چگونه همه مکمل ها به نجات جان سگ نجات من کمک کردند


من Snuggles ، مخلوط Redtick Coonhound-Labrador را از پناهگاهی که توسط انجمن حیوانات Palm Valley در ادینبورگ ، تگزاس اداره می شود ، پذیرفتم. هنگامی که او را به عنوان سرگردان آوردند ، فقط حدود 50 کیلوگرم وزن داشت ، او با مشکلات زیر روبرو بود.

1. زخمی شده است پای راست مجروح شده است. یک لایه مورب وجود دارد که به طور کامل روی پد ، تقریباً تا عمق کامل ، می گذرد. عمیق و بسیار طولانی.
2. واکنش شدید سیستم ایمنی بدن به عفونت که باعث فروپاشی فیزیکی آن می شود.
3. از دست دادن حساسیت عصبی در پنجه جلویی راست وی ، که به معنی عدم صدمه و در نتیجه پاکسازی است.
4. او عقیم شد (جراحی نسبتاً جزئی).
5. به دلیل عفونت دچار کم خونی شده بود.
6. همانطور که گفته شد ، وزنش کم بود.

در پناهگاه ، به او آنتی بیوتیک داده شد-یک دوره سه هفته ای استروئیدهای با دوز بالا برای خنثی سازی پاسخ های ایمنی که باعث شکست مکرر وی می شد.

در خانه پس از “فرایند استاندارد” مکمل های غذایی کامل زیر به او داده شد.
• روغن ماهی امگا 3 (4 بار در روز ، دوز تقسیم شده)
• Congaplex (2 دوز تقسیم روزانه)
• Impulsex (دو بار در روز ، دوز تقسیم شده)
• پشتیبانی کامل بدن سگ (از نظر وزن)
• مجموعه کلروفیل (2 بار در روز ، دوز تقسیم شده)
• مجتمع MediHerb Boswellia (دو بار در روز ، دوز تقسیم شده)
• MediHerb Turmeric Forte (دو بار در روز ، دوز تقسیم شده)

در سن آنتونیو ، دامپزشک زخم را بخیه زد ، اما طی هفت روز بدتر شد. دوباره باز شد و در عرض دو روز او مبتلا به بیماری گانگرن شد. اسنگلز تحت آب درمانی قرار گرفت و بیش از یک ماه در دامپزشک نگهداری شد که خوشبختانه او را از قطع عضو نجات داد. خوشبختانه ، در این بین ، دامپزشک موافقت کرد که وقتی من در بیمارستان بستری بودم ، مکمل های Snuggles را ادامه داد.

قبل از ترخیص از بیمارستان ، پنجه او تقریباً به نیمی از طول زخم اولیه بهبود یافته بود. او در قفس نگهداری می شد و کفش می پوشید تا زخم از آلودگی خشک نشود.

در ادامه مکمل ها ، ما مجتمع کلروفیل Boswellia را تا چهار بار در روز مورد حمله قرار می دهیم ، در حالی که بقیه مکمل ها را در همان دوز نگه می داریم. اگر پد او یک چهارم زخم اولیه را التیام می داد ، خوب نمی شد!

کشت زخم عفونت MRSA را به همراه عفونت باکتریایی نسبتاً جدی دیگر نشان داد ، که احتمالاً به دلیل بستری شدن پایش در بیمارستان بدست آمده است.

یک دوره دو هفته ای آنتی بیوتیک های قوی برای سایر عوامل عفونی MRSA به او داده شد. در همین حال ، وی به اضافات ادامه داد.

اسن با گربه اش هاکلبری معاشقه می کند.

هنگامی که اسنگگلز به آرامی در اندام پای خود احساس کرد ، آزمایشات انجام شده توسط دامپزشک نشان داد که او هنوز به طور کامل بهبود نیافته است. او در این مدت وزن اضافه کرده بود (کمی بیش از حد زیرا مدت طولانی در قفس استراحت می کرد).

شش هفته پس از آنتی بیوتیک ها ، سرانجام پای او بهبود یافت و اعصاب او به عملکرد کامل بازگشت ، زیرا بهترین ها را می توان یافت.

چرا بهبود او اینقدر مهم است؟ از آنجا که وی از ابتدا حداقل دو هفته در پناهگاه بوده است ، این سال مطرح شد که آیا تمام پای او باید قطع شود ، نه تنها به دلیل عفونت بلکه به دلیل از بین رفتن حساسیت انگشت پا ، که احتمال صدمات یا عفونت های مکرر

با این حال ، مکمل ها پاسخ التهابی او را کاهش دادند و در ترکیب با داروهایی که به او داده شد ، موثر بود. حمایت تغذیه ای نیز از اسهال و سایر عوارض جلوگیری می کند. این ترکیب درمان و تغذیه در نهایت به مبارزه با عفونت ، بهبود پاها و بازگرداندن عملکرد عصب کمک کرد.

محصول فرآیند استاندارد از هر محصول دیگری بهتر عمل می کند. چنگ زدن حتی احساس می کند که کمک می کند. او بدون هیچ تردیدی مجتمع تلخ بوسولیا را گرفت ، کپسول های چسبناک ، هنوز داشت زمزمه می کرد که قرص ها در حال توزیع بودند. ما پودر Canine Whole Body Support را بر روی مکمل ها یا غذای آن اسپری می کنیم ، به نظر نمی رسد که اصلاً به نظر برسد.

به نظر می رسد او به طور شهودی می داند که آنها به آن نیاز دارند و چه مدت. حدود شش هفته پس از بهبود کامل پا ، او شروع به لیسیدن Boswellia mer Turmeric Forte کرد ، اما در دو روز او آن را تف کرد. این بدان معناست که او فقط از این دو مکمل دو یا سه روز در هفته استفاده می کرد ، در حالی که هنوز با خوشحالی از بقیه استفاده می کرد. Snuggles می تواند به وضوح درک کند که این مکمل ها باعث می شود احساس بهتری داشته باشد.

ویدئوی زیر را تماشا کنید یا با خیال راحت فیلم غول پیکر آرام ما را بارگیری کنید ، که فکر می کند به افزونه ها افزوده می شود … حتی قطرات او را می بینید که روی زمین می درخشند.

تصویر اصلی از iStock / yacobchuk. یک عکس از سوزان صلح بگذارید.

سوزان صلح ، RD ، LC:

سوزان پیل دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم تغذیه به مدت 30 سال به عنوان مشاور رژیم و شیردهی است. او علاقه زیادی به حیوانات دارد و در هفت سال گذشته از آنها مراقبت کرده است.دیدگاهتان را بنویسید