پلیس کانادا یک هواپیمای بدون سرنشین را که کیسه خرید پر از تفنگ دستی حمل می کرد، رهگیری کرد


پلیس در انتاریوی کانادا پس از رهگیری یک پهپاد با یک کیسه خرید پر از اسلحه که از مرز ایالات متحده عبور کرده بود، تحقیقات را آغاز کرد.

افسران پلیس استان انتاریو پس از گیر افتادن پهپاد حامل ۱۱ اسلحه در درختی در نزدیکی پورت لمبتون، روستایی کوچک واقع در ۶۰ مایلی دیترویت، با پلیس استان انتاریو آشنا شدند.

“چگونه اسلحه های غیرقانونی به دست مجرمان در کانادا می رسد؟ اخیراً، [police] پلیس منطقه غربی استان انتاریو روز سه شنبه در توییتی نوشت: متوجه شدیم که از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل اسلحه های ممنوعه از ایالات متحده استفاده می شود.

مقامات تصاویری از پهپاد sic-rotor و یک سلاح گرم سیاه رنگ با شماره سریال گم شده را به اشتراک گذاشتند. تصویر سوم یک کیسه خرید را نشان می‌دهد که با کارابین‌های فلزی و نوار برق وصل شده است.

کریستین آکوود که کیف در ملک او گیر کرده بود، به CTV News گفت: «همسایه ما نیمه‌های شب شخصی را در حیاط خانه ما دیده بود و او یک کنترل از راه دور داشت.

او مطمئن نبود چه خبر است.

خانم آکوود اضافه کرد که غریبه ای که در حیاط بود توسط همسایه “ترس” شد و کنترل پهپاد را از دست داد و به دنبال آن به درختان حیاط خلوت آنها برخورد کرد. خلبان هواپیمای بدون سرنشین پس از پریدن به داخل خودروی منتظر فرار کرد.

خانواده Ackwoods گفتند که در سفری به لاس وگاس بودند و تنها پس از تماس پلیس از این حادثه مطلع شدند.

جرمی آکوود گفت: “ما مطمئن نبودیم که آنها قبلاً این کار را انجام داده باشند. پلیس هرگز این را به ما نگفته بود، اما ما کنجکاو بودیم که آنها بدانند – اگر متوجه شوند که ما دور هستیم.”

بر اساس گزارش ها، مقامات مظنون هستند که این پهپاد از میشیگان در ایالات متحده از رودخانه سنت کلر عبور کرده است.

به دلیل ممنوعیت ها، اسلحه گرم اغلب از طریق جاده ها در کامیون ها و وسایل نقلیه مسافربری به کانادا قاچاق می شود تا از مقامات جلوگیری شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر