چگونه افزایش قابلیت همکاری و گزینه های پرداخت سلامت دیجیتال را در سال ۲۰۲۲ ارتقا می دهدصنعت سلامت دیجیتال در سال ۲۰۲۱ رشد قابل توجهی را تجربه کرد تجزیه و تحلیل Rock Health برای سه ماهه سوم فضا، بودجه در حال حاضر به ۲۱.۳ میلیارد دلار در ۵۴۱ معامله رسیده است. سال پس از سه ماهه دوم از کل بودجه کل سال ۲۰۲۰ فراتر رفت.

راس جوهانیسون، مدیر عامل مدیریت دیابت و بیماری های مزمن گلوکو گفت MobiHealthNews همه‌گیری کووید-۱۹ همچنان به فناوری‌های سلامت دیجیتال و ارائه مراقبت از راه دور در سال ۲۰۲۱ دامن می‌زند و احتمالاً امسال نیز روندها را هدایت خواهد کرد.

در حالی که پذیرش بیمار و ارائه دهنده نیز ارزشمند بود، افزایش یافت گزینه های پرداخت – چه از طرف پرداخت کنندگان خصوصی و چه دولتی – برای فضا مهم بودند و سرمایه گذاران را تشویق می کردند.

ما قطعا شاهد این افزایش در پشتیبانی بازپرداخت برای راه حل های سلامت دیجیتال بوده ایم نه تنها نظارت از راه دور، بلکه راه حل های عمیق تر سلامت دیجیتال یوهانسون گفت. نه تنها ایالات متحده، بلکه آلمان، فرانسه و بلژیک [and] دیگران. و من فکر می کنم که در آینده شاهد آن خواهیم بود.”

انتظار می‌رود که بودجه در سال ۲۰۲۲ به رشد خود ادامه دهد. مدیریت شرایط مزمن در بهداشت از راه دور، فناوری‌های پوشیدنی، سلامت روان، درمان‌ها و سلامت زنان – از جمله ابزارهای خارج از باروری و بارداری – ممکن است منطقه داغی برای تامین مالی در سال آینده باشد.

جوهانسون گفت: “این نوعی از بازار است که از دیدگاه راه حل ها کاملاً رقابتی می شود. من فکر می کنم DC به دنبال فرصت هایی است که آنها فکر می کنند رشد واقعی و فرصت هایی برای رشد بازار وجود دارد.”

این به طور کلی به نفع بخش سلامت است. اما قطعاً فرصت‌های زیادی در فضای سلامت دیجیتال برای یافتن نوع مناسب بودجه، نوع شریک مناسب و تأثیر واقعی در این فضا وجود دارد.”

او گفت که فشار به سمت قابلیت همکاری یک روند مهم در سال ۲۰۲۲ خواهد بود، زیرا اشتراک داده برای ارزشمندتر کردن ابزارهای دیجیتال بسیار مهم است. همچنین به آنها کمک می کند تا از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بهره ببرند و همچنین ارتباط بین ارائه دهندگان و بیماران را بهبود بخشند.

جوهانسون گفت: “نیاز به استانداردها و قابلیت همکاری برای به اشتراک گذاشتن آن داده ها به طور موثر و آسان بسیار مهم است.” “و این واقعاً ارزش پیشنهادی را با بسیاری از راه حل های سلامت دیجیتال تقویت می کند.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر