چگونه می توانید از پوشش تصادف و پوشش جامع برای صرفه جویی در هزینه بیمه نامه خودرو خود استفاده کنید


بیمه نامه خودرو
اعتبار تصویر: نمای ارزش

اکثر نیویورکی هایی که بیمه خودرو دارند در بیمه نامه خود با اصطلاحات «پوشش برخورد» و «پوشش جامع» آشنا هستند. آنها این شرایط را می بینند اما نمی دانند چگونه به آنها کمک کنند یا زمانی که دیگر لازم نیست. مردم تقریبا همیشه به دنبال آن هستند بیمه خودرو ارزان در نیویورک و با یادگیری بیشتر در مورد تأثیر پوشش جامع و برخورد، می توانید تصمیم بگیرید که آیا آنها را با هم افزایش دهید، کاهش دهید یا کاهش دهید تا در حق بیمه صرفه جویی کنید.

پوشش برخورد

پوشش برخورد چیست؟ این پوشش هزینه آسیب ناشی از چیزی به وسیله نقلیه شما را پوشش می دهد. به عنوان مثال، خسارت ناشی از برخورد با وسیله نقلیه دیگر، یک جسم بی جان (صندوق پست، تیر تلفن و غیره) یا تصادف واژگونی را پوشش می دهد.

از بین تمام پوشش هایی که برای بیمه نامه پرداخت می کنید، این گران ترین است و در پاسخ به تخفیف افزایش/کاهش می یابد. تخفیف ها از ۱۰۰ دلار شروع می شود و تا ۱۰۰۰ دلار می رسد: هر چه درصد تخفیف بیشتر باشد، حق بیمه کمتر است.

پوشش جامع

پوشش جامع چیست؟ این پوشش برای هر رویداد غیرتصادفی خارج از کنترل شما اعمال می شود. چنین مواردی عبارتند از:

  • ناآرامی مدنی
  • اجساد در حال سقوط
  • آتش
  • تعمیر/تعویض شیشه
  • به حیوان ضربه بزن
  • آسیب سرما/یخ
  • سرقت
  • خرابکاری

پوشش جامع هزینه حمل و نقل کمتری خواهد داشت، اما کسر اختیاری در مورد هزینه است. باز هم، قیمت های کسر از ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار متغیر است. هر چه تخفیف بیشتر باشد حق بیمه شما کمتر است.

پوشش شیشه جلو با پوشش جامع مرتبط است و بسیاری از شرکت های بیمه فعال در نیویورک از رانندگان می خواهند که پوشش کامل شیشه جلو را بدون کسر فرانشیز انتخاب کنند. بدون آن، می توانید هزینه تعمیر / تعویض شیشه را خودتان پرداخت کنید. در این مورد، ممکن است شکایت از شرکت بیمه شما سودمند نباشد.

خطرات مرتبط با پوشش جامع چیست؟

راه اصلی برای صرفه جویی در هزینه بیمه خودرو، افزایش فرانشیز برای هر دو پوشش است. بهتر است هنگام دریافت پیشنهاد بیمه خودرو نیویورک از یک برنامه پیروی کنید، زیرا انتخاب گزینه های مناسب می تواند باعث صرفه جویی زیادی در طول عمر بیمه شما شود. همچنین می توانید هزینه بیمه تصادف را افزایش دهید. با این حال، انجام این کار به معنای پرداخت مبلغ بالاتری از فرانشیز است، اگر مشخص شود که در تصادف مقصر هستید و باید خودروی خود را تعمیر کنید. میزان پس انداز نسبت به هزینه تعمیر را با تخفیف بیشتر تعیین کنید.

به عنوان مثال، شما به جای ۵۰۰ دلار، ۱۰۰۰ دلار کسر برخورد را انتخاب می کنید و سالانه ۲۵۰ دلار صرفه جویی می کنید. اگر تصادف کردید، ۵۰۰ دلار اضافی پرداخت خواهید کرد. آن را بر ۲۵۰ دلار پس انداز تقسیم کنید و به نقطه سربه سر دو ساله خواهید رسید. اگر در این بازه زمانی ادعای برخورد با شرکت بیمه خود را ثبت نکنید، معامله خوبی خواهید داشت.

همچنین می‌توانید با انداختن هر دو روکش روی یک وسیله نقلیه ارزان‌قیمت، در هزینه خود صرفه‌جویی کنید. به عنوان مثال، شما یک خودروی مدل قدیمی دارید که فقط ۵۰۰ دلار قیمت دارد، اما برای هر دو پوشش، ۲۰۰ دلار یا بیشتر پرداخت می کنید. با کنار گذاشتن بیمه حوادث یا هر دو به طور کلی در پول خود صرفه جویی کنید. باز هم، قبل از هر تصمیمی، پس انداز را در طرح کلان چیزها کشف کنید.

چه زمانی وسایل نقلیه را تامین مالی یا اجاره می کنید؟

اگر ماشینی که رانندگی می‌کنید تامین مالی یا اجاره‌ای باشد، وام‌دهنده یا اجاره‌دهنده می‌خواهد هر دو پوشش را شامل شود، و حداکثر کسری که می‌توانید دریافت کنید، معمولاً ۱۰۰۰ دلار است.

به خاطر سپردن

اگر تصادفی رخ دهد که به وسیله نقلیه شما آسیب وارد شود و راننده دیگر مقصر شناخته شود، شرکت بیمه آن ها مسئول تامین هزینه تعمیر یا تعویض خودرو خواهد بود. آنها همچنین باید یک ماشین کرایه ای را در حین تعمیر وسیله نقلیه به شما ارائه دهند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر