چاقی در صورت و گونه. چگونه بدون افزایش وزن چاق شویم؟


آیا به دنبال راهی برای چاق شدن بدون افزایش وزن هستید؟ چه به دلیل افزایش سن و چه بدتر شدن شلی پوست در طول سال ها و چه به دلیل لاغری صورت، می توان به روشی موثر، ساده و سالم صورت را چاق کرد. برای چاقی صورت و گونه باید سبک زندگی سالمی انتخاب کرد تا همزمان منجر به افزایش وزن نشود. بنابراین، برای اطلاع از این موضوع، منتظر این مقاله از سری مقالات سلامت در خبرنامه ما باشید.

چاقی صورت و گونه

چگونه صورت را چاق می کنید؟

نحوه لباس پوشیدن، راه رفتن و نگه داشتن بدن، نحوه لبخند زدن و ژست هایتان، شاید راه های زیادی را برای رسیدن به این هدف انتخاب کرده باشید. شاید راه های ویژه دیگری را برای موفقیت انتخاب کنید. همچنین راه هایی وجود دارد که می توانید بدون استرس به چربی صورت برسید.

برای اینکه گونه ها بیش از حد توخالی به نظر نرسند، تا جایی که ممکن است هوا بگیرید و آن را در داخل دهان خود نگه دارید. گونه های خود را طوری باد کنید که گویی صورت شما بادکنکی است و ۱۵ ثانیه نگه دارید. سپس بازدم کنید، توقف کنید و دوباره شروع کنید، این تمرین را ۵ بار در روز انجام دهید.

چگونه می توانیم به چربی صورت خود اضافه کنیم؟

اگر به این فکر می کنید که چگونه فقط صورت خود را پر کنید، به جای درستی آمده اید. همه ما باید از صورت خود مراقبت کنیم. زیرا این همان قسمتی از بدن است که در نگاه اول دیده می شود. اما دندان، پوست و موهای خود را فراموش نکنید.

صورت چاق

اگر مشکلی در صورت شما وجود داشته باشد، زودتر متوجه آن خواهید شد تا اینکه مشکلی در بدن شما وجود داشته باشد. شما همچنین از تغییراتی که در صورت خود رخ می دهد بیشتر آگاه خواهید شد. به همین دلیل مهم است که مراقب سلامتی خود باشید.

غذاهایی که چربی گونه را افزایش می دهند

وقتی از افزایش وزن صحبت می کنیم، همه ما به خوردن فکر می کنیم. چگونه با غذا به صورتم چربی اضافه کنم؟ هیچ چیز به اندازه یک رژیم غذایی پرکالری نیست. بیش از مقدار تجویز شده بخورید و از میان وعده غافل نشوید. البته باید مراقب سلامتی خود نیز باشید.

این در مورد خوردن همه چیز و هر چیزی نیست. یک رژیم غذایی پرکالری و پر پروتئین بر پایه ماهی، گوشت سفید و محصولات لبنی انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که یک رژیم غذایی متعادل داشته باشید و میوه ها و سبزیجات را حذف نکنید.

از همه مهمتر آبرسانی است

هیدراته ماندن مهمترین چیز در این دوران است. بنابراین نوشیدن ۱ تا ۲ لیتر آب در روز برای سلامت طبیعی بدن مهم است. زیرا آب نوشیدنی سالمی است و می توان گفت به لطف آن به گونه ها حجم بیشتری می دهیم.

غذاهای پر کالری

برای چاق کردن صورت به صورت موثر و سالم باید غذاهایی بخوریم که حجم دهند. این بدان معنا نیست که باعث چاقی و اضافه وزن شما می شود. برای این منظور از غذاهای پر کالری مانند کربوهیدرات های سالم استفاده کنید. نمونه هایی از این غذاها عبارتند از: برنج، ماکارونی، سیب زمینی، غلات، کلم بروکلی، کنگر فرنگی، کلم، گل کلم، هویج و برخی میوه ها.

این بدان معناست که کالری هایی را که هر روز می خورید، اما به روشی سالم افزایش دهید. در عین حال، با غذاهای غنی از چربی و چربی تداخل نداشته باشید.

چاقی در صورت و گونه. تامین انرژی بدن

ما همچنین می توانیم هر روز از طریق سوپ، خامه، آب میوه، آب میوه های طبیعی، سبزیجات و غیره به بدن خود انرژی بدهیم. به خصوص با غذاهای غنی از مواد معدنی و ویتامین ها که انرژی بدن را تامین می کنند. در عین حال به چاق شدن صورت نیز کمک می کند. این غذاها سالم هستند اما باعث چاقی نمی شوند. پس لازم نیست نگران کالری این غذاها باشید.

گونه های چاق و صورت پر

چگونه در ۷ روز روی صورت چاق شویم؟

بهترین راز حفظ وزن برای داشتن مقدار مناسب وزن روی صورت، انجام ورزش زیاد است. زمانی که در تلاش برای افزایش وزن هستید، نیازی به بلند کردن وزنه و دویدن کیلومترها ندارید. فقط روزانه ۱۰ تا ۱۵ دقیقه با سرعت پیاده روی کنید. این به این دلیل است که بدن شما هنگام راه رفتن کالری می سوزاند. هر چه بیشتر پیاده روی کنید کالری بیشتری می سوزانید.

تمرینات متنوع

یکی دیگر از راه های افزایش وزن در صورت انجام ورزش های مختلف است. تمرینات چاق کننده صورت شامل تنفس، نگه داشتن نفس در دهان، پف کردن گونه ها، چند ثانیه انتظار و سپس بازدم، مکث و تمرین مجدد این تمرین می باشد. بسیار ساده است. این کار نیاز به تمرین زیادی ندارد و می توانیم روزانه و منظم آن را انجام دهیم.

یکی دیگر از تمرینات چاق کننده صورت استفاده از زبان است. بنابراین در حالی که سعی می کنید نفس بکشید، صورت را طوری باد کنید که گویی بالونی در حال انفجار است. سپس زبان را در امتداد گونه ها از داخل، از چپ به راست و از راست به چپ می کشیم. ما می توانیم این کار را در ثانیه های مختلف انجام دهیم. همچنین می توانیم این تمرین ساده را چند بار در روز تکرار کنیم.

افزایش کورتیزول

کورتیزول هورمونی است که هنگام خستگی در بدن برای رفع خستگی تولید می شود. ترشح این هورمون می تواند به طور موقت به بدن انرژی بدهد. راه های مختلفی برای ترشح طبیعی این هورمون وجود دارد. از جمله ورزش. می توانیم روزانه با دویدن ورزش کنیم. یا از پله ها بالا و پایین بروید یا وزنه بردارید. زیرا اینها تمرینات مختلفی هستند که همه ما می توانیم به طور روزانه انجام دهیم، به خصوص برای حفظ تناسب اندام.

چاقی در صورت و گونه. شل بودن

افتادگی پوست صورت وضعیتی است که همه ما به دنبال درمان آن هستیم تا چهره خود را زیباتر و سالم تر کنیم. بنابراین، در میان تمریناتی که برای رفع این حالت انجام می دهید، تمرین حرکت لب ها به طرف های مختلف، به عنوان مثال به سمت راست و سپس به چپ، مفید است. برای اینکه این کار را به خوبی انجام دهید، باید حرکات مشخص زیادی روی صورت انجام دهید و آن را سریع انجام دهید.

آن را به طور معمول و به مقدار لازم مصرف کنید

برخی از افراد برای حفظ وزن ایده آل خود علاوه بر رژیم غذایی، مصرف غذا را محدود می کنند. اما چنین رژیم غذایی محدودی نه تنها فوایدی دارد، بلکه می تواند به سلامتی نیز آسیب برساند. افرادی که از رژیم غذایی محدود پیروی می کنند، متوجه کاهش وزن ناگهانی در صورت و بدن خواهند شد. همچنین می تواند منجر به مشکلات گوارشی ناخواسته شود.

چاقی صورت و گونه

برای پرهیز از غذاهایی که به جای چربی مناسب صورت، باعث افزایش چربی گونه ها می شوند، باید رژیم غذایی متعادلی داشته باشید، یعنی از هر غذا کمی بخورید. از چربی ها و غذاهایی که حاوی گاز و قند بیشتری هستند خودداری کنید. اولویت با غذاهای تازه و فصلی خواهد بود، زیرا دستورهای خوشمزه زیادی برای تهیه این غذاها وجود دارد.

چاقی در صورت و گونه. عادت های بد

یک سری عادت های بد وجود دارد که صورت ما را لاغرتر و لاغرتر نشان می دهد. یکی از آنها افزایش سیگار است که می دانیم برای سلامتی ما بسیار مضر است. از طرفی نوشابه های گازدار که متفاوت از سیگار هستند، نه تنها صورت را لاغر می کنند، بلکه بدن را نیز تحت تاثیر قرار می دهند.

لینک های مربوطه

آیا تراشیدن صورت خانم ها ضرر دارد؟

عینک آفتابی مناسب برای فرم صورت خود را انتخاب کنید. راهنمای گام به گام

۱۰ بهترین پاک کننده صورت خانگی برای انواع پوست

۲۴ درمان خانگی فوق العاده موثر برای از بین بردن خال های صورت

نکات آرایشی شگفت انگیز برای لباس آبی

۱۴ یک راه خانگی موثر برای داشتن پوستی جوان، روشن و بدون لک!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر