کاتالوگ چیست؟ – خبرنامه ها


در مجموعه چاپ کاتالوگ فرتاک شرکت یا سازمان و سازمانی را که قصد ارائه خدمات به مشتریان خود را دارد معرفی می کنیم. واضح است که هرچه طراحی کاتالوگ بهتر، منظم تر و دقیق تر باشد، دسترسی مشتری به محصول یا خدمات مورد نظر آسان تر خواهد بود.

کلید انجام هر کاری توجه به جزئیات است. برای مثال طراحی کاتالوگ و پوستر یا چاپ فاکتور رسمی در هر کسب و کاری برای پیشرفت و شناخته شدن آن ضروری است. زیرا با این کار می توانیم راهنمای جامعی برای محصولات خود ارائه دهیم. به راحتی همه گزینه ها را به صورت کاملا سازماندهی شده به مشتری ارائه دهید.

هر چه محصول ساده تر و واقعی تر باشد، ارائه آن در بروشور آسان تر است. برای یک محصول ساده و شناخته شده، از توضیحات و محتوای کمتری استفاده می شود. در مجموع اطلاعات بروشور به صورت کلی و جامع است و تنها موارد ضروری برای این محصول ذکر شده است. به همین دلیل است که خریدار با مطالعه آن به اهداف بروشور، عملکرد، روش آن و … پی می برد. کاتالوگ جزئیات موضوع و وظایف محصول را نمایش می دهد. در این طرح کاربردی گاهی کارکردها، نهادهای اجتماعی، نهادهای فرهنگی و … ارائه می شود.

هنگام چاپ از نام، مدل محصول، شماره و تمامی مسائل مهم و ذاتی محصول استفاده می شود و به عنوان دوست خریدار را همراهی می کند. اطلاعات کلی که درج می شود توضیحی در مورد نحوه مصرف، تولید، تصاویر محصولات و گاهی اوقات قیمت آنها می باشد. این اطلاعات به طور کلی برای مصرف کنندگان قابل استفاده است. برای فروشندگان موضوعاتی مانند اندازه، تعداد، رنگ و سایر ویژگی های محصول ذکر شده است.

فهرست مطالب

چاپ پوستر در تهران:

اگر به دنبال روشی ارزان برای تبلیغات هستید، بهترین نوع چاپ پوستر انتخاباتی است. پوستر در اندازه ها، مدل ها و موضوعات مختلف قابل چاپ می باشد. از طریق پیامک در معرض افراد مختلف قرار می گیرد و به سرعت با کمترین هزینه نتیجه بسیار مطلوبی را ایجاد می کند. محتوای آن می تواند هنری، علمی، پزشکی و … باشد که به صورت افقی یا عمودی روی کاغذ سنباده چاپ می شود. نوع تصویر و بیان موضوع در آن باعث ارتباط موثر با بیننده و در نهایت جذب فرد می شود. به همین دلایل واضح، چاپ پوستر در تهران هر روز در حال پیشرفت و گسترش است. اما یک کاتالوگ خوب اطلاعات بیشتری نسبت به نشریات و پوسترها ارائه می دهد و در تیترها ارائه نمی شود. توضیحات کوتاه، دقیق و بدون اغراق است تا مخاطب اصلاً مرتکب اشتباه نشود.

ویژگی های کاتالوگ خوب:

۱- بهتر است ست چهار رنگ باشد.

۲. قابل حمل و ساده باشید.

۳- طرح باید به گونه ای باشد که مشتری در مدت کوتاهی موفق به مطالعه آن شود و در عین حال جذب محصول شود.

۴- موضوعات مندرج در آن باید پاسخگوی تمامی سوالات مخاطبان باشد و هیچ سوالی را بی پاسخ نگذارد.

۵. تطبیق محتوا با تصویر استفاده شده در آن بسیار مهم است زیرا به توضیح و ترویج آن کمک می کند.

۶- حاوی اطلاعات و توضیحات مناسب و قانع کننده باشد.

۷- استفاده از اشعه ماوراء بنفش موضعی با کلاهک سلفون یا پوشش دیگر برای بهترین اثر خوب است.

۸- محصولات باید به صورت دقیق و منظم ارائه شوند تا باعث سردرگمی و یا دلزدگی خریدار نشوند.

۹- کاتالوگ بدون اغراق و کاملا واضح باشد تا مشتری دچار اشتباه نشود.

۱۰. استفاده از صفحات برای ارسال کالا محدودیتی ندارد.

یک پوستر

نحوه انتخاب بهترین مرکز طراحی برای این نوع محصول:

متأسفانه یک کاتالوگ بد می تواند به راحتی کسب و کار شما را خراب کند. بدترین طراحان کاتالوگ کسانی هستند که بدون اینکه بدانند به طراحی احترام می گذارند. عدم رعایت قوانین مربوطه منجر به نابودی کسب و کار می شود. به همین دلیل است که هر کسی که به دنبال رشد کسب و کار خود است، نگران این است که به چه کسی می تواند اعتماد کند. امروزه بسیاری از وب سایت ها چاپ و طراحی می کنند و شاید نیمی از آنها به تعهدات خود عمل کنند.

امروزه دیدن سایتی که چاپ ارزان، فوری و باکیفیت دارد کار سختی نیست. به عنوان مثال چاپ فرتک امروزه با موقعیت مکانی وسیع و قیمت و کیفیت مناسب در اختیار تمامی افراد و شرکت ها قرار می گیرد. نوع طراحی سایت، اعلام قیمت، تضمین کیفیت و همه این موارد باعث محبوبیت و محبوبیت وب سایت می شود. خرید کاتالوگ از یک پرتال معتبر باعث صرفه جویی در زمان، هزینه و صبر خریدار می شود.

کارگر

چاپ فاکتور در تهران

بسیاری از شرکت ها به دنبال بهترین کیت چاپ قبض در تهران هستند و آن را به صورت حضوری سفارش می دهند. پیدا کردن چاپخانه به صورت حضوری زمان و هزینه زیادی را می طلبد. شما باید پرینترهای مختلف را پیدا کنید و نمونه هایی از آنها سفارش دهید تا مطمئن شوید آنچه چاپ شده مطابق با نیازهای شما است.

در شهرهای کوچک این مشکل بیشتر به چشم می خورد زیرا تعداد چاپخانه ها محدود است و مشتریان حق انتخاب ندارند. بهترین راه برای رفع این مشکلات، سفارش چاپ آنلاین فاکتور در تهران و شهرستان ها می باشد. در سفارش آنلاین می توانید مشاوره بگیرید، مشخصاتی را که می خواهید روی فاکتور چاپ کنید ارسال کنید و امکانات مختلف چاپ فاکتور را انتخاب کنید. همچنین می توانید تصمیم بگیرید که فوراً به این محصول نیاز دارید یا می توانید مدتی صبر کنید تا چاپ شود. پس از ثبت سفارش، فاکتورهای مورد نظر شما در بازه زمانی مشخص چاپ شده و به آدرسی که ثبت کرده اید ارسال می شود. نمونه کارها، قیمت و سابقه چاپ مهم ترین عواملی هستند که به شما در انتخاب بهترین گروه چاپ قبض در تهران کمک می کنند.

نویسنده: سید رضا عسگری