کانادا در مقابل جهان – اخبار فناوری


کندال جندر از زمانی که در سال ۲۰۱۴ شروع به اجرا کرد، یکی از پایه های اصلی صحنه درگ ونکوور بوده است. اما او پاییز گذشته با ورود به The Office در فصل دوم موج جدیدی از طرفداران پیدا کرد. مسابقات درگ کاناداییاو اعلام کرد: “سکس یک ساختار است. تنها چیزی که مهم است کندال است.”

پس از رسیدن به سه مرحله نهایی، سالی بدون توقف برای ملکه ونکوور متولد ریچموند بود. قبل از شرکت در تماس تصویری زنده کانادا در مقابل جهاناین پر از لبخند و تفکر در مورد ماهیت شهرت تلویزیون واقعیت است.

“من همیشه به این موضوع فکر می کنم مسابقه سرعت اتومبیل یا موتور سیکلت سکس می گوید مانند Spice Girls. «بسته به علاقه، دوست نداشتن و استایلی که ترجیح می دهید، برای همه یک Spice Girl وجود دارد.

او می‌گوید: «من تصور می‌کنم مورد علاقه مطلق برخی از مردم هستم، و سپس برعکس را تصور می‌کنم. این نکته بزرگ در مورد این نمایش و این جهان است، می‌توانید روی کسانی که به شما الهام می‌دهند حساب کنید.»

سکس از «کمی زرق و برق بیشتر در کودکی» به ۲۰ چیزی در حال کاوش در صحنه زندگی شبانه محلی تبدیل شده است. در سال ۲۰۱۴، هنگامی که او ملکه کانتری جین اسموکر را دید، چیزی به صدا درآمد: “یک ملکه جوان تر و نرم تر، که این نوع آهنگ سکسی را اجرا می کند.”

جیندر می‌گوید: «هر چیزی که در زندگی‌ام می‌خواستم محقق شود: رویاهای ستاره شدن روی صحنه زندگی کنم. “فکر می کنم انجام دادم [drag] برای اولین بار شاید یک یا دو ماه بعد از آن.”

سیگاری یک مادر ترنس شد – یک مربی که به مجردهای جدید طناب زدن را نشان می داد – و از آنجا، جنر دوستان و خانواده خود را گسترش داد. هر دو اجراکننده بخشی از Brat Pack هستند که شامل Gia Metric و Synthia Kiss نیز می شود.

تصویر از طریق رسانه بل

در حالی که ونکوور بزرگترین صحنه درگ را در کشور ندارد، جندر می گوید که یکی از جالب ترین و متنوع ترین صحنه هاست.

اولین چیزی که در مورد ونکوور می گویم بر اساس تنوع است. من فکر می‌کنم که ما واقعاً یک پلتفرم و یک پلتفرم فراهم می‌کنیم و همیشه مشتاقانه منتظر داشتن یک تیم واقعاً متنوع هستیم.» من در آن صحنه بزرگ شدم و فکر می‌کردم اینطور است. اما همیشه در همه شهرها اینطور نیست.

این به معنای کامل بودن صحنه نیست. جندر به عنوان یک مجری دو نژادی گفت که “در جاهایی شبیه به یک ناهنجاری به نظر می رسد.” در سال ۲۰۱۷، ویژوال را ایجاد کرد، نمایشی که به هنرمندان درگ متنوع از نظر نژادی و فرهنگی مکانی برای بیان خود بدهد.

در طول همه گیری، پیشنهادات دیجیتال Visible هزاران دلار برای Black Lives Matter جمع آوری کرده است. اجراهای بعدی به جمع آوری بودجه برای شفای سیاه پوستان و بومیان و انتقال زنان ترنس سیاه پوست کمک کرد.

تایپ می‌گوید: «بسیاری از بافت هویت منحنی من تنوع است، و من خودم را بیان می‌کنم چه فرهنگی باشد یا از طریق جنسیت یا جنسیت و چیزهایی از این قبیل». من فکر می کنم که ما در اینجا فضای واقعا شگفت انگیزی داریم تا خودمان را به شیوه ای غیر سنتی بیان کنیم.»

وقتی جندر از باشگاه ها به تلویزیون جهش کرد، تنها نبود: متریک و کیس در همان فصل بازی کردند. مسابقات درگ کانادایی در کنار او

گیندر می‌گوید: «در فصل دوم، داشتن بهترین دوستانم در آنجا مانند یک پتوی دنج بود، و برخی از افرادی که از زمان شروع کار با آنها راه می‌رفتم.

اما وقتی او برای دومین بار روی پرده های ما ظاهر می شود، تنها نماینده ونکوور در بین چهار ملکه کانادا است. کانادا در مقابل جهان. این نمایش ۹ درگ کوئین را از این طرف می بیند مسابقه سرعت اتومبیل یا موتور سیکلتفرنچایزهای کانادایی، آمریکایی، بریتانیایی و استرالیایی دوباره در رقابت برای تاج و تخت هستند. اولین نمایش در نوامبر. ۱۸ در کرو، و کندال میزبان جشن سلبریتی با دخترانش ونوس و کارا جوکو خواهد بود.

جیندر می گوید: «من حاضر بودم برای جایگاهم بجنگم و آن را بگیرم. “دختران برات پک، ما کارهای زیادی با هم انجام می دهیم. وقتی یکی از ما فرصتی پیدا می کند، مثل این است که برای همه ما روشن می شود. امروز من هستم و شاید فردا آنها باشم.”

اما این بدان معنا نیست که چهره های آشنا وجود نداشته اند. او جنسیت تمام دختران فصل جدید را می داند و ارتباط خاصی با آنیتا ویگلت، ملکه داون آندر دارد.

جیندر می گوید: «آنیتا قبلاً در ونکوور زندگی می کرد. مثل ۱۰ سال پیش در تاپ شاپ با هم کار می کردیم.

از زمان تأسیس آن در سال ۲۰۰۹، مسابقه سرعت اتومبیل یا موتور سیکلت در سراسر جهان گسترش یافته است. اوایل سال ۲۰۲۲، انگلیس در مقابل جهان با ملکه هایی از کانادا، بریتانیا، ایالات متحده، هلند و تایلند بازی می شود. این سریال در بریتانیا فیلمبرداری شده است و طرفداران حدس می زنند که فصل های متقاطع بین المللی دیگری نیز وجود خواهد داشت.

تصویر از طریق رسانه بل

کانادا در مقابل جهانبه عنوان بخشی از دنباله آن، در کانادا فیلمبرداری شد و توسط یک هیئت کانادایی داوری شد: درگ ملکه بروکلین هایتس، طراح براد گورسکی و شخصیت تلویزیونی تریسی ملکور.

جندر در حالی که به عملکرد خود در فصل ۲ افتخار می کند، می گوید: “اگر قرار بود ما واقعاً مادی گرا باشیم، او قطعاً آن را در باند من از دست داده است.” اما بازگشت برای یک فصل دیگر به او فرصت درخشش داد.

او می‌گوید: «وقتی خودت را در تلویزیون می‌بینی، به نوعی برداشت متفاوتی از خودت می‌بینی. “امسال برای انتخاب های زیبایی شناختی خود زمان زیادی گذاشتم.”

اگر چه تعداد بی نهایت جدید وجود دارد مسابقه سرعت اتومبیل یا موتور سیکلت Seasons Must Watch Gender می گوید این یکی ارزش وقت گذاشتن را دارد.

گیندر می‌گوید: «فکر می‌کنم این یک فصل واقعاً حماسی با پیچ و خم‌ها و اتفاقات غیرمنتظره زیادی خواهد بود.» “من از دیدن تعداد زیادی از طرفداران مورد علاقه از همه فرنچایزهای مختلف هیجان زده هستم، و فکر می کنم انجام آن در خاک کانادا عالی است.”

Canada vs the World در ۱۸ نوامبر در کریف نمایش داده می شود. بلیت های اولین نمایش کندال جنر به فروش رسیده است اینجا.

بیشتر

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر