کالین کامرون در ویدئوی “Deepfake” به بررسی اضطراب دلخراش، عاشقانه و نوستالژی قابل لمس می‌پردازد. – اخبار فناوری


همه اینها به چه معناست؟ بیش از هر زمان دیگری در خاطرات اخیر، پاسخ به این سوال دشوار است. اگر قدرت بالاتری وجود دارد که ارزش آرزو کردن را داشته باشد، چرا جهان در جهنم اینقدر گیج کننده، غیرقابل توضیح به نظر می رسد، و – اجازه دهید چیزها را شکر نکنیم – به طرز ناامیدانه ای خراب شده است.

ما خوشحالیم که خلاصه ای از چیزهایی که ما را در شب بیدار نگه می دارند ارائه می کنیم، اما واقعاً چه فایده ای دارد؟ اگر به همان اندازه برای تماشای MSNBC وقت صرف می کنید که از فاکس نیوز دوری می کنید، فهرست ذهنی بی پایانی از وحشت دارید.

ویدیوی کالین کامرون از «Deepfakes» بسیار کم صدا، عجیب بودن زنده بودن را در چیزی که ما امیدوار بودیم در دهه ۱۹۲۰ غرشی باشد را به تصویر می کشد. II.

کلمه کلیدی در آنجا “امید” است.

به جای مهمانی های کوکتل بی پایان، اسراف شگفت انگیز، F. Scott Fitzgerald گتسبی بزرگو ادیت وارتون عصر بی گناهیما تاکنون یک بیماری همه گیر جهانی داریم، یک نسخه واقعی آمریکایی از آن داستان خدمتکارو تهاجم خونین ظاهراً ادامه دارد و در انتظار نام رسمی جنگ جهانی سوم است.

«دیپ فیکس» با دوبله «ساخته شده توسط مکس فارل» با یک کره چشم متورم و سیاه و سفید شروع می شود که در یک ثانیه به اسکلت انسان تبدیل می شود و در ثانیه بعد با گوشت پوشانده می شود. از آنجا “چشمک بزنید و تغییرات ظریف را اغلب از دست خواهید داد”. جوری که یک ثانیه به سیاره خدای سبز خیره می‌شویم و ثانیه بعد خون قرمز آبکی را که در رگ ابری می‌تپد تماشا می‌کنیم.

لاک روی مغز سیاه و سفیدی که در فضا شناور است می‌نشیند، سپس ناگهان از یک بدنه فلزی آبی که حاوی شریان‌های تار عنکبوت، ستون فقرات بیگانه‌مانند، و اندام‌هایی است که ممکن است وینیل آبی باشند یا نباشند بیرون می‌آید. ، شروع کنید. پس از آن، کره چشم ها دوباره شروع به ظاهر شدن می کنند، همانطور که همه آن را می بینید به زیبایی چند رنگ، همراه با تصاویر بینایی حرارتی از دست ها و صورت ها.

همه اینها به شدت توسط احیای فولکلور مستقل در دهه ۲۰۰۰، با پتویی از روان جنگلی نرم و گاوچران فضایی آمریکاییانا به دست آمده است. Deepfix همچنین به نظر مدیون گذشته است، اما بسیار برای زمان حال ساخته شده است – که راه دیگری برای گفتن این است که آخرین چیزی که هر کسی در هنگام آتش گرفتن به آن نیاز دارد یک آهنگ سه طرفه است. است. بین دویدن جواهرات، گره های Slipknot و Rage Against the Machine.

این آهنگ از آلبوم آینده کامرون است آزادی، که در تاریخ ۵ آگوست سال جاری منتشر می شود.

نویسنده آهنگ این انتشار را اینگونه توصیف می کند:

بدیهی است که ما طبیعت ارزشمند پیشرفت تمدن خود را مدیونیم، اما گاهی اوقات می تواند نگران کننده باشد که چگونه چنین پیشرفتی تقریباً از کنار ما می گذرد و واقعاً به هیچ چیز پاسخ نمی دهد. لحظات زیادی در این رکورد وجود دارد که به ماهیت گسترده و جادویی زمان حاضر از نظر فناوری، اضطراب فلسفی و اضطراب تقریباً وحشتناک اشاره دارد.

اما بدون اینکه کاملاً بدبینانه و غم انگیز به نظر برسیم، نشانه هایی از چیزهای ساده مانند دوستی خوب، عشق، ماجراجویی، مصرف مواد مخدر و صحبت های ارزان نیز وجود دارد. می خواستم چیزی رمانتیک و نوستالژیک بسازم، اما آزاد بودم که بگذارم تراژدی جایش را بگیرد. من عاشق ابزارها، پیچیدگی، مرتبط بودن و دانش هستم، اما همچنین کنجکاو هستم که چقدر توسط وسواس تکنولوژی و “پیشرفت” و شکوفایی دیکته شده است.

همه اینها به چه معناست؟ خب، اگر باید بپرسید… واقعاً به دنیای اطرافتان اهمیت نمی دهید. هیچ کس شما را سرزنش نخواهد کرد.

ویدیوی کالین کامرون – تعمیر عمیق [Official Music Video]

بیشتر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر