پروژه “تحول کننده” دروازه ایستگاه سلبی به تصویب شورای شهر رسید – اسپید نیوز


در جلسه ای گفته شد که بازسازی ۲۳ میلیون پوندی منطقه اطراف ایستگاه راه آهن سلبی که توسط اعضای شورا تصویب شد، شهر را روی نقشه قرار خواهد داد.

پروژه دروازه ایستگاه Selby شاهد ساخت ساختمان ایستگاه جدید، میدان عمومی، مسیرهای دوچرخه و پیاده روی بهتر و بهبود پارک سلبی خواهد بود.

بخش عمده ای از این طرح شامل تخریب پارک تجاری سلبی است تا راه را برای میدان باز کند و به بازدیدکنندگان شهر بازار مناظر بهتری از صومعه تاریخی بدهد.

پناهگاه های جدید به ایستگاه اتوبوس اضافه می شود و باشگاه راه آهن برای پیکربندی مجدد ایستگاه تخریب می شود. ساختمان ایستگاه راه‌آهن دهه ۱۹۶۰ نیز تخریب می‌شود تا جایی برای جایگزینی مدرن ایجاد شود.

یک زیرگذر جدید برای عابران پیاده و دوچرخه ها در زیر جاده Bawtry ساخته می شود، در حالی که یک فضای عمومی جدید در یک اسکله متروکه در رودخانه Ouse ایجاد می شود.

خطوط جداگانه دوچرخه، مسیرهای پیاده‌روی گسترده‌تر و ترافیک یک طرفه در نقاط مختلف بین جاده Ousegate و Dockyard ایجاد می‌شود و یک پارکینگ جدید در شرق ایستگاه ساخته می‌شود.

این بخشی از لیدز سیتی منطقه تاونز تراست (TCF) است – یک برنامه ۳۱۷ میلیون پوندی سرمایه گذاری زیرساخت های حمل و نقل که به عنوان بخشی از توافقنامه انتقال یورکشایر غربی تضمین شده است. پروژه های دروازه ترمینال مشابه در اسکیپتون و هاروگیت برنامه ریزی شده است.

تانیا وستون از TCF گفت این پروژه برای سلبی، خانه اولین ایستگاه راه آهن یورکشایر، که در سال ۱۸۳۴ افتتاح شد، “واقعاً متحول کننده” خواهد بود.

Cllr دیوید باکل، عضو اجرایی جوامع و توسعه اقتصادی، می‌گوید: «دقیقه‌ای که از ایستگاه خارج می‌شوید، رویارویی با مرکز تجاری قدیمی خوب نیست.

“سپس به میدانی خواهید رسید که مناظر خیره کننده ای از ابی سلبی دارد و سلبی را روی نقشه قرار می دهد.”

اما لی آدی، مستأجر مرکز خرید سلبی به مدت ده سال، گفت که این شورا از تعهدات خود برای محافظت از مشاغل واقع در آنجا سرپیچی کرده است.

او گفت که تنها یک شرکت بدون کمک مالی نقل مکان کرد، و او گفت که شرکت های باقی مانده با “گزینه های غیرعملی” یا اخراج شدند.

او گفت: «پذیرفتن چنین پروژه‌ای که میلیون‌ها و میلیون‌ها دلار مالیات دهندگان دارد، واقعاً سخت است، زیرا به آن احترام یا تفکر جدی که شایسته آن است، داده نشده است.»

وی افزود که تاجران “چاره ای جز مبارزه با شورا در بسیاری از جبهه ها نخواهند داشت.”

Cllr Buckle گفت: “این درست نیست.”

اعضای شورا همچنین در مورد ممنوعیت تردد خودروها از پل کانال که کلر استفانی دوکت آن را “مضحک” خواند، ابراز نگرانی کردند.

Cllr Ian Chilvers همچنین خواستار حفظ نقاشی دیواری “ناب” یک موتور بخار در باشگاه راه آهن شد که اکنون خالی است، زیرا “بخشی از میراث سلبی” است.

این طرح روز سه شنبه با رای اتفاق آرا توسط کمیته برنامه ریزی شورای شهرستان سلبی تصویب شد.

Cllr چارلز ریچاردسون گفت: “این پروژه یک سرمایه گذاری بزرگ در شهر از سوی دولت مرکزی است که بخش های زیادی از شهر و نه فقط ایستگاه را بازسازی می کند.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر