چهار نکته از کنفرانس مطبوعاتی دوشان واتسون – اخبار فناوری


در برنامه صبح پنجشنبه خود در SportsRadio 610، از نیک کاسریو، مدیر عامل هیوستون تگزاس پرسیدم که نظرش در مورد این تصور پوچ که NFL می تواند به نحوی وارد عمل شود و قانون را به دلیل شکایت جاری علیه دوشان واتسون تصویب کند، چیست؟ معکوس یا لغو. تجارت بین تگزاس و کلیولند براونز در ماه مارس.

من حتی از پرسیدن این سوال احساس احمق کردم، اما افراد احمق از چیزهای احمقانه می ترسند (یا در مورد کلیولند، امیدوارم). پاسخ او این بود:

دانلود آهنگ سریال. mp3

بنابراین، کلیولند، متاسفم. Deshaun Watson، و هر چیزی که همراه آن است، هر چقدر هم که ۲۳۰ میلیون دلار بپردازید، اکنون مشکل شماست. پس حالا باید هر روز برای بیرون آمدن یک متهم جدید از جامعه آماده شوید. سپس پس از دو شکایت دیگر و به قول تونی بازبی، برای اولین بار از زمان معرفی خود در کلیولند در ماه مارس، با رسانه ها ملاقات کرد.

این ویدیو کامل با نظرات من در زیر است:
خوب، من فکر می کنم واتسون این بار در ۲۵ مارس بهتر عمل می کرد، اگرچه مطمئناً انجام بدتر از آن دشوار بود. در اینجا چهار نکته از آخرین کنفرانس مطبوعاتی آورده شده است:

دوشان واتسون بی گناهی خود را تایید می کند
واتسون بارها گفت که هدف او هنوز “پاک کردن نام خود” است:

همانطور که گفتم، من فقط می خواهم نام خود را پاک کنم و بتوانم حقایق و روند قانونی را رها کنم. در حال حاضر، تمام کاری که من انجام می دهم این است که نام خود را پاک کنم و بتوانم تمام حقایق را در دادگاه فاش کنم و بتوانم روی آن تمرکز کنم.”

بنابراین، حداقل در حال حاضر، هیچ مصالحه ای وجود نخواهد داشت. پس بگیر، کلیولند!

او تمام تلاش خود را کرد تا کامنت‌های «بدون پشیمانی» را که در ماه مارس خشم بسیاری را برانگیخت، خنثی کند.
در اینجا پاسخ واتسون به این سؤال در ماه مارس است که آیا او از این کار پشیمان شده است (تا ۳۶:۳۷):

بله، این به نظر من خیلی مزخرف است، واتسون به نظر من نیست.

من فکر می کنم این سوال به نوعی باعث هیجان بسیاری از مردم شد، نه فقط زنان به طور کلی، بلکه بسیاری از افراد در لیگ از زنان گرفته تا مردان و مواردی از این قبیل. چیزی که من می‌گفتم این بود که بله، من کسی را مورد تعرض، تحقیر یا آزار قرار ندادم. در عین حال، می‌دانم که از تأثیری که بر جامعه و افراد خارج از من می‌گذارد متاسفم و شامل خانواده‌ام، این سازمان و همکارانم در این رختکن می‌شود. این باید به این سوالات پاسخ دهد، که شامل طرفداران کلیولند براونز، مردان، زنان و مردم در سراسر جهان می شود. این چیزی است که من بابت آن متاسفم، تأثیری که روی بسیاری از مردم گذاشته است و مقابله با آن دشوار است.

اگر او فکر نمی‌کند که کار اشتباهی انجام داده است، عذرخواهی برای آنچه که مردم ادعا می‌کنند شما اشتباه کرده‌اید سخت است، اما من فکر می‌کنم این در مورد C+ بود که تلاش می‌کرد آسیب را به حداقل برساند.

به نظر می رسد او در حال حاضر یک نوع مشاوره دریافت می کند
در ماه مارس، از واتسون به طور خاص پرسیده شد که آیا او به دلیل رفتار ادعایی خود در دعوا به دنبال مشاوره است یا خیر. بعد امتناع کرد و گفت “نه” چون “مشکلی نیست”. من فکر می کنم اگر مدعی هستید که کار اشتباهی انجام نداده اید، این یک پاسخ منطقی است، اما به نظر می رسد واتسون در حال حاضر به دنبال نوعی درمان است. این پاسخ او به نحوه برخورد با مشکلات این روزها بود:

فکر کنم یک سال و نیم گذشت، می توانم این را بگویم. به شخصه سخت بود. از زمانی که به اینجا آمدم و به کلیولند براونز تبدیل شدم، توانستم از تمام منابعی که این سازمان در اختیار دارد استفاده کنم و توانستم با کسی مشورت کنم و صحبت کنم تا مطمئن شوم ذهنم درست است تا بتوانم آماده باشم. در میدان راه بروید و تا حد امکان تیزبین باشید. من به عنوان یک فرد بهتر، بزرگتر به عنوان یک فرد، به عنوان یک انسان در حال تکامل به این کار ادامه خواهم داد و تنها می توانم بهترین شهروند و بهترین فردی باشم که خارج از آن زمینه و همچنین زمانی که وارد آن می شوم. می شوم. این ساختمان بهترین هم تیمی و بازیکنی است که می توانم باشم.”

از او درخواستی برای اظهار نظر نشده است، اما به نظر می رسد توصیه هایی که دریافت می کند ممکن است بیشتر در زمینه «روانشناسی ورزشی» باشد تا در زمینه «رفتار انحرافی». واتسون ممکن است نگران برخورد با واکنش های جمعیت پس از بازگشتش به زمین باشد، زیرا مطمئناً هر کجا که می رود یک شرور محسوب می شود.

کلیولندی ها از سینما برای او پاپ کورن می خرند!
وقتی از او پرسیدند که کلیولند چگونه بود، او در پایان کنفرانس خبری داستان جالبی را بیان کرد:

من فقط می توانم کمی روی خودم تمرکز کنم و بفهمم که چگونه می توانم بهترین انسان، بهترین هم تیمی، بهترین پسری که می توانم باشم، بهترین دوستی که می توانم باشم. روی آن تمرکز کنید، فقط با یک لبخند روی صورتم، می توانم با سر بالا راه بروم، زیرا می دانم واقعاً چه کسی هستم و بهترین شهروندی هستم که می توانم در این جامعه باشم. همانطور که قبلاً گفتم، خیلی خوب است که بتوانید در جامعه بیرون بیایید و به رستوران بروید. یکی از آن مواقعی بود که با دوست دخترم به سینما رفتم و گروهی از اعضای خانواده – شاید ۳۰ نفر – برای ما پاپ کورن خریدند و ما را به یک فیلم دعوت کردند، بنابراین فکر کردم اگر بتوانم بیرون بروم خیلی خوب است. . و بگذارید مردم واقعاً بدانند من واقعاً کی هستم. تمرکز من فقط روی دوشان واتسون و بهترین فردی است که می توانم باشم.

بیشتر اوقات، من با احساس دیگران نسبت به من دست و پنجه نرم می کنم و سپس آن روح برای من یک سطل پاپ کورن می خرد و من می گویم: “مردم واقعاً من را دوست دارند!” حالا دشان می داند چه حسی دارد!

در روزهای هفته از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ صبح به Sean Pendergast در SportsRadio 610 گوش دهید. همچنین او را در توییتر دنبال کنید twitter.com/SeanTPendergast و او را در فیس بوک در facebook.com/SeanTPendergast لایک کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر