پزشک عمومی با بیماری و کمبود کارکنان – با نزدیک شدن به اوج تعطیلات


میشل فیلیپس، پرستار ارشد ارائه‌دهنده مراقبت‌های اولیه Nimbuscare، در ستون این هفته می‌گوید که پزشکان عمومی در سراسر کشور با تقاضای بالا، بیماری پرسنل و کمبود پرسنل روبرو هستند – درست به موقع برای فصل تعطیلات.

قرارهای عمومی در یورک هفته گذشته به دلیل زمان انتظار طولانی که مردم مجبور بودند برای یک قرار ملاقات معمولی منتظر بمانند، دوباره در اخبار بود. شنیدن ناامیدی مردم محلی برای همه کسانی که در عمل عمومی کار می کنند بسیار دشوار است.

همه مراکز عمومی در کشور با مسائل مشابهی سروکار دارند – تقاضای زیاد، بیماری پرسنل زیاد و کمبود پرسنل بالینی و غیرپزشکی. علاوه بر این، اکنون در حال وارد شدن به اوج فصل تعطیلات هستیم و هنوز سطوح بالایی از ویروس کرونا در جوامع خود داریم.

یورک به عنوان یک جامعه تمام تلاش خود را برای سرمایه گذاری بیشتر در آینده بخش عمومی انجام داده است. پروفسور مایک هلمز، رئیس Nimbuscare، با ارائه شواهد به کمیته منتخب دولت، به نمایندگی از ما صحبت کرد و با جزئیات در مورد این موضوع صحبت کرد.

در Nimbuscare ما به تمام تمرین‌های پزشک عمومی یورک گوش می‌دهیم و با برنامه‌ریزی خدمات در مقیاسی که بتواند فشار فعالیت‌های روزانه آنها را تحمل کند، از آنها حمایت می‌کنیم. برای مثال، برنامه واکسیناسیون پاییزی آنفلوانزا و ویروس در Askham Bar Community Care تیم‌های پزشکان عمومی را در ماه‌های شلوغ زمستان آزاد می‌کند.

ما با افتتاح خدمات جدید در یورک به پیشرفت خود ادامه می دهیم و می توانم فاش کنم که در حال افتتاح یک سرویس باروری جدید NHS در مرکز مراقبت اجتماعی Acomb هستیم. این به افرادی کمک می کند که قبلا مجبور شده اند به لیدز یا هال سفر کنند تا در مورد IVF یا سایر حمایت های باروری تحقیق کنند.

اولین مشاوره برای افرادی که در یورک نیاز به حمایت باروری NHS دارند در ماه اوت انجام خواهد شد و افراد توسط پزشک عمومی خود معرفی خواهند شد. این یک خبر عالی برای مردم یورک است و همچنین فرصتی برای تیم های ما خواهد بود تا در مورد این خدمات مهم بیاموزند. در اواخر این هفته اطلاعات بیشتری در مورد این سرویس جدید هیجان انگیز خواهیم داشت.

ما همچنین در حال استخدام تعدادی موقعیت جدید برای کار در Nimbuscare هستیم، بنابراین از هر کسی که علاقه مند به همکاری با تیم برنده جوایز ما است، می‌خواهیم صفحه استخدام ما در nimbuscare.co.uk را زیر نظر داشته باشد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر