چرا آب و هوای شدید برای حیوانات خانگی استرس زا است؟ – ساز غربی


St. لوئیس – این زمانی از سال است که آب و هوای بد به شهر دروازه ها منتقل می شود و دوستان چهارپای ما را پر از اضطراب می کند.

“سگ ها شنوایی بهتری دارند.” آنها می توانند تغییرات فشار هوا را حس کنند. بنابراین، به همین دلیل است که آنها ممکن است به رعد و برق حساس تر باشند. کری مورگان، دامپزشک در Stray Rescue.

یک واقعیت جالب این است که اگر سگ شما مستعد اضطراب جدایی است، احتمال بیشتری دارد که دچار اضطراب رعد و برق شود، زیرا اتفاقی که می افتد این است که شما می روید و سپس می روید، و آنها قبلاً کمی نگران هستند، و سپس رعد و برق اتفاق می افتد. “

اگر سگ یا گربه دارید، دکتر. مورگان نکاتی برای سالم نگه داشتن دوست پشمالوی شما دارد.

“زبان بدن کلید خواهد بود. اگر آنها نفس می کشند یا می توانید سفیدی چشمانشان را ببینید. به صورت آنها نگاه کنید.” وقتی مردم عصبی هستند، واقعاً تنش هستند، بنابراین اگر چهره آنها واقعاً منقبض به نظر می رسد – عضلات آنها. تنش هستند – تنش می‌شوند. ممکن است دم‌هایشان را تکان دهند. دمشان را تکان دهند.» این همیشه به معنای شادی نیست.

پیراهن تندر، آن لباس های تنگ برای سگ یا گربه شما، می تواند به کاهش اضطراب حیوان خانگی شما در این زمان از سال کمک کند.

دکتر. مورگان توصیه می کند برای حیوان خانگی خود یک فضای امن و مکانی آرام برای پنهان شدن فراهم کنید. آنها را در طول طوفان بیرون ندهید. یک پازل یا اسباب بازی مورد علاقه برای غذای جویدنی، هرچند تحت نظارت، می تواند به سگ کمک کند حواس سگ را از تغییر آب و هوا منحرف کند.

مورگان گفت: «ما قطعاً تعداد زیادی از حیوانات خانگی را خواهیم دید که از طوفان رعد و برق بیرون می آیند، زیرا آنها می ترسند و نمی دانند چگونه به خانه برسند. بنابراین اگر یک ریزتراشه یا نوعی شناسه روی یقه داشته باشد، واقعا مفید است.

این فقط می تواند جان آنها و غم و اندوه عزیز از دست رفته شما را نجات دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر