پروفسور میتزو برای مطالعه بی خانمانی جوانان و خشونت با اسلحه کمک هزینه CDC دریافت کرد


کلمبیا، مو. آیا بین بی خانمانی و خشونت رابطه وجود دارد؟ این سوالی است که CDC می خواهد به آن پاسخ دهد، به همین دلیل است که دولت فدرال به یک استاد دانشگاه میسوری و تیم تحقیقاتی او کمک هزینه می دهد.

این تیم جوانان بی خانمان ۱۸ تا ۲۴ ساله را مورد مطالعه قرار می دهد و از آنها می پرسد که آیا خشونت با اسلحه را تجربه کرده اند یا خیر. سنت تاسیسات لوئیس کانون تحقیقاتی است که سال آینده آغاز خواهد شد.

هسون تا هسو، استادیار دانشکده مددکاری اجتماعی دانشگاه میسوری، گفت: «به نظر می رسد که قوانین سختگیرانه تری در مورد خشونت با اسلحه داشته باشید یا نداشته باشید، این قوانین برای این جمعیت آسیب پذیر اعمال نمی شود.

بر اساس گزارش ارزیابی بی خانمان ها که توسط وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) در سال ۲۰۲۱ منتشر شد، تقریباً ۴۰۰۰ نفر در میسوری بی خانمان را تجربه خواهند کرد. از این تعداد ۳۳۸ نفر زیر ۲۴ سال سن دارند.

هسو گفت: «به نظر می رسد مداخلات مبتنی بر شواهد فعلی یا راه حل های سیاستی که مردم پیشنهاد می کنند ممکن است نتوانند به این جمعیت دسترسی پیدا کنند.

در یک مطالعه بهداشتی قبلی در دانشگاه میسوری که فقط بر جوانان بی خانمان متمرکز بود، هسو گفت که از تعداد برخوردهای اسلحه شوکه شده است.

او گفت: «ما جالب دیدیم که خشونت با اسلحه تقریباً یک تجربه رایج در بین جوانانی است که بی خانمانی را تجربه می کنند. ما دریافتیم که ۴۰ درصد خشونت با اسلحه را تجربه کرده‌اند، خواه مرتکب خشونت با اسلحه شده باشند، یا شاهد خشونت با اسلحه بوده‌اند، یا قربانی مستقیم آن بوده‌اند.

هسو گفت که در مطالعه خود دریافته است که بیش از یک سوم آنها سلاح گرم دارند. او و سایر محققان ۱.۶ میلیون دلار از CDC دریافت کردند و تمرکز خود را بر مرکزی در شمال مرکز شهر St. لوئیس اپورث تماس گرفت.

هسو گفت: «مراکز ترک معمولاً بدون سازماندهی زیاد موانع کمتری دارند. آنها وسایل ضروری مانند غذا، دوش و کامپیوتر را فراهم می کنند. پناهگاه ها معمولا قوانینی دارند مانند اینکه نمی توانید حیوانات خانگی خود را بیاورید یا باید مراقب باشید.

در حالی که گروه هسو در سنت. لوئیس، تیم دیگری از محققان در لس آنجلس خواهند بود و بر روی جوانانی که بی خانمانی را تجربه می کنند، مطالعه خواهند کرد. امیدهای این تحقیق منجر به سیاست گذاری بهتر خواهد شد.

هسو گفت: «فکر می‌کنم بر اساس افزایش اجاره‌بها و نبود مسکن ارزان قیمت، نگرانی‌هایی دارم که شاهد افزایش بی‌خانمان‌ها باشیم.»

او گفت که نزدیک به یک دهه کاهش بی خانمان ها قبل از شروع افزایش این تعداد در سال ۲۰۱۸ وجود داشت.

هسو گفت: “ما می خواهیم روابط اجتماعی محافظتی را شناسایی کنیم که می تواند به آنها در کاهش خطر کمک کند.” “آنچه می دانیم این است که این یک تجربه واقعاً رایج در میان این ساکنان به دلیل مسکن نامطمئن است. آنها محیط فیزیکی برای محافظت از آنها ندارند. شما دری ندارید که ببندید.”

هسو گفت، این نظرسنجی که در ماه مارس آغاز خواهد شد، از پاسخ دهندگان در مورد تعاملات اخیر آنها با سلاح گرم و محل تجمع آنها در ساعات مختلف روز سوال خواهد کرد. سپس محققان از Google Street View برای نمایش این مناطق استراحت استفاده خواهند کرد. هدف از مصاحبه با ۲۵۰ جوان در St. لوئیس و ۵۰۰ در لس آنجلس.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر