پیدا کردن «چرا» در کارتان


خدمت به مردم آیداهو افتخار من است.

من در ژانویه ۲۰۱۹ مدیر بخش بهداشت و رفاه آیداهو (DHW) شدم. از بخش خصوصی به دولت ایالتی آمدم و مشتاقانه منتظر چالش جدیدی بودم. نمی‌دانستم چه انتظاری داشته باشم، اما متعهد شدم تمام تلاشم را انجام دهم تا با حمایت از کارمندان DHW در انجام کار واقعی، به مردم آیداهو کمک کنم تا بهترین زندگی خود را داشته باشند.

نمی دانستم واقعا چقدر زندگی ام را تغییر می دهد. کار در DHW مرا به “چرا” کارم نزدیکتر کرده است. این به من نشان داد که می‌خواهم حرفه‌ام معنا پیدا کند، می‌خواهم خدمت کنم و می‌خواهم در زندگی آیداهوایی‌ها تغییری ایجاد کنم. DHW به من اجازه داده است که این کارها را انجام دهم.

و سپس همه‌گیری پدیدار شد و من و همه کارمندان DHW را به چالش کشید تا در نحوه خدمت به آیداهوایی‌ها نوآوری کنیم، یک محیط کاری انعطاف‌پذیر ایجاد کنیم، و اطلاعاتی را برای کمک به همه ساکنان آیداهو در تصمیم‌گیری آگاهانه و مقابله با همه‌گیری به روش خود ارائه کنیم.

این بیماری همه گیر اساساً محل کار را تغییر داد زیرا “چرا” کار را برای بسیاری از مردم تغییر داد. در سراسر ایالات متحده “استعفای بزرگ” وجود دارد زیرا کارمندان به دنبال تحقق واقعی در زندگی و حرفه خود هستند. این رویداد یک بار در زندگی باعث شده است که مردم مکث کنند و نگاهی تازه به نحوه صرف وقت و انرژی خود در مورد شغلشان بیندازند.

اگر به دنبال موفقیت در حرفه خود هستید، DHW مکانی است که می توانید در زندگی دیگران و جامعه ای که در آن زندگی می کنید تأثیر بگذارید. این محل همدلی و شفقت است – هم برای کارمندان خودمان و هم برای کسانی که به آنها خدمت می کنیم.

این من را به “چرا” کار برمی گرداند. در نظرسنجی مشارکت کارکنان ما در سال ۲۰۲۱، ۹۲ درصد از کارمندان ما نشان دادند که کاری که انجام می‌دهند برای آنها شخصاً مهم است.

کار کارمندان ما برای آنها معنی دارد.

اجازه دهید بخشی از یادداشتی را که در مورد یکی از کارمندانمان از آیداهوایی که او خدمت می کرد دریافت کردیم، به اشتراک بگذارم:

او به همان اندازه که می آیند سرسخت است، باهوش است و بیش از یک سال است که هرگز از ما دست برنداشته است. او همیشه در دسترس من و دخترم بود، چیزی که در دنیای من بی سابقه بود. قدرت و دانش او از هر نظر غیر قابل تصور است. وقتی به نظر می رسید که چشم انداز ما تاریک است، او درست قدم برداشت و مطمئن شد که ما ایمن هستیم.

کار ما برای مردم آیداهو نیز معنی دارد.

اگر «چرا» شما به مردم آیداهو کمک می‌کند تا بهترین زندگی خود را داشته باشند – از طریق اتصال مردم به خدمات بهداشتی اجتماعی، مالی و رفتاری، یا شاید حمایت از کودکان و خانواده‌ها در سیستم مراقبت‌های سرپرستی ما، یا شاید ارائه حمایت و اطلاعات در طول بحران‌های بهداشت عمومی – کار می‌کند. در DHW برای شما مناسب است.

اگر می‌خواهید به شهروندان آسیب‌پذیر ایالت ما کمک کنید، تشویق کنید و از آنها حمایت کنید، ما «چرا» شما هستیم. اگر به تغییر شغلی علاقه مند هستید که به شما و دیگران معنا بدهد، لطفاً از ما دیدن کنید صفحه مشاغل وب سایت DHW و ببینید چگونه می توانید به همسایگان و جوامع خود خدمت کنید.

امیدوارم همه شما آخر هفته سالم و سلامت باشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر