کاخ سفید اعلام کرد که لین تریسی نامزد جدید پست سفیر آمریکا در روسیه است. او می تواند اولین زنی باشد که به این سمت می رسد


این پیام (مقاله) توسط پست رسانه خارجی ایجاد و (یا) توزیع شده است.

نجات مدوزو!
https://support.meduza.io

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، لین تریسی را برای پست سفیر آمریکا در روسیه نامزد کرد. این در وب سایت کاخ سفید گزارش شده است.

تریسی – кадровый сотрудник سپاه دیپلماتیک ایالات متحده آمریکا. وی در حال حاضر سفیر ایالات متحده در ارمنستان است و در سال های ۲۰۱۴-۲۰۱۷ به عنوان معاون سفیر ایالات متحده در مسکو خدمت کرده است. تریسی همچنین برای سفارتخانه های ایالات متحده در قزاقستان، پاکستان و ترکمنستان کار کرده است.

نامزدی تریسی باید توسط سنای آمریکا و سپس توسط دولت روسیه تایید شود. اگر این اتفاق بیفتد، تریسی اولین سفیر در مسکو خواهد بود.

پیش از این رسانه ها به ویژه “Комерсант” و CNN گزارش داده بودند که کاخ سفید تریسی را به عنوان نامزد این سمت معرفی خواهد کرد. همزمان، هر دو نسخه حاکی از آن بود که روند تعیین سفیر جدید ممکن است در میان بن بست بین روسیه و ایالات متحده به تعویق بیفتد.

Предыдущий пасол USA в России جان سالیوان در اوایل سپتامبر این سمت را ترک کرد. ричуной он напили болезен ены.

سالیوان نزدیک به سه سال به عنوان رئیس سفارت ایالات متحده در مسکو خدمت کرد. پس از خروج وی، الیزابت راد، معاون نماینده نمایندگی آمریکا در روسیه، وظایف نماینده تام الاختیار در امور سفارت آمریکا را بر عهده خواهد گرفت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر