چگونه می توان اگزما را به طور طبیعی درمان کرد (و چرا کرم های موضعی کار نمی کنند) – آه عزیزماگزما به عنوان درماتیت آتوپیک شناخته می شود و با بثورات قرمز رنگ ، خشک و اغلب خارش دار مشخص می شود. یک روش معمول برای درمان اگزما ، کرم های موضعی است. با این حال ، بثورات خود مشکل واقعی نیست که باید برطرف شود. اگزما در واقع یک علامت خارجی اختلال عملکرد داخلی است. تنها راه درمان کامل علائم کودک ، رفع علت اصلی مشکل است.

این بدان معناست که تنها راه م effectiveثر برای درمان اگزما از داخل به بیرون است.

رویکرد دو طرفه

رویکرد مناسب برای درمان اگزما باید به دو جزء کلیدی توجه داشته باشد.

خارجی: میکروبیوم پوست (مجموعه ای از باکتری ها و سایر باکتری های دیگر روی پوست) نقش مهمی در ایجاد اگزما دارد. محصولات موضعی اغلب اولین چیزی هستند که والدین به دنبال آن هستند و اگرچه می توانند به کاهش علائم “علائم” کمک کنند ، اما علت اصلی را درمان نمی کنند.

درونی؛ داخلی: درمانهای موضعی تنها پس از شروع درمان داخلی واقعاً م effectiveثر هستند.

1. ابتدا بیایید کرم های محلی را بررسی کنیم

طیف گسترده ای از توصیه ها برای کرم های اگزمای موضعی می تواند بسیار زیاد باشد. هنگام جستجوی کرم موضعی ، سعی کنید فریب این انتخاب را نخورید.

هیچ محصول موضعی دیگری که من دیده ام تسکین م effectiveثرتری نسبت به لانولین خالص دارویی ارائه نمی دهد. لانولین بهترین توصیه برای مادران شیرده با نوک سینه های خشک و ترک خورده است ، من نمی توانم این محصول را به اندازه کافی برای اگزما توصیه کنم. این مانع محافظتی است و رطوبت را در پوست به دام می اندازد. به هر مشتری که توصیه می کنم آن را کرم معجزه آسا نامیده است. اگرچه از خارج استفاده نمی شود ، هیچ درمانی وجود ندارد ، لانولین می تواند از حمایت موضعی بسیار خوبی برای کاهش اضطراب در حین کار بر روی درمان اگزمای داخلی فرزندتان برخوردار باشد.

فقط یک هشدار ، آن بسیار ضخیم ، چسبناک و موم است. اجازه ندهید پارچه شما را از استفاده زیاد از آن منحرف کند. توصیه می کنم صبح ها ، قبل از خواب ، بعد از حمام یا شنا ، از آن به شدت استفاده کنید.

مارکی که توصیه می کنم. لانولین:

سایر محصولاتی که به حفظ رطوبت پوست کمک می کند

  • کره شی

  • کره کاکائو

  • روغن نارگیل

  • روغن جوجوبا

  • عسل مانوکا

همه اینها با مزایای خود گزینه های بسیار خوبی هستند. برخی از مردم تصور می کنند که آنها به تنهایی خوب کار می کنند ، اما بسیاری از مردم معمولاً از برخی ترکیبات سود می برند.

آنها برای بازگرداندن رطوبت به پوست بلافاصله پس از حمام یا شنا فوق العاده هستند. حمام کردن غالباً اگزما را مبالغه آمیز می کند ، زیرا چربی های محافظ طبیعی را از پوست خارج می کند. من همچنین توصیه می کنم قبل از شنا در آب کلر از کرم لانولین برای لکه های اگزما استفاده کنید تا از اثرات شیمیایی که باعث خشک شدن بیشتر پوست می شود محافظت شود.

ترکیب فوق العاده موفق خود ما

پسرم دچار حساسیت غذایی شد که منجر به اگزما شد و ما توانستیم لکه های او را تنها در دو ماه ، به صورت داخلی و خارجی ، به طور کامل درمان کنیم.

ما با 1 قطره روغن اسطوخودوس مخلوط با 1 قاشق چایخوری روغن نارگیل ارگانیک که بعد از حمام استفاده شد ، موفقیت باورنکردنی داشتیم. صبر کنید تا روغن کمی مرطوب شود (5-10 دقیقه) ، سپس لانولین درجه دارویی را برای “بستن” رطوبت پوست بمالید.

مارکی که من آن را توصیه می کنم. doTERRA اسطوخودوس و روغن نارگیل ارگانیک

استفاده از کرم های موضعی

هنگام درمان اگزما ، میکروبیوم پوست به حمایت و تغذیه نیاز دارد. با این حال ، یکی از بزرگترین نگرانی های بیشتر کرم های موضعی این است که مواد نگهدارنده موجود در آنها باکتری های مفید را از بین می برد ، حتی در کرم هایی که به طور خاص برای درمان اگزما فروخته می شوند.

ژله نفت ، وازلین ، آکوافور (همچنین به عنوان روغن معدنی یا پارافین شناخته می شود)

  • این یک محصول جانبی تصفیه روغن است که حاوی ترکیباتی است که برای سلامتی نوزاد شما مضر است. حتی نگران کننده تر ، برخلاف آنچه افراد مبتلا به اگزما برای دستیابی به آن تلاش می کنند ، می تواند باعث تجزیه کلاژن شود.

کرم استروئیدی ، کرم هیدروکورتیزون

مراقبت های پوستی ایمن پیدا کنید

2. نحوه درمان داخلی

حقیقت حقیقت این است که بسیاری از محصولات موضعی مختلف احتمالاً به شما در کاهش علائم خارجی کمک می کنند. هیچ چیزی به درمان کامل اگزمای کودک شما از داخل کمک نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *