پول پلیس را با نمودارها کم کنید – نتایج فاجعه بار بوده است – تک بست ۱۰۰


در چند سال گذشته، آمریکا در تلاش برای یافتن «برابری» نژادی در جوامع آمریکا، درگیر یک جنگ نژادی-فرهنگی شده است.

سال ۲۰۲۰ را به یاد دارید، زمانی که کشور با اعتراضات جرج فلوید BLM که اغلب توسط رسانه های جریان اصلی برانگیخته می شد، موج می زد؟ حتی بیشتر در سال ۲۰۱۴، شورش های فرگوسن را به خاطر دارید؟ یکی از پدیده هایی که از این رویدادها بیرون آمد، این تصور بود که پلیس مشکل اصلی این جوامع است. این هنوز به طور گسترده در بین بسیاری از افراد چپگرا رایج است.

از این رو، تولد ایده “Defund the Police” برای بسیاری از جوامع اقلیت، به ویژه آمریکایی های آفریقایی تبار عالی خواهد بود. این امر منجر به تغییرات واقعی سیاست در بسیاری از شهرهای بزرگ آمریکا شد. به عنوان مثال، در ژوئن سال ۲۰۲۰، شورای شهر مینیاپولیس به اتفاق آرا پیشنهادی را برای حذف اداره پلیس شهر تصویب کرد که اولین گام به سمت ایجاد یک “رویکرد جامع برای امنیت عمومی” است.

جنبش “Defund the Police” ملی شد و گروه های “خوب نیت” مختلفی برای حمایت از این تلاش ها به وجود آمدند. یکی از موارد پشتیبانی شده توسط Black Lives Matter را در زیر ببینید.

DefundPolice.org در نظر گرفته شده است تا به عنوان یک منبع وب جامع عمل کند که در آن سازمان دهندگان می توانند همه چیزهایی را که برای کمپین خود برای کاهش بودجه پلیس نیاز دارند در یک مکان بیابند: اطلاعاتی در مورد آنچه گروه ها در سراسر کشور انجام می دهند، منابع، آموزش ها، ابزارهای بودجه، و اطلاعاتی در مورد قوانین. و سیاست‌هایی که از تلاش‌ها برای کنار گذاشتن سیستم‌های پلیس و مجازات و سرمایه‌گذاری در استراتژی‌های ایمنی واقعی و پایدار جامعه حمایت می‌کنند.

اما نتایج واقعی این جنبش‌های «کاهش بودجه پلیس» چه بوده است، حالا که ما از نفع نگاه کردن به تاریخ برخورداریم؟ تاکر کارلسون اخیراً یک قطعه عالی داشت که به جزئیات زیادی در مورد تاریخ می پردازد و رویدادهای واقعی را توصیف می کند.

از قطعه تاکر، می‌خواهیم چند نمودار را برجسته کنیم که در ارائه او کلیدی هستند. ابتدا، با نگاهی به نرخ قتل سیاهپوستان آمریکایی در نمودار زیر، می توانیم دو جهش قابل توجه را مشاهده کنیم. یکی برای هر یک از اعتراضات اصلی فرگوسن در سال ۲۰۱۴ و اعتراضات BLM در سال ۲۰۲۰. ادعا این است که سیاست های بعدی برای شیطان جلوه دادن پلیس منجر به پلیس کمتر جوامع آفریقایی آمریکایی – و در نتیجه مرگ و میر بیشتر شده است.

آفریقایی آمریکایی کشته شده 2022

نمودار دوم زیر داستان واقعی را نشان می دهد. آمریکایی های آفریقایی تبار در حال حاضر بیشتر نگران خشونت و جنایت هستند. نژادپرستی در لیست نگرانی ها بسیار پایین تر است. اما بسیاری از رهبران چپ‌گرا در رسانه‌های اصلی به طور متفاوتی به شما می‌گویند.

برترین مسائل آفریقایی آمریکایی 04-2022

کل ویدیوی تاکر کارلسون را ببینید که تمام جزئیاتی را که برای درک سیاست‌های وحشتناک لیبرال‌های مترقی «Defund the Police» لازم است را ارائه می‌کند.

همه می دانستند که کل ایده “Defund the Police” دیوانه کننده است. در آن زمان اگر این را می گفتید، نژادپرست محسوب می شوید. در نهایت، حتی CNN و دموکرات ها نیز مجبور به اعتراف به این موضوع شدند. در نوامبر سال ۲۰۲۱، پیشنهاد بازسازی بنیادی اداره پلیس مینیاپولیس در پی مرگ جورج فلوید در سال ۲۰۲۰ به شدت شکست خورد، شکستی که حتی بسیاری از دموکرات‌ها اذعان داشتند که می‌تواند در پای جنبش «کاهش بودجه پلیس» قرار گیرد. برخی از درون حزب در سال ۲۰۲۰ پذیرفته شدند.

کیت الیسون، دادستان کل مینه‌سوتا، گفت: «فکر می‌کنم اجازه دادن به این نام، «کم کردن پول پلیس»، کار خوبی نبود. دیو وایگل از واشنگتن پست گفت.

آیا این هاکترهای نژاد باید پاسخگوی همه مرگ هایی باشند که ممکن است باعث شده باشند؟ آیا هیچ یک از هک‌بازان نژاد به خاطر سیاست‌های فاجعه‌بار خود عذرخواهی خواهند کرد؟ احتمالاً، نه – در عوض، آنها ایده های خود را با سیاست های فاجعه بار بیشتری منطقی خواهند کرد.

در زیر نظرات رئیس جمهور رونالد ریگان در مورد ۹ کلمه وحشتناک در زبان انگلیسی را ببینید.

این کلمات این بود: “من از دولت هستم و اینجا هستم تا کمک کنم.”

پست های نمودار روز را بیشتر ببینید.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر