چگونه با خودخواهی مقابله کنیم. – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری در زندگی:شما می توانید از خود متنفر باشید و از روی باور ناخودآگاه انتخاب بدی داشته باشید که به اندازه کافی خوب نیستید ، دوست ندارید. شما ممکن است از این که چقدر خود را برای شرکت در سر خود به گفتگوهای منفی منفی محدود می کنید بی اطلاع باشید. یا در مورد مرزهایی که تعیین کرده اید کاملاً روشن هستید اما نمی دانید برای تغییر آن چه باید بکنید.

برای چندین دهه ، عادت رفتار نکردن با خود عادی به نظر می رسد. هم ماهی در آب و هم پرندگان در هوا. ما از سمیت تفکر خود آگاه نیستیم.

امروز کارهای خارق العاده ای انجام می دهم. نمی دانم زندگی چقدر جادویی است. مغز ما شگفت انگیز است. بدن ما متعالی است.

این تفکر جادویی با این واقعیت رنگ می خورد که بسیاری از مردم در ایالت ، در کشور ، در جهان رنج می برند. با این واقعیت رنگ می شود که اوایل امروز من احساس اضطراب می کردم – غمگین – غمگین. تمرین من در احساساتم مرا دعوت می کند تا به بدنم نگاه کنم و از احساسم بپرسم ، کجا. به نظر می رسد یک احساس مبهم است که ریشه در مرکز قفسه سینه و بالای شکم من دارد. این یک احساس متحرک و مواج است. چشمانم احساس فشار و اشک می کند.

من امروز نمی توانم در برابر آتش سوزی کاری کنم. یا جلوی بلایایی را بگیرم که برادران و خواهران من در سراسر جهان با آن روبرو هستند. احساس من. غم انگیز است؟ شاید. می آید و می رود و قدم بعدی که بر می دارم این است که از خودم بپرسم: “چگونه می توانم خودم را با این احساس دوست داشته باشم؟” “چگونه می توانم این وحشتناک را احساس کنم؟ من هنوز می دانم که یک فرد حیاتی هستم.” سپس از خودم س askالی می پرسم. همه اینها کنار هم نشسته اند ، مانند یک فنجان چای دم کرده است.

سپس به برنامه روزانه خود نگاه می کنم ، روی کارهایی که می توانم انجام دهم تمرکز می کنم و آن را انجام می دهم. من با خودخواهی اینگونه برخورد می کنم.

وقتی مردم می گویند شما باید خودتان را دوست داشته باشید ، اغلب درک نحوه انجام آن دشوار است. به نظر می رسد تغییر در شکستن خود ، دوشنبه رفتن به ورزشگاه ، دوست داشتن خود ، حتی اگر یک روز را از دست بدهید ، غیرممکن به نظر می رسد. چگونه می توانید از ناکامی در کاهش کالری در حین استفاده از اراده یا دکمه های سفید خود به سمت خوردن مقدار ثابت و سالم غذای مغذی در هر روز حرکت کنید؟ چگونه از سر خستگی یا بی تفاوتی تصمیم می گیرید که می توانید برای تأثیر بر قاچاق انسان یا نژادپرستی یا گرمایش زمین چه کاری انجام دهید؟

خودخواهی یکی از مهمترین مفاهیمی است که تا به حال آموخته ام یا به کار برده ام. من 100٪ معتقدم که با دریافت این مفهوم ، تجربه زندگی شما تغییر می کند ، شما در کاهش وزن و اهداف سلامتی خود باقی خواهید ماند. شما قدم هایی را برای زندگی خود برمی دارید و درگیر دنیایی می شوید که جهان به هدایای شما نیاز دارد. شما به خواسته های خود عمل خواهید کرد و به وعده های خود عمل خواهید کرد.

هرگز تعجب نمی کند که ما چقدر خود را محکوم می کنیم.

مراقب افکار خود در مورد خود باشید و ببینید چقدر می توانید با خود بی رحم باشید.

مدام از خود چه سوالاتی می پرسید؟

“چرا اینقدر غذا خوردی؟”

“چرا این گرسنگی هرگز پایان نمی یابد؟”

“چرا نمی توانم بفهمم چگونه سالم باشم؟”

“چرا نمی توانم دنیا را تغییر دهم؟”

چگونه از احساسات ، چهره ، شخصیت ، پاها از خود متنفر هستید؟

من نفرت های مشترکی داشتم: بینی ، معده ، سابقه خانوادگی. من قبلاً به خاطر احساس هر احساسی از خودم متنفر بودم زیرا ضعف من را نشان می داد. نقاط ضعف من تبدیل به شکست های من خواهد شد. اگر عمر طولانی داشته باشید ، خواهید دید که چقدر این باورها بی فایده است ، چگونه روابط ما را در محل کار ، با دوستان ، خانواده و عاشقان مسموم می کند.

وقتی شروع به تغییر رفتارم نسبت به عزت نفس سالم ، خود درمانی کردم ، می دانستم که تنها چیزی که ندارم تجربه فوری داشتن همه چیز برای انجام آن است.

چی؟ من هر آنچه را که نیاز دارم دارم. من فقط نمی دانم. چقدر دیوانه است؟ با این حال ، این شروع مجموعه ای بود که من مدام در حال بررسی افکار و رفتارهای خودم بودم که باعث شده بود من اینقدر غذا بخورم و رنج ببرم. من این مفهوم را درک نکردم ، اما می دانستم که واقعیت دارد.

بیایید آن خط را حل کنیم…

اگر در حال حاضر همه چیز مورد نیاز برای دوست داشتن شما وجود دارد ، یعنی توانایی این که بدانید چه غذاهایی برای شما مفید است ، چه غذاهایی بدن شما را تحریک می کند و به وزن مورد نظر می رسد ، اشتیاق شما به توانایی غذاهای ناسالم را کاهش می دهد. زندگی شما چگونه خواهد بود

اگر می دانستید که همه چیز را برای پذیرفتن خود در حال حاضر دارید ، یعنی خود را ببخشید ، خود را راضی کنید ، مسئولیت آنچه را که نیاز دارید و زندگی شما چگونه خواهد بود بر عهده بگیرید.

اگر می دانستید که همه چیز را برای احساس امنیت در اختیار دارید ، چگونه می توانید قدم های جسورانه ای در جهان بردارید؟

ترفند دوست داشتن خود این است که همه چیز را رها کنید. آن را قطع نکنید یا از شر آن خلاص شوید. خشونتی که در افکار و اعمال خود علیه خود به کار می بریم جامع است. ما به اشتباه معتقدیم که تغییر آنها ضروری است. ما معتقدیم که این عذاب برای موفقیت در تغییر لازم است.

اینطور نیست! به جای آنکه مشکلی را که با خود می بینیم قطع کنیم ، آن را با عشق دعوت می کنیم.

· اجازه اشتباهات و موفقیتهای بزرگ و کوچک را بدهید.

· اجازه دهید که خشم و هدایای خودجوش و جشن ها شروع شود.

· اجازه دهید لغزش زبان ، شرم آور باشد و کلمات مهربانی که برای آرامش استفاده می کنید: تشویق کنید.

به خودتان اجازه دهید زیاد غذا بخورید چگونه این کار را انجام ندهید.

· به من اجازه دهید عادات جدید و روزهای موفق را اعمال کنم.

· اجازه دهید ترس و احساس ارتباط با دیگران داشته باشید.

· اجازه دهید ترس و احساس ارتباط با دیگران داشته باشید.

یک تخت وسیع ، یک میدان باز ، یک منطقه عمیق ، یک دریاچه زلال یا یک رودخانه در حال حرکت به خود اختصاص دهید. خود را یکی از بسیاری از افراد ببینید.

تغییر و رشد به فضا نیاز دارد. تغییر و رشد نیاز به عشق دارد. تغییر زمان به رشد زمان می برد.

آیا فکر می کنید که کنار گذاشتن غذای خاص خود یک محرومیت بی پایان خواهد بود؟ آیا معتقدید که مرگ یکی از عزیزان اندوهی بی پایان را به همراه خواهد داشت؟ شما متقاعد شده اید که این ناراحتی از خوردن احساسات شما به رنجی بی پایان تبدیل می شود. فکر می کنید هیچ تاثیری بر جهان ندارید.

همه چیز در حال تغییر است. هر لحظه به پایان می رسد این یک مفهوم فلسفی نیست. ما می دانیم که این واقعیت دارد. شاد بودن به معنای تسلیم شدن یا بی ربط بودن نیست. هنوز می توانید با چالش ها روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید. شما اکنون بیشتر از همیشه قدرت دارید!

خود را از چیزهای زیبا و شیرین محروم کنید که باعث می شود احساس کنید جهنم بسیار مضطرب است. خود را از سلامت ، استخوان های قوی ، تعادل خوب ، روده های سالم محروم نکنید. خود را از ناراحتی تغییر و رشد محروم نکنید. خود را از ناراحتی انجام کارهای سخت محروم نکنید.

خود را از ترحم محروم نکنید ؛ روی منفی تمرکز کنید ، که کشش را کاهش می دهد و انرژی شما را جذب می کند. خود را از اندوه محروم نکنید. درباره احساس عشق به “معشوق” خود. هدیه ای که داشتند را به خاطر بسپارید بدون ادامه چالش احساس درد و شادی در کنار آنها بودن. با معنا بخشیدن به زندگی خود. ناراحتی به این معنی است که شما قدرت خود را تقویت می کنید ، ماهیچه ها رشد می کنند ، بافت ها می میرند و دوباره متولد می شوند.

این باور را از خود دور کنید که می توانید 100٪ مواقع شاد باشید ، و اگر اینطور نیست ، مشکلی با شما وجود دارد. خود را از احساس انسانیت خود ، از جمله اضطراب ، عصبانیت ، غم ، ترس ، شادی ، سرخوردگی ، سرگرمی محروم نکنید.

من دیگر با غذا مبارزه نمی کنم! من اکنون تجربه فوری احساس تمام آسیب پذیری خود را دارم. من هنوز لطف زنده بودن را دارم. احساس می کنم این غم سالهاست که می آید و می رود. این یک مثال کامل از این است که چقدر خودم را دوست دارم. این احساس مرا به پرخوری ، نوشیدن بیش از حد ، انزوا و لذت بردن از برنامه های تلویزیونی کشاند.

اکنون من خود را در فضای باز عشق نگه می دارم ، که اجازه می دهد تا هر اقدامی انجام شود ، احساس: تعجب. این همیشه آسان نیست. تنفر از خود نیز آسان نیست.

شما بهترین نامزد برای شغل دوست داشتن شما ، احساس شما هستیم. شما از والدین ، ​​خواهران خود: خواهران ، شریک زندگی و دوستان خود ، واجد شرایط هستید تا بدانید چگونه شما را دوست داشته باشند.

تبدیل شدن به فردی که بی قید و شرط خود را دوست دارد یک راه ، یک سفر و یک تمرین است. دانستن این که شما در حال حاضر همه چیز را برای بهترین زندگی خود دارید ، کلید جادویی است.دیدگاهتان را بنویسید