کازئین چیست؟ |: خود را در پروتئین کازئین حل کنید


پروتئین یکی از مهمترین مواد مغذی مورد نیاز بدن شما است. در واقع پروتئین نقش حیاتی در بدن ایفا می کند. شما برای حفظ سلامت بدن خود به پروتئین نیاز دارید. اما جالب است بدانید که انواع مختلف پروتئین ها تأثیرات متفاوتی بر روی کار بدن شما دارند. در زیر می خواهیم پروتئین کازئین ، یکی از مهمترین انواع پروتئین را به شما معرفی کنیم.

کازئین چیست؟

پروتئین کازئین چیست؟

به بیان ساده ، کازئین یک پروتئین لبنی هضم کند است. این پروتئین به آرامی مقداری آمینو اسید تولید می کند. بنابراین ، توصیه می شود قبل از خواب از پروتئین کازئین استفاده کنید. به این ترتیب می توان پروتئین کازئین را بهترین پروتئین برای بهبودی دانست.

شیر عمدتا حاوی دو نوع پروتئین است. یکی از این پروتئین ها کازئین و دیگری به آن کازئین نامیده می شود. 80 درصد شیر پروتئین کازئین است و 20 درصد باقی مانده متعلق به او است. کازئین به آرامی هضم می شود. اما به سرعت در دستگاه گوارش تجزیه می شود. این تفاوت اصلی بین پروتئین آب پنیر و کازئین است. کازئین حاوی تعدادی مولکول زیست فعال یا زیست فعال است که بر سلامت بدن تأثیر قوی می گذارد.

مطالعه تفاوت بین پروتئین کازئین و V:

کازئین مستقیماً از شیر بدست می آید. از طرف دیگر پروتئین آن از آب پنیر گرفته می شود. به همین دلیل است که کازئین گرانتر از آن است. تفاوت اصلی بین کازئین و کازئین ، همانطور که اشاره کردیم ، در سرعت جذب آنهاست. کازئین میزان جذب پایینی دارد. بنابراین ، برای عضله سازی و چربی سوزی بسیار مفید است. احتمالاً درباره تاثیر شیر و رژیم غذایی خود شنیده اید. در واقع به همین دلیل است که شیر و محصولات لبنی برای کاهش وزن بسیار مهم هستند.

کازئین چیست؟

بهترین زمان برای مصرف این پروتئین کی است؟

همانطور که گفته شد ، این پروتئین به آرامی جذب می شود و به آرامی هضم می شود. بنابراین ، بهترین زمان استفاده از آن شب قبل از خواب است. وقتی این پروتئین را قبل از خواب می خورید ، بدن شما شب ها بهبود می یابد. از سوی دیگر ، هنگامی که ما در مورد جذب کند کازئین و هضم آهسته صحبت می کنیم ، به این معنی است که مدت بیشتری در دستگاه گوارش شما باقی می ماند. بنابراین ، اگر کازئین در طول روز در سیستم گوارشی شما وجود داشته باشد ، از غذاهای دیگر استفاده کنید ، احتمال مشکلات گوارشی را افزایش می دهد. اما وقتی این پروتئین را قبل از خواب می خورید و سپس به خواب می روید ، دستگاه گوارش شما به آرامی آن را هضم می کند.

بنابراین دوستان شما چگونه از پروتئین کازئین استفاده می کنند؟ فکر می کنید بدن شما از پروتئین و کازئین چقدر دریافت می کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید