پست مالون در مرکز تویوتا – اخبار فناوری


پست مالون
دور دوازده قیراط
مرکز تویوتا هیوستون
۲۵ اکتبر ۲۰۲۲

در اواخر تابستان ۲۰۲۰، بدون موسیقی زنده و حداقل تعاملات شخصی، روال شبانه من شامل تهیه شام، شاید لذت بردن از یک یا سه لیوان شراب، قرار دادن هدفون های حذف صدا و استفاده از موسیقی به عنوان خاطره است. علاج خاطرات بود یک عمر کنسرت، جشنواره موسیقی و اجراهای زنده. به عنوان یک طرفدار پاپ و رپ، Post Malone مورد علاقه من در لیست پخش Spotify من بوده است. احتمالاً در آن سال حداقل ۲ میلیون بار «آفتابگردان» را گوش کرده اید.

دیشب، پست مالون به روی صحنه در مرکز تویوتا رفت. این یکی از بزرگترین و متمایزترین مراحل برای تزئین زمین بود، با سه باند که در سراسر زمین امتداد داشتند، که هر کدام زیرساخت روشنایی و آتش نشانی خاص خود را داشتند. یک تابلوی ویدئویی بزرگ هنگام عبور از محل برگزاری، با طرفداران از نزدیک دست داد و در حین اجرای برنامه و حضار در کنار هم آواز خواندند.

این گروه با “Fame” شروع به کار کرد و به سرعت به سمت آهنگ هایی مانند “Wow”، “I Love You (آهنگ شادتر”)، “Better Now” و “Psycho” رفت. مطمئناً تشخیص یک نشریه در هر ژانری دشوار است. صدای او قطعا بد بو است، قطعا برای پاپ طلایی نیست و برای رپ به اندازه کافی قوی نیست. در عوض، او از بسیاری از مناطق وام گرفته و عناصری از پاپ، هیپ هاپ، راک و کانتری را در بسیاری از فهرست خود گنجانده است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

پست مالون موسیقی پاپ، هیپ هاپ، راک و کانتری را در فهرست گسترده خود گنجانده است.

عکس جنیفر لیک

مالون در طول نمایش چندین بار از طرفدارانش تشکر کرد. او در دور اول این آهنگ گفت: “از شما برای چنین استقبال دوست داشتنی به تگزاس بسیار متشکرم.” “من اینجا هستم تا مزخرف بازی کنم و در حین انجام این کار کمی عصبانی شوم!”

شعارهای “پست! پست! حقیر، حقیر!” او در طول اجرای خود چندین بار تماس گرفت. این شبی پر از انرژی، عشق و تحسین برای بچه ای بود که در گریپواین، تگزاس بزرگ شد و اکنون یکی از موفق ترین هنرمندان موسیقی است.

نور صحنه شامل چندین هاله LED بود که در طول شب بالا و پایین می‌رفتند و بسته به حال و هوای آهنگ بعدی، لیزرها و فلاش‌ها را پرتاب می‌کردند. این من را به یاد آن باشگاه های بزرگ در لاس وگاس انداخت که دی جی هایی مانند Tiesto، Afrojack و Lil John در آن زندگی می کنند. تئاتر همچنین شاهد چندین مورد از شعله های رنگارنگ و آتش بازی بود که هر بار تماشاگران را با هیبت و قدردانی غرش می کردند.

او همچنین برای کند کردن کارها و ارائه یک آرایه صوتی احساسی در اواسط نمایش وقت گذاشت. پستی که روی صندلی نشسته بود و گیتارش را می نواخت، Stay and Go Flex و Circles را با نورافکن روشن و سیگاری در دست راست اجرا کرد. بعداً در برنامه، او گیتار را شکست و قطعات باقیمانده را به بسیاری از طرفداران در میان تماشاگران داد، از جمله یک بچه جوان که ممکن است این شب را تا آخر عمر به یاد داشته باشد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

پست مالون در Grapevine، تگزاس بزرگ شد و اکنون یکی از موفق ترین هنرمندان در صنعت موسیقی است.

عکس جنیفر لیک

این نشریه همچنین به سرعت به طرفداران خود پیام های الهام بخش ارائه کرد. وسط جمع گفت: از در آغوش گرفتن یا سلام کردن به غریبه نترس. همه ما اوقات تاریکی داشته‌ایم، گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه، اما دیدن شما و همه چراغ‌های بین جمعیت خوب است!

نمایش در حالی که او روی صحنه راه می رفت و می رقصید ادامه پیدا کرد. این پست یک اجرای مشخص دارد، تقریباً شبیه شیمی یا شوخی. مالون که از جذابیت، کاریزما و تحسین برخوردار است، حتی معمولی ترین طرفداران را با خنده، لبخند و استعداد خود جذب می کند.

شب با تعدادی از مورد علاقه های شخصی من به پایان رسید: او علاوه بر «آفتابگردان ها»، «تبریک» و «آیورسون سفید» را اجرا کرد. پست قبل از به نمایش گذاشتن آتش بازی و پایان شعله ور برای پایان دادن به نمایش، مدتی طول کشید تا امضاهای بیشتری امضا کند و دست بدهد و یک بار دیگر از همه طرفداران برای حضور و پیوستن به آن تشکر کرد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر