پاری سن ژرمن ماشین میلیون ها اخراج است – ایرنا


به گزارش خبرگزاری ایرنا، برآورده نشدن انتظارات مدیران پاری سن ژرمن باعث شد تا آنها با پرداخت میلیونی مربیان خود را یکی یکی ترک کنند.

آخرین مائوریسیو بوزینتو و سرمربی اصلی آرژانتینی این تیم پس از اینکه فصل گذشته نتوانست انتظارات مدیران باشگاه پاری سن ژرمن را برآورده کند، از هدایت این تیم و پروژه پاریسی ها کنار گذاشته شد، البته قراردادش تا تابستان ۲۰۲۳ ادامه داشت.

جدایی پوچتینو برای پاری سن ژرمن حدود ۱۰ میلیون یورو هزینه داشت، البته این اولین بار نیست که پاریسی ها قبل از پایان مهلت قرارداد با سرمربی خداحافظی می کنند.

پاری سن ژرمن، ماشین میلیونرها

AS در این باره نوشت: “لوران بلان” اولین مربی بود که در سال ۲۰۱۷ با وجود گذراندن دوران موفق در پاری سن ژرمن و کسب چندین عنوان با این تیم، در نهایت تاوان عدم قهرمانی اروپا را پرداخت. لیگ قهرمانان.

او به دلیل این رها شدن ۲۲ میلیون یورو غرامت دریافت کرد که در بازه زمانی او رقم قابل توجهی است.

اونای امری دومین مربی پاری سن ژرمن بود که دو سال قبل از پایان قراردادش بدون دریافت غرامت به کارش در پی اس جی پایان داد.

توماس توخل سومین مربی ای بود که در سال ۲۰۱۸ با پاری سن ژرمن قرارداد امضا کرد، اما لئوناردو در پایان سال ۲۰۲۰ او را اخراج کرد و ۷ میلیون یورو غرامت دریافت کرد.

با وجود اینکه گرفتن مربی جدید همیشه برای پاری سن ژرمن پرهزینه بوده است، کریستوف گال به عنوان سرمربی جدید پاریسی ها انتخاب شد و با قراردادی ۵ میلیون یورویی هدایت پی اس جی را برعهده گرفت.

گالتیه ساعتی پس از این انتخاب در نشست خبری خود اعلام کرد: اکنون سرمربی پاری سن ژرمن هستم، در پستی که شما همیشه دوست داشتید برنده شوید. ما به دنبال بهترین شرایط برای موفقیت هستیم و می خواهیم بهترین بازیکنان را تربیت کنیم و جایی بهتر از پاری سن ژرمن برای انجام این کار وجود ندارد. من به خودم افتخار می کنم که این پیشنهاد را پذیرفتم.

وی افزود: مسئولیتی که به من داده شده است. من کار می کنم تا مطمئن شوم پاری سن ژرمن فصل فوق العاده ای خواهد داشت. اگر این سمت را می پذیرم به این دلیل است که توانایی آن را دارم. البته رسیدن به این هدف به تنهایی بسیار سخت است و با هم بسیار قوی تر هستیم. همچنین حضور لوئیس کامپوس برای این توافق بسیار حیاتی بود. ما با لوئیس بی امان خواهیم بود. برای من خوشحالی و افتخار است که از امروز در پست مربیگری پاری سن ژرمن قرار گرفتم. از ناصر الخلیفی، لوئیس کامپوس و کل باشگاه به خاطر اعتمادشان به من تشکر می کنم.

پاری سن ژرمن، ماشین میلیونرها

این مربی درباره نحوه کارش هم گفت: قرار است همیشه با بازیکنان صحبت کنم و به داشتن چنین تیمی افتخار می کنم. من همه چیز را تماشا خواهم کرد، گوش خواهم داد و بدون سازش تصمیم خواهم گرفت. اگر بازیکنان به پروژه احترام نگذارند، حمایت باشگاه و مدیریت را خواهم داشت. ممکن است کاستی هایی وجود داشته باشد، اما سعی می کنیم تا حد امکان آنها را به حداقل برسانیم. هیچ بازیکنی بالاتر از تیم نخواهد بود و اگر بازیکنان از این چارچوب خارج شوند، محروم خواهند شد.

گالت همچنین به سبک بازی پاری سن ژرمن اشاره کرد: در مقایسه با آنچه قبلا انجام دادم، رویکرد متفاوتی برای بازی وجود خواهد داشت و البته اکنون بازیکنان بزرگی در دسترس دارم. پاریس اغلب توپ را در اختیار دارد و با تیم هایی با دفاع محکم روبرو می شود. خیلی دوست دارم کار تیمی را در تیم ببینم، اما می‌خواهم بازیکنان تیم راضی باشند، بنابراین فکر می‌کنم سختی شرایط باید کاهش یابد، اما نمی‌توانیم با بازیکنانی که بازی نمی‌کنند و بازی نمی‌کنند ادامه دهیم. زیاد نیست در تیم قرار دهید.

این مربی از احتمال جدایی نیمار در تابستان صحبت کرد و گفت: مربی کیست که دوست نداشته باشد نیمار در تیمش باشد؟ بله، تیم باید متعادل باشد، اما من یک ایده واقعا خاص در مورد نحوه استفاده از این بازیکن دارم و امیدوارم نیمار در کنار ما بماند. او بازیکنی در سطح جهانی است و همه مربیان دنیا می خواهند بازیکنان بزرگی مثل نیمار را در تیم خود داشته باشند. اگر مسی، امباپه و نیمار در خدمت تیم باشند، فصل فوق العاده ای خواهیم داشت.

گال درباره توافق با کیلیان امباپه افزود: به عنوان یک مربی فرانسوی از ماندن او در پاری سن ژرمن خوشحال بودم. این برای پاریس و کل لیگ فرانسه خوب است. من همچنین می دانم که از تیم چه انتظاری دارم. او یکی از بهترین بازیکنان جهان است، اما ما نباید تمام تقصیرها را به گردن امباپه بیندازیم. بازیکنان دیگری هم هستند و اگر به صورت تیمی بازی کنیم، فصل بسیار خوبی خواهیم داشت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر