشنهاد کنیم که مقداری از دانه های سبز سوپر نقره ای را تهیه کنید، زیرا مبتدیان می خواهند کلاه خود را بر سر داشته باشند. (به یاد داشته باشید، مهم نیست که در پایان به چه چیزی فکر می کنید، بعید است ساندویچ مرغ با شما صحبت کند.)

کسانی که برای عطر شیشه های تازه باز شده زندگی می کنند، با ۳ St. کوش، پیشکشی که با رایحه ای مشک، گیاهی و به طرز شگفت انگیزی تند، نرم و دستچین شده است. انتظار دود داغ و تقریباً فلفلی و دود غلیظ را داشته باشید که وقتی همه چیز روشن است پاک می شود. Ash vs Evil Dead دو برابر هیستریک – و سه برابر وحشتناک – قبل از غذا خوردن.

می‌توانید با رفتن به بخش Pure Sunfarms در وب‌سایت غذاخور، چیزهایی را در خانواده Feature 420 Stash Tin نگه دارید، جایی که گزینه‌هایی شامل Jet Fuel Gelato، Pennywise 1:1 و Black Cherry Punch است.

یا شما می توانید…. صبر کنید…اینجا حواسمان پرت می‌شود و از موضوع خارج می‌شویم، یکی از مسائل اصلی یک غذای روزانه مانند ۲۰/۴، به خصوص با شعله‌های آتش و آشپزی که ساعت ۱۱:۱۰ صبح ادامه دارد.

در عوض، بیایید به خاطر بیاوریم که چرا اینجا هستیم، Juke’s Feature 420 Stash Tin، که با قیمت ۲۴.۲۰ دلار به فروش می رسد و تنها در یک روز و یک روز در Fried Jokes می توانید آن را داشته باشید. آن روز – درست حدس زدید – ۲۰ آوریل است. (برای دریافت اطلاعات بیشتر، به اینجا رجوع شود).

فراموش نکنید که یک ساندویچ جوک اضافی سفارش دهید، به غیر از سیب زمینی سرخ کرده، نان ذرت، سیب زمینی سرخ شده بیشتر، و طعم کلم بروکسل سرخ شده ترد با زمستان لیمو و سیب زمینی سرخ کرده. اگر ۴/۲۰ مانند چهار یا پنج مورد گذشته باشد، به تمام غذایی که می توانید در حدود ساعت ۵:۰۱ تهیه کنید نیاز خواهید داشت.

رایگان

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر