“چرا باید مدام برگردم دکتر؟”


بیمارانی که تازه با سلامت طبیعی آشنا شده اند ممکن است کمی ناراحت باشند. من می توانم این را با عشق و احترام بگویم ، زیرا سالها پیش من به عنوان یک بیمار جدید همینطور بودم. من در یک “مدل پزشکی” بزرگ شدم که در آن هر گونه علائم نامطلوب بود و باید بلافاصله با آخرین داروها سرکوب شود. من با ایده “رفع سریع” ، “قرص برای هر بیمار” گیر کرده بودم.

وقتی برای اولین بار به عنوان متخصص کایروپرکتیک شروع به کار کردم ، داستانهای شگفت انگیزی از افرادی که می شناختم و قبل از من بیماران خوشحال بودند ، شنیدم ، من مشتاقانه منتظر تجربه فوق العاده خود بودم. بعد از اولین سازگاری من مدت زیادی طول کشید تا متوجه شدم که کمی بهتر شده است ، اما همه مشکلات من را به یکباره حل نکرد.

می توانستم خودم را به بطری های قرص برسانم تا به من کمک کند تا کمی سریعتر تمایز قائل شوم ، اما همان جا ماندم. همه این داستانهای بیماران دیگر باید واقعیت داشته باشد. شاید من اشتباه کردم؟ اگر عوامل دیگری وجود داشت که من از آنها بی اطلاع بودم؟ گیج شدم.

زمان زیادی از آن زمان گذشته است ، از جمله بیش از 15 سال آموزش و تمرین بالینی ، من هنوز می بینم که مواردی از این دست تقریباً هر روز به بیماران من نشان داده می شود.

یک جمله کلی که دوست دارم بیان کنم این است که کسی می گوید:

“خوب انجام بده دکتر من یک ماه می روم. ”

یا مورد علاقه من؟

“چرا باید مدام برگردم؟” نمیشه درستش کرد؟ آیا نمی توان تعدیل را حفظ کرد؟ “

باز هم ، من این جملات را در زمینه مدل پزشکی سریع گام می فهمم. ما می خواهیم کاری انجام دهیم و می خواهیم که هرچه زودتر به پایان برسد تا بتوانیم به زندگی عادی خود بازگردیم. ما همچنین می خواهیم شخص دیگری هزینه آن را بپردازد.

اما بعد من باید بروم و با پرسیدن س thinkingالات تفکر انتقادی آن را خراب کنم.

“من می خواهم یک توضیح دائمی به شما بدهم ، اما اجازه دهید از شما بپرسم. آیا می توانید به مکانیکی اعتماد کنید که ادعا می کند می تواند ماشین شما را آنقدر خوب اداره کند که دیگر هرگز نیازی به سرویس مجدد آن نداشته باشید؟ ”

یا می توانم بپرسم.

“آیا می توانید دندان های خود را آنقدر خوب مسواک کنید که دیگر نیازی به مسواک زدن مجدد نداشته باشید؟”

“آیا می توانید آنقدر غذای مقوی بخورید که دیگر نیازی به خوردن آن نداشته باشید؟”

“آیا می توانید خانه خود را آنقدر خوب تمیز کنید که دیگر هرگز کثیف نشود؟”

واقعیت این است که سلامتی نیاز به کار دارد. ما باید به طور مداوم کار درست را انجام دهیم تا بهترین نتایج را تشویق کنیم. سلامتی اتفاقی نیست ، فقط برای “خوشبخت ها” نیست. نتیجه طبیعی این است که با بدن طبیعی خود هماهنگ زندگی کنیم.

پس از سالها تمرین ، پس از هزاران بیمار ، برای من واضح است که مهمترین اقداماتی که از سلامت و سلامت بدن حمایت می کند تغذیه مناسب و حفظ عملکرد کامل سیستم عصبی است. در حالی که چندین استراتژی از این رویکردها استفاده می کنند ، ما معتبرترین و کاربردی ترین پاسخ پاسخ تغذیه (با استفاده از اصول تغذیه دکتر وستون A. پرایس و دکتر رویال لی) و مراقبت های کایروپراکتیک را یافته ایم. شما باید بسیاری از جنبه های مثبت دیگر سبک زندگی خود را وارد کنید ، اما اگر این دو قسمت در جای خود نباشند ، بی تاثیر خواهند بود.

این ایده ساده اما عمیق اساس کتابچه آموزش بیمار من بود سلامتی شب قبلبه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این استراتژی ها می توانند به شما و خانواده شما کمک کنند ، با متخصص محلی خود تماس بگیرید و همین امروز شروع کنید.

سالها پیش بهترین زمان برای کار روی سلامتی شما بود. دومین زمان مناسب اکنون است. و سرانجام ، وقتی به سلامت مورد نظر خود می رسید ، چقدر باید برای حفظ آن کار کنید؟

تصویر از iStock / Wavebreakmedia.

دکتر دیوید کولوفسکی

دکتر دیوید کولوفسکی جراح ، سخنران و نویسنده در لاولند ، کلرادو است. کتاب او سلامتی شب قبل ایده خوبی درباره سلامت طبیعی به خوانندگان جوان و پیر ارائه می دهد. دکتر کولوفسکی ماموریت خود را در کمک به مردم برای طرح سوالات بهتر با مشاهده تصویر بزرگتر توصیف می کند. می توانید آن را در Inside Health پیدا کنید.

محصول دکتر دیوید کولوفسکیدیدگاهتان را بنویسید