کارمندان Britsafe مالکیت شرکت را به دست می گیرند – اخبار سرعت


رئیس یک شرکت در یورک مالکیت را به کارمندانش منتقل کرد تا امنیت شغلی به آنها بدهد.

مدیر عامل پل کودی ۳۰ سال پیش شرکت امنیتی و نظافتی Britsafe را تأسیس کرد که اکنون ۵۰۰ کارمند در سراسر بریتانیا دارد.

سرباز سابق به جای اینکه شرکت را به یک رقیب بفروشد یا با کاهش مشاغل احتمالی آن را تصاحب کند، آن را به یک شرکت متعلق به کارمندان تبدیل کرد که تا زمان بازنشستگی در کنترل باقی می ماند.

این بدان معناست که کارمندان در واقع سهامی در شرکت دارند و اگر به عملکرد خوب خود ادامه دهند پاداش های معاف از مالیات دریافت خواهند کرد. همچنین به این معنی است که هر کارمند انگیزه دارد تا بهترین کار خود را برای کسب و کار انجام دهد و نقش خود را در موفقیت آینده خود ایفا کند.

Britsafe اولین شرکت امنیتی بریتانیایی است که صندوق مالکیت کارمندان را راه‌اندازی کرد، اگرچه برخی از شرکت‌های معروف در حال حاضر به این روش فعالیت می‌کنند، از جمله John Lewis Partnership و Aardman Animations، سازندگان مشهور جهانی Wallace & Gromit، Shaun the Sheep و Chicken Escape. .

پل گفت: “این یک چشم انداز هیجان انگیز برای کارمندان ما است، زیرا به آنها سرمایه گذاری مستقیم در درآمدهای آینده خود می دهد. اما مهمتر از همه، ثبات و امنیت شغلی کارمندان را در این زمان های چالش برانگیز افزایش هزینه ها می دهد.

این امر به آنها کنترل جمعی بر آینده خود می دهد و پول بیشتری را در دست کارمندان نگه می دارد که به نوبه خود آنها را تشویق می کند تا به ارائه خدمات عالی به مشتریان ادامه دهند.

گرت توماس، مدیر عامل Britsafe افزود: “مالکیت کارکنان به این معنی است که ما در معرض تصاحب و در نتیجه هرگونه اختلال در خدمات مشتری نیستیم.

همچنین به کارمندان صدایی در مورد نحوه اداره کسب و کار می دهد و به آنها احساس رضایت و موفقیت می دهد. این بدان معناست که ما تیمی از شرکا هستیم نه کارمند و همه ما از موفقیت خود سود می بریم. این یک برد-برد برای همه است.”

صندوق های مالکیت کارکنان (EOTs) یک ابتکار دولتی است که با دادن فرصت به صاحبان مشاغل برای فروش سهام خود به صندوق های متعلق به کارمندان بدون مالیات بر عایدی سرمایه، مالکیت کارکنان را افزایش می دهد. EOT ها شامل مالکیت مستقیم سهام توسط کارکنان نمی شود. سهام کنترلی در شرکت به یک تراست تمام کارکنان منتقل می شود، که سپس به نفع کارکنانی که باید در مورد نحوه اداره کسب و کار نظر داشته باشند، نگهداری می شود.

تحقیقات نشان می‌دهد که شرکت‌های متعلق به کارمندان در زمینه‌های کلیدی مانند امنیت شغلی، ساعات کاری و دستمزد، یعنی حفظ کارکنان برجسته، از سایر شرکت‌ها بهتر عمل می‌کنند.

سیندی تورکوت، رئیس هیئت امنای بنیاد مالکیت کارکنان، گفت: «مطالعات نشان می‌دهد که مالکیت کارکنان یک مدل کسب‌وکار برجسته است که برای تضمین موفقیت و ایمنی مستمر کارکنان و کسب‌وکار کار می‌کند».

“این تحقیق مجموعه دانش رو به رشدی را گسترش می دهد که شرکت های تحت مالکیت کارمندان در بقای سخت ترین شرایط اقتصادی و همچنین حفظ مشتریان و کارمندان برتری دارند.”

جیمز د لو وینگ، مدیر عامل انجمن مالکیت کارکنان، گفت: «ما به BritSafe برای انتقال آن به مالکیت کارکنان، با حفظ اخلاق، ارزش‌ها و فرهنگ کسب‌وکار برای نسل‌های آینده تبریک می‌گوییم. شرکت‌هایی که به کارمندان اجازه می‌دهند، اعتماد و مسئولیت مشترک ایجاد کنند، رهبران و کارمندان را در پشت یک هدف مشترک متحد کنند و شرکت‌ها را در موقعیت انعطاف‌پذیر و سازگار قرار دهند.

دفتر مرکزی Britsafe در Clifton Moor قرار دارد، اما عملیات آن در سراسر بریتانیا گسترده است. برای جزئیات بیشتر به www.britsafe.com مراجعه کنیدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر