پلیس ماریا ولوخ فعال را به دلیل اقدام ضدنظامی برای وزارت دفاع روسیه دستگیر کرد.


این پیام (مقاله) توسط یک رسانه خارجی ایجاد و (یا) توزیع شده است.

مدوزو را نجات دهید!
https://support.meduza.io

ماریا ولوخ، فعال حزب یابلوکو، به دلیل اقدام ضدنظامی که روز گذشته در ساختمان وزارت دفاع روسیه انجام شد، توسط پلیس دستگیر شد. وی در کانال تلگرامی خود از دستگیری این فعال خبر داد.

به گفته ولوخ، پلیس از صبح در اطراف خانه او منتظر بوده است. این دستگیری در نزدیکی قلیان صورت گرفت. ри задржании سیاسی شدن پسا موقتی گل رز، که به دنبال آن

از من خواستند برای تماشا به کلانتری اربت بیایم. هنوز هیچ تماسی با ویکتوریا ماکیوا وجود ندارد، “ماریا ولوخ نوشت.

در آستانه دستگیری، فعالان علیه تشدید درگیری بین روسیه و اوکراین و تبدیل احتمالی آن به یک جنگ هسته ای وارد عمل شدند. آن‌ها ماسک‌های سفیدی که روی آن نوشته شده بود «سلاح هسته‌ای وجود ندارد» را بر سر گذاشتند و آتش بازی کردند.

به اشتراک بگذارید: “تسل اکتیسی – برای مسموم کردن مردم به دلیل آنچه که می پایز کولیاتات بازیکن مرکز اسکی اوگار تمام نوار را می چسباند و یک خط جایگزین برای حل مشکل قرار می دهد”، q q پست.

ماریا ولو در سال ۲۰۲۲ godu bolotirovalasь muspinialьnыe deputaty Moskvы و prodaja و، و بسیاری دیگر، onnunu obrov oshrafovali oo trafovali o تظاهرات экстримстриской simobloki. به گزارش سوتا، مبنای مسئولیت اداری درج در رزومه نام ولوخ در خصوص داوطلبی برای فرماندهی نیروی دریایی در سال ۲۰۱۷ بود که توسط کارمند مرکز “Э” متوجه شد.

Letom Woloh oshtrafovale در صفحه “اختیاری” ارتش روسیه و rannenii chloveniya boblichnыh mayies از سهام nativonenoy در مرکز Moskvы. این اقدام خلاف قانون «بطلان» بود.

همچنین بخوانید

  • چگونه مقامات روسیه جنبش ضد جنگ را نابود می کنند مدوزا گزارش OVD-Info را در مورد سرکوب بی‌سابقه‌ای در نیم سال منتشر می‌کند که روسیه را به یک دیکتاتوری تبدیل کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر