کالیوپ ۲۳۶ میلیون دلار به دست آورد، رو ۱۵۰ میلیون دلار و بودجه دیجیتالی بیشتری کسب کرد.کالیوپکه یک پلتفرم کشف دارو با تمرکز بر توسعه درمان‌های مربوط به محور روده-مغز ارائه می‌دهد، اعلام کرد که ۲۳۶ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری D به رهبری شرکت سرمایه‌گذاری Mubadala و گروه Column جمع‌آوری کرده است.

سایر شرکت کنندگان در این دور عبارتند از الکساندریا سرمایه گذاری سرمایه گذاری، بیل گیتس، کاسدین کپیتال، سرمایه اقلیدسی، ایلومینا ونچرز، لوکس کپیتال، شرکای پولاریس، دو سیگما ونچرز، گروه استپ استون، دی ان اس کپیتال، موقوفه مراقبت های بهداشتی هارتفورد، پارک وود ال ال سی و تائو کپیتال. این شرکت گفت که اکنون نزدیک به ۴۸۰ میلیون دلار جمع آوری کرده است.

Kallyope قصد دارد از این سرمایه گذاری جدید برای بهبود پلت فرم خود، تامین مالی آزمایشات بالینی و پیشبرد خط لوله درمانی خود استفاده کند.


شرکت مراقبت مجازی مستقیم به مصرف کننده رو ۱۵۰ میلیون دلار سرمایه کسب کرد. این دور توسط ShawSpring Partners، با مشارکت General Catalyst، FirstMark Capital، TQ Ventures، SignalFire، BoxGroup، گروه Chernin، Initialized Capital، Altimeter Capital، Baupost Group و Seven Seven Six هدایت شد.

“با این بودجه، Ro می‌تواند با ایجاد مراقبت‌های قابل دسترسی، تاثیرگذار و قابل اعتمادی که مردم می‌خواهند، به دنبال انقلابی کردن مراقبت‌های بهداشتی سرعت بخشد. امسال، این به معنای آغاز یک تجربه مراقبت یکپارچه و تک برند برای بیمارانمان است و بیشتر شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی را قادر می‌سازد تا از آنها بهره‌مند شوند. زاخاریا ریتانو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Ro، در بیانیه ای گفت: از فناوری و خدمات بیمار محوری که ساخته ایم.

این شرکت همچنین از راه اندازی Ro Derm، یک کلینیک دیجیتال مراقبت از پوست خبر داد. سال گذشته، رو ۵۰۰ میلیون دلار جمع آوری کرد و شرکت مدرن باروری و کیت تشخیصی در خانه را خریداری کرد.


یادداشت سلامتپلتفرمی برای مدیریت نیازهای مراقبتی پیچیده از جمله پیام‌رسانی، یادآوری خودکار، معیارها و زمان‌بندی، ۴۰ میلیون دلار به دست آورد.

این دور توسط Transformation Capital با مشارکت سرمایه گذارانی از جمله Andreessen Horowitz، Frist Cressey Ventures، Edward Elmhurst Health و AlleyCorp هدایت شد. طبق گفته Crunchnbase، این سرمایه گذاری کل درآمد شرکت را به ۵۰.۵ میلیون دلار می رساند.

تاد کازنز، شریک مدیریتی در Transformation Capital، گفت: “Memora یکی از مبرم ترین مسائل را برای ارائه دهندگان حل می کند – خودکار کردن سفرهای مراقبت پیچیده که در آن نقاط تماس بیمار برای نتایج بهتر کلیدی است و مراقبان می توانند به طور مشترک این سفرهای مراقبتی را مدیریت کنند و پیشرفت آنها را نظارت کنند.” بیانیه. او به عنوان بخشی از سرمایه گذاری به هیئت مدیره Memora خواهد پیوست.

Memora یک پلت فرم یکپارچه با کتابخانه رو به رشد صدها سفر در تمام تخصص های اصلی ایجاد کرده است و بهترین فرآیند مدیریت مراقبت را برای بیماران پیچیده از سیستم های بهداشتی پیشرو دیجیتالی می کند. نتیجه یک ابزار کاربرپسند برای بیماران و مراقبان است. مراقبت های پیچیده را به شیوه ای سیستماتیک و سازگار مدیریت کنید.”


شرکت تناسب اندام دیجیتال FitOn در دور سرمایه گذاری سری C که توسط Delta-v Capital رهبری می شد، ۴۰ میلیون دلار به دست آورد.

Accel، Maverick Ventures، Second Avenue Partners و Mantis VC نیز همراه با سرمایه‌گذاری استراتژیک UTA VC، بازوی سرمایه‌گذاری آژانس استعدادهای متحد، شرکت کردند. سری C ماه ها عرضه می شود پس از یک دور ۱۸ میلیون دلاری اعلام شده در ماه اکتبر، مجموع افزایش درآمد استارتاپ تناسب اندام به ۷۰ میلیون دلار رسید.

همراه با سرمایه گذاری، FitOn نیز از خرید Peerfit، یک شرکت تناسب اندام با تمرکز بر بازار کارفرما.

“با توجه به عادی جدید کار هیبریدی و از راه دور، ما معتقدیم حالا بیشتر از همیشه لیندسی کوک، بنیانگذار و مدیر عامل FitOn در بیانیه ای گفت که ایجاد راه حل های سلامت و تناسب اندام در دسترس و شخصی بسیار مهم است.

“FitOn بر روی تعامل اجتماعی مثبت بین مصرف کنندگان، کارمندان و اعضای برنامه تمرکز لیزری دارد و راه های سرگرم کننده و هیجان انگیزی را برای تناسب اندام، تنش زدایی و ارتباط با یکدیگر در اختیار آنها قرار می دهد. ترکیب Peerfit با پلتفرم دیجیتال نوآورانه ای که ما در آن ساخته ایم. FitOn، اولین تجربه سلامتی مجازی و حضوری در نوع خود را ایجاد خواهد کرد تا افراد را هم در خانه و هم در جوامع خود درگیر کند.


راه اندازی پرسنل مراقبت های بهداشتی کوالا ۱۲.۱ میلیون دلار از بودجه سری A جمع آوری کرد.

این دور توسط Cercano Management، با مشارکت Costanoa Ventures، High Alpha و PSL Ventures هدایت شد. این شرکت در اوایل سال گذشته ۴ میلیون دلار سرمایه اولیه کسب کرد.

کوالا که در ابتدا بر کارکنان مراقبت های طولانی مدت، برنامه ریزی و اعتبارسنجی متمرکز بود، قصد دارد امسال به ایالت های جدید گسترش یابد. در حال حاضر در واشنگتن، اورگان، یوتا، مونتانا و تگزاس.

تاد اونز، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل کوالا در بیانیه ای گفت: «بحران کارکنان، اگر نگوییم غیرممکن، زمان بندی ها را برای نگه داشتن شیفت های کامل، سازگار و سازنده دشوار کرده است. اپراتورهای مراقبت های بهداشتی که ضعیف هستند و نمی توانند تنها به کارکنان دائمی تکیه کنند، به دنبال گزینه های کارکنان انعطاف پذیرتر از جمله آژانس ها و تیم های شناور داخلی هستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر