چرا کنف ارگانیک مهم است


توسط

۱۱ فوریه ۲۰۲۲

Leanne Vogel در حال آماده کردن یک وعده غذایی

اطمینان حاصل کنید که در حال خرید قلب، تنقلات و سایر محصولات کنف ایمن هستید.

چیزی به نام گیاه پالایی (سعی کنید ۳ برابر سریع بگویید) – که در آن گیاهان و میکروب های خاک مرتبط غلظت یا اثرات سمی آلاینده ها را در محیط کاهش می دهند.

راهنمای نحوه شروع کتو

لیست خرید کتو، دستور العمل ها و موارد دیگر! کتو را با این راهنمای ۵ مرحله ای رایگان شروع کنید.

من آماده ام!

گیاه پالایی تکنیکی است که برای احیای زمین، بیرون کشیدن ضایعات در خاک، تمیز کردن آن برای سایر محصولات استفاده می شود.

مشکل اینجاست: گیاهان خاصی که ما مصرف می‌کنیم گیاه‌پالایی‌کننده هستند – آنها همه چیز را در اطراف خود جذب می‌کنند. و سپس، آنها را می خوریم.

شاهدانه یکی از آن گیاهان است.

به همین دلیل است که اطمینان از اینکه کنف دارای گواهی ارگانیک و منبع پایدار است، بسیار مهم است.

بدون این شرایط، شما بدون شک فلزات سنگین، سموم، آفت کش ها و سایر مواد زائد را در قلب کنفی، CBD یا محصول میان وعده خود دریافت می کنید.

این برای روغن CBD، تنقلات قلب کنف، همه آن ها صدق می کند.

اگر قصد دارید از کنف استفاده کنید (شما باید از کنف استفاده کنید، این مولتی ویتامین طبیعی است!) پس باید مطمئن شوید که مصرف آن بی خطر است.

به همین دلیل است که من Eaton Hemp، قلب های کنفی را دوست دارم زیرا دارای گواهی ارگانیک USDA هستند، ۱۰۰٪ در آمریکای شمالی رشد کرده، فرآوری شده و بسته بندی شده اند، قیمت مناسبی دارند و متعلق به کشاورز است. بله، متعلق به کشاورز است، بنابراین می دانید که بذرهای شما در دستان خوبی رشد می کنند.

به علاوه طعم خوبی دارند. مقایسه طعم و مزه قلب کنفی آنها با رقبا مانند مقایسه بازارهای کشاورزان، سبزیجات تازه با سبزیجاتی است که می توانید بگویید مدتی است که در اطراف آنها نشسته اند. تفاوت طعم و تازگی بسیار محسوس.

فقط اینجا را کلیک کنید و از کد SAFEHEMP35 هنگام پرداخت استفاده کنید.

با ۳۵ درصد تخفیف

ماست، اسموتی، سالاد، بلغور جو دوسر و موارد دیگر. دستور العمل های مورد علاقه شما مطمئناً شاهد افزایش تغذیه ای بزرگ هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قلب های کنفی ارگانیک Eaton Hemp’s (یا دانه های سوپر برشته شده، اگر ترد را ترجیح می دهید) اضافه کنید و ارزش غذایی دستور غذای مورد علاقه شما سر به فلک کشیده و بدن شما از شما تشکر خواهد کرد.

این یک نعمت است که بفهمید چه چیزی در غذای شما رفته است، چه غذایی در بدن شما بهترین است، از چه چیزی دوری کنید… و تمام آن موسیقی جاز.

اما، همانطور که شروع به اضافه کردن هزینه چیزها می کنید، $$$$$$$$$$… درست است؟

این تنش همه ما وجود دارد، زیرا بیشتر و بیشتر در مورد مراقبت از بدن خود یاد می گیریم – ما بهترین چیز را می خواهیم، ​​اما نه به قیمت استرس در مورد مسائل مالی.

چنین تعادل ظریف.

و به همین دلیل است که من عاشق عشق هستم که می توانم با مارک ها ارتباط برقرار کنم و برای همه شما کدهای تخفیف درخواست کنم. من بسیار سخت کار می کنم تا مارک های با کیفیت بالا را تهیه کنم که این تنش را درک کنند و مایلند با من (و شما!) برای ارائه پیشنهادی که واقعاً می توانید از آن استفاده کنید و از آن بهره مند شوید، کار کنم.

اگر قلب کنفی (یا سایر محصولات حاوی کنف) را می خورید، از شما می خواهم که کنف ارگانیک بخورید. به طور جدی، این باید اتفاق بیفتد.

و ما این کار را با…

کد SAFEHEMP35 که ۳۵ درصد از شما صرفه جویی می کند

چه بخواهید از کد استفاده کنید یا نه، مهم است بدانید که گیاهان می توانند محیط خود را جذب کنند و آن محیط می تواند در بدن شما به پایان برسد. اگر نمی دانید چه چیزی ارگانیک بخورید، در اینجا یک منبع عالی است.

این مطلب با برچسب: کنف, ارگانیک

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر