رژیم لاغری سریع

کارمند سابق می گوید کمبود کارکنان بخش کودکان باعث به خطر افتادن کودکان می شود


ST. لوئیس کانتی، مو. – یک محقق سابق بخش خدمات اجتماعی میسوری – بخش کودکان در اورلند گفت که کمبود نیروی انسانی در آژانس به حدی است که کودکان در معرض خطر هستند.

داینا اکهارت سه سال و نیم را به عنوان بازرس در بخش کودکان گذراند.

او گفت: “بچه ها دیده نمی شوند.” “ما سیاستی در مورد زمان هایی داریم که کودکان براساس سطح گزارش دیده شوند، و کودکان در زمانی که باید دیده شوند دیده نمی شوند. بنابراین، آنها را در موقعیت های بسیار خطرناک رها می کنیم. گزارش‌های بسیار جدی‌تری را می‌بینیم، حتی تلفات بیشتری در سنت لوئیس، زیرا در زمانی که باید دیده نمی‌شوند.»

اکهارت ده ها شکایت در مورد وضعیت مدیریت بالاتر در DSS ارائه کرد. او گفت که وقتی ندید که کار زیادی برای حل مشکل انجام نشده است، ناامید شد.

او سعی کرد شکایتی را در مورد این وضعیت ارسال کند اما نامه ای از DSS در سال ۲۰۲۱ دریافت کرد که در بخشی از آن چنین آمده بود: “این نامه به شما اطلاع می دهد که شکایت شما در حال حاضر در وضعیت معلق قرار دارد. روش شکایت DSS در حال بررسی است. ”

الیوت دیویس از FOX 2 برای اظهار نظر با DSS تماس گرفت، اما به او گفته شد که هیچ کس برای مصاحبه با دوربین در دسترس نیست.

یک سخنگوی یک بیانیه ارسال کرد و گفت: “وزارت خدمات اجتماعی آگاه است که گردش مالی در بسیاری از مناطق در سراسر ایالت از جمله گردش مالی در بین اعضای تیم در منطقه شهری یک مشکل است.”

بخش کودکان حدود ۲۳۷ شغل خالی دارد. افرادی که امروز به اداره مراجعه می کنند متوجه کمبود کارگر می شوند.

یکی از افرادی که خواست نامش فاش نشود، گفت: “آره، الان آنجا خالی است. در آن روزگار، تعداد زیادی کارگزار پرونده بودند. شما را می‌نشینند یا هر چیز دیگری. سریع سریع به شما زنگ می‌زنند و داخل می‌شوند. عجله دارند، اما در حال حاضر این کار را نمی کنند.

اکهارت امیدوار است به زودی یک تغییر بزرگ به خاطر بچه ها ایجاد کند.

“من را اشتباه نگیرید. من متوجه هستم که این یک مسئله جدی است و یک شبه حل نمی شود. من می گویم هر چه برای حل این مشکل و یافتن راه حل لازم باشد. نباید اولویت بیشتری برای کودکان وجود داشته باشد. بخش در حال حاضر برای رسیدگی به این بحران کارکنان.

متن کامل بیانیه وزارت امور اجتماعی را در زیر بخوانید:

وزارت خدمات اجتماعی آگاه است که گردش مالی در بسیاری از مناطق در سراسر ایالت، از جمله گردش مالی در میان اعضای تیم در مناطق شهری، یک مشکل است. همانطور که مدیر Missey اخیرا در طی یک جلسه استماع اظهار داشت، بخش کودکان در حال حاضر حدود ۲۳۷ شغل خالی دارد. در این جلسه، او همچنین ارائه کرد که در حالی که ۱۵ مورد استاندارد برای هر عضو تیم است، اعضای تیم CD وجود دارند که در حال حاضر حجم پرونده بالاتری دارند.

ما از اعضای تیم متعهد خود و اعضای تیم چند رشته‌ای که با هم برای ادامه محافظت از آسیب‌پذیرترین کودکان میسوری علیرغم چالش‌ها با هم کار کرده‌اند، قدردانی می‌کنیم. ما متعهد به حمایت از اعضای تیم خود هستیم و همچنان از آنها دفاع می کنیم تا منابع مورد نیاز و شایسته خود را بدست آورند. همانطور که رابرت نادل، سرپرست بخش خدمات اجتماعی، قبلاً اظهار داشت: «با توجه به چالش‌های شدیدی که دپارتمان ما و به‌ویژه بخش کودکان در زمینه جذب و حفظ کارمندان با آن مواجه است، من و مدیر میسی به شدت تلاش می‌کنیم تا به همان اندازه کار کنیم. انعطاف پذیری به نیروی کارمان تا جایی که می توانیم. ما از تصویب نهایی طرح پرداخت تکمیلی فرمانداری توسط مجمع عمومی بسیار سپاسگزاریم که به بسیاری از مشاغل خالی مهم کمک می کند، اما همچنین می خواهیم هر گام دیگری را که بتوانیم نیازها را برطرف کنیم، برداریم.

بخش کودکان همچنین به تبلیغ فرصت های شغلی و میزبانی رویدادهای استخدام در تلاش برای پر کردن هر موقعیتی در سراسر ایالت ادامه می دهد. علی‌رغم این تلاش‌ها، تعداد متقاضیانی که بخش کودکان در هر آگهی شغلی دریافت می‌کند، بین مارس ۲۰۲۰ تا اکتبر ۲۰۲۱، ۸۴ درصد کاهش یافته است، با میانگین ۶ متقاضی در هر آگهی شغلی در اکتبر ۲۰۲۱.

ما میزبان یک رویداد استخدامی در سراسر بخش در St. لوئیس، میسوری در روز چهارشنبه، ۱۱ مه که ممکن است به تبلیغ آن فکر کنید. این رویداد از ساعت ۱۰ صبح تا ۲ بعد از ظهر در مرکز شغلی میسوری در شمال غربی کراسینگ برگزار می شود. رویداد فیس بوک ما اطلاعات و جزئیات بیشتری را ارائه می دهد.

مدرک لیسانس برای تبدیل شدن به یک متخصص خدمات اجتماعی وابسته است. با این حال، افرادی که دارای دیپلم دبیرستان یا معادل آن هستند می توانند به عنوان دستیاران کارگر خدمات کودکان به تیم بخش کودکان بپیوندند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های شغلی فعلی با بخش کودکان، لطفاً به http://mocareers.mo.gov/children مراجعه کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر