چا چینگ! بایدن از نقش خود در جمع آوری کمک های مالی در سال انتخابات استقبال می کند


هنگامی که تلفن بی صدا یک اهداکننده در حین جمع آوری کمک مالی در حالی که او صحبت می کند زنگ می زند، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، همین شوخی را انجام می دهد: دونالد ترامپ در آن طرف است.

بایدن هفته گذشته در مراسمی برای انجمن فرمانداران دموکرات گفت: اگر ترامپ دوباره با من تماس گرفت، به او بگویید سرم شلوغ است. جمعیت چند ده نفری مثل همیشه خندیدند، در حالی که رئیس جمهور بقیه سخنرانی خود را ادامه داد.

این نگاهی اجمالی به بایدن به عنوان یک جمع‌آورنده عمده کمک مالی است – مردی که با حیله‌گری آواز می‌خواند در حالی که میلیون‌ها نفر را در مهمانی‌ها جمع‌آوری می‌کند که بخش کلیدی برنامه‌های سیاسی او در آستانه روز انتخابات در نوامبر خواهد بود. ۸. در این رویدادها، افراد مشهور و مصرف مشروبات الکلی تحت نظر قرار می گیرند، در حالی که بایدن تعاملات شخصی را دریافت می کند که در بیشتر دوره های تبلیغاتی و ریاست جمهوری خود به دلیل COVID-19 از دست داده است.

کمپین های جمع آوری کمک های مالی – که در آپارتمان های مجلل منهتن، مراکز همایش مجلل، و چادرهای حیاط خلوت پر از لوستر برگزار می شود – یکی از بارزترین راه هایی بوده است که بایدن امسال در زمانی که محبوبیت او هنوز در آب است و بسیاری از دموکرات ها به آن دست پیدا نکرده اند، کمپین تبلیغاتی انجام داده است. . مایل به ایستادن در کنار او در جریان مبارزات انتخاباتی هستم.

“جو بایدن جو بایدن است. او واقعی است، متواضع است، اگر افراد حاضر در اتاق را بشناسد… او بسیار ساکت تر است.” دبی دینگل، D-Aries، متحد نزدیک. او انواع سؤالات را می پرسد، صادقانه به آنها پاسخ می دهد و حتی ممکن است به خدمه خود حمله قلبی کند.

به گفته این کمیته، بایدن تا کنون ۱۱ رویداد جمع آوری کمک های مالی را مستقیماً برای کمیته ملی دموکرات ها رهبری کرده است که به گفته این کمیته بیش از ۱۹.۶ میلیون دلار درآمد داشته است. این رویدادها از یک سفر دریایی ۳۰۰۰۰۰ دلاری در یک باشگاه قایق بادبانی در پورتلند، اورگان، تا یک رابطه صمیمی ۱۸ نفره (با چهار نفر دیگر روی صفحه های ویدئویی) در هتل واشنگتن در نزدیکی کاخ سفید که بیش از ۳ میلیون دلار هزینه داشت، متغیر بود. چند جمع آوری کمک مالی در عمارت های کالیفرنیای جنوبی در جریان اجلاس سران قاره آمریکا در ژوئن ۵ میلیون دلار در عرض چند ساعت جمع آوری کردند.

جدای از رویدادهای DNC، بایدن در ماه سپتامبر در جمع آوری کمک های مالی برای فرماندار میشیگان سخنرانی کرد. گرچن ویتمر بیش از ۴۵۰۰۰۰ دلار به حزب دموکرات ایالتی آورد.

مراسم مجمع محافظه‌کاران یک میلیون دلار جمع‌آوری کرد و بایدن سه‌شنبه در جمع‌آوری کمک‌های مالی برای نامزد فرماندار فلوریدا، چارلی کریست، که از تمایل رئیس‌جمهور برای کمپین تبلیغاتی با او خجالتی نبود، ظاهر شد. آن سفر سیاسی به دلیل طوفان ایان به تعویق افتاد.

مقامات حزب می گویند که شورای ملی دموکرات در درخواست هایی که به لیست های اهداکنندگان عمومی ارسال شده است، با ایمیل هایی که توسط رئیس جمهور امضا شده است، همواره بهتر از بایدن عمل کرده است. تا هفته گذشته، DNC بیش از ۱۰۷ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است، که بزرگترین مبلغ در این مقطع در هر سال است، و مقامات دموکرات بیشتر آن را مدیون کمک‌های مستقیم بایدن هستند.

به نظر می رسد بایدن به ویژه از تعاملات رو در رو که جمع آوری کمک های مالی خصوصی فراهم می کند لذت می برد.

بایدن، یک سیاستمدار مشهور، مطمئن می شود که میزبانانش در هر رویداد ۱ دلاری احساس خاص و قدردانی می کنند. برای مثال، در اواخر ماه اوت در حومه واشنگتن، بایدن چند لحظه وقت گذاشت و قبل از اینکه رئیس جمهور سخنان خود را برای ده ها تن از حامیان DNC ایراد کند، متوجه یک کودک نزدیک در جلوی جمعیت شد.

“اسمت چیه عزیزم؟” بایدن از یک دختر جوان پرسید که نشستن در مقابل چیزی که او با آن شوخی می کند باید “خسته کننده ترین” رویداد باشد. “خب، اجازه بدهید من به شما چیزی بگویم. او پدر شماست؟” “او به شما مدیون است که اینجا بنشینید.”

در جمع آوری کمک های مالی ژوئن در بورلی هیلز، کالیفرنیا، در خانه غول رسانه ای میلیاردر، Chaim Saban، رئیس جمهور به همسر سابان، شریل، گفت که هر دو مرد “در ایستگاه ما ازدواج کرده اند.” بایدن در آپارتمان طبقه ۶۵ هنری و مارشا لوور مشرف به پارک مرکزی نیویورک ایستاد و از منظره «شگفت‌انگیز» سرازیر شد و خاطرنشان کرد: «نمی‌دانم منظره بهتری اینجا در نیویورک وجود دارد یا خیر».

در واقع، این مسافرخانه برای موزه لوور که مشتاق تمیز نگه داشتن مکان خود هستند، «تکه ای از بهشت» است. شرکت کنندگان کفش های خود را – قاطرهای گران قیمت جیمی چو و پمپ های سنت لوران – در درب خانه چک کردند و به صحبت های بایدن در حالی که جوراب ها یا دمپایی هایی را که زوج تهیه کرده بودند می پوشید، گوش دادند. از گروه کوچکی از خبرنگاران حاضر خواسته شد برای محافظت از کفپوش های چوبی و فرش های رنگارنگ چکمه هایی روی کفش های خود بگذارند. (هیچ یک از قوانین کفش در مورد بایدن که خودش می پوشید و از کاورهای یکبار مصرف استفاده نمی کرد، صدق نمی کرد.)

در جمع آوری کمک های مالی بایدن، افراد مشهوری مانند رابرت دنیرو بازیگر (در نیویورک) یا کن برنز کارگردان سینما (در بوستون) گاهی ظاهر می شوند، اگرچه آنقدر نمی مانند تا صحبت های رئیس جمهور را بشنوند.

برای اهداکنندگان، اظهارات بایدن، که می‌تواند از چند دقیقه تا نیم ساعت طول بکشد، نسخه‌ای غیررسمی و غیررسمی از سخنرانی‌های مبارزاتی است که او در مقابل دوربین‌ها ایراد می‌کند. روزنامه‌نگاران می‌توانند به جمع‌آوری کمک مالی بایدن دسترسی داشته باشند، اگرچه فقط از یک دفترچه یادداشت و خودکار استفاده می‌شود، که به این معنی است که دوربین‌ها ممنوع هستند.

اخیراً، بایدن از دستاوردهای دولت خود – بسته ۱.۹ تریلیون دلاری کمک به بیماری همه گیر، لایحه زیرساخت های دو حزبی، لایحه آب و هوا و لایحه مراقبت های بهداشتی که پس از ماه ها درگیری داخلی میان دموکرات ها به دست آمد، تبلیغ کرده است. او سپس به اهداکنندگان اطمینان می‌دهد که چگونه انتخابات میان‌دوره‌ای نوامبر آینده یک انتخاب است، نه فقط بین حفظ دستاوردهای خود و افشای آنها برای جمهوری‌خواهان، بلکه در مورد مسائل دیگری مانند سقط جنین و اسلحه.

در حالی که دستیاران استدلال می‌کنند که پیام او در مکان‌های خصوصی‌تر متفاوت است، بایدن اغلب معمولی صحبت می‌کند و می‌تواند بسیار کمتر از اظهارات رسمی‌اش در سخنرانی یا روی صحنه محتاط باشد.

بایدن در جمع آوری کمک های مالی از اشکال مختلف فاشیسم – چه “نیمه فاشیست” یا “فاشیسم رنگی” – برای اشاره به نیروهای تحت حمایت ترامپ در حزب جمهوری خواه که به گفته بایدن تهدیدی برای پایه های دموکراتیک کشور هستند، اشاره کرده است. . . در حالی که سخنگوی وی از اظهار نظر در مورد نتیجه انتخابات اخیر در ایتالیا خودداری کرد، جایی که یک حزب سیاسی با ریشه های نئوفاشیستی بیشترین آرا را به دست آورد، بایدن به نتایج در جمع آوری کمک های مالی DGA اشاره کرد و درباره سرنوشت دموکراسی در ایالات متحده بحث کرد. هشدار داد. کشورها و خارج از کشور

در لاور هاوس، بایدن – که تمایل دارد هنگام بحث در مورد مسائل سیاسی از صحبت در مورد اعتقادات خود اجتناب کند – موضع کلیسای کاتولیک را انتخاب کرد و در عین حال از جمهوری خواهانی که برای ممنوعیت گسترده سقط جنین فشار آورده اند انتقاد کرد.

او با اشاره به ممنوعیت سقط جنین که هیچ استثنایی باقی نمی گذارد، گفت: “من یک کاتولیک رومی هستم. کلیسای من این استدلال را مطرح نمی کند.”

افرادی که در چنین گردهمایی‌هایی شرکت کرده‌اند می‌گویند که ویژگی‌های اصلی بایدن – صراحت و صمیمیت او با مردم – زمانی آشکارتر می‌شود که مطبوعات تحت فشار قرار می‌گیرند و مردم فرصتی برای پرسیدن سوال از بایدن دارند.

سوالاتی که بایدن می پرسد از رویدادی به رویداد دیگر متفاوت است و از استراتژی سیاسی به اخبار امروز تغییر می کند. بایدن در جریان جمع آوری کمک های مالی در منهتن در خانه هنری مونوز، تاجر و فعال عدالت اجتماعی، در مورد برنامه های مهاجرتی خود و نحوه توصیف پیام نهایی خود برای رای دهندگان و همچنین تأثیر سرنگونی Roe v. وید، به گفته شخصی که به شرط ناشناس ماندن صحبت کرد تا جزئیات یک رویداد خصوصی را منتقل کند.

بخش عمده ای از فعالیت های جمع آوری کمک های مالی بایدن برای حزب دموکرات بود و بایدن ۱۵ میلیون دلار از آن را در اوایل امسال به کمیته های حزبی مجلس نمایندگان و سنا با اشاره به سرمایه گذاری شخصی خود انتقال داد. این پاییز. یکی از مقامات کاخ سفید گفت بایدن “تعداد زیادی” درخواست از نامزدهای دموکرات برای شرکت در جمع آوری کمک های مالی دریافت کرده است که به کار کمک می کند بسته به برنامه و سایر عوامل در مورد هر چه بیشتر فکر کند.

ویتمر در اولویت قرار گرفت زیرا او رئیس ستاد انتخاباتی و مراسم تحلیف بایدن بود.

___

برای پوشش کامل دوره های میان دوره ای در https://apnews.com/hub/2022-midterm-elections و در توییتر در https://twitter.com/ap_politics، AP را دنبال کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر