پسر پل آستر رمان نویس به قتل عمد – و بیش از یک مورد متهم شده است


پلیس می گوید دانیل آستر، پسر پل آستر، رمان نویس مشهور نیویورکی، پس از مرگ دخترش بر اثر تماس با فنتانیل و هروئین، به قتل عمد و جنایت متهم شده است.

به گفته این آژانس، آقای آستر ۴۴ ساله جمعه شب دستگیر شد نیویورک پست، در ارتباط با مرگ دختر ۱۰ ماهه اش، روبی، در ماه نوامبر.

طبق گفته اداره پلیس نیویورک (NYPD)، روبی در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۲۱ پس از اینکه آقای آستر به خواب رفت در حالی که مادرش در محل کار او را در خانه ای در بروکلین زیر نظر داشت، بی حرکت پیدا شد.

به گفته منابع ناشناس که با روبی صحبت کردند، وقتی او از خواب بیدار شد، CPR را روی روبی انجام داد و با ۹۱۱ تماس گرفت. نیویورک دیلی نیوز. بیمارستان مجاور نتوانست کودک را زنده کند.

به گفته NYPD، کالبد شکافی هیچ نشانه ای از ضربه فیزیکی یا داخلی را نشان نداد، در حالی که گزارش سم شناسی مصرف بیش از حد فنتانیل و هروئین را نشان داد. پلیس می گوید مشخص نیست این کودک چگونه در معرض مواد مخدر قرار گرفته است.

دفتر ارشد پزشکی علت مرگ را مسمومیت حاد ناشی از اثرات ترکیبی فنتانیل و هروئین اعلام کرد. بستگی ندارد در شرایط فعلی. این حادثه با مراجعه به دادستانی منطقه کینگز قتل تلقی می شود و در این رابطه فرد زیر دستگیر و تفهیم اتهام شده است.

پلیس گفت که آقای آستر به قتل و قتل عمد متهم شده است.

پدرش پل آستر نویسنده رمان های معروفی چون سه گانه نیویورک و کتاب توهمات. او از اظهار نظر در مورد اتهامات خودداری کرد ra نیویورک دیلی نیوز در روز دوشنبه.

بستگی ندارد برای نظر دادن با نماینده پل آستر تماس بگیرید.

(ویژگی های رکس)

دانیل آستور که به عنوان دی جی و عکاس کار می کرد، قبلا دستگیر شده بود.

در سال ۱۹۹۸، او به سرقت اموال اعتراف کرد و به جرم سرقت ۳۰۰۰ دلار از جسد مایکل الگان، قربانی “قاتل باشگاه” مایکل الگ به پنج سال زندان محکوم شد. جسد ملندز پس از قتل قطعه قطعه شد و به رودخانه هادسون انداخته شد.

رویترز در آن زمان گزارش داد که خود آقای آستر در این قتل نقشی نداشته است، اما او اعتراف کرده است که در آپارتمانی بوده که این قتل در آن رخ داده است.

وی همچنین در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ به اتهام نگهداری مواد مخدر، سرقت و داشتن اموال به سرقت رفته در سال ۲۰۰۹ محکوم شد.

او گفت که در نوجوانی “به شدت درگیر” مواد مخدر شد. اهل نیویورک.

بستگی ندارد برای اظهار نظر با دفتر دادستانی منطقه بروکلین تماس بگیرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر