کاهش تعداد افسران در St. نگرانی های لویی – وست ساز


خیابان لوئیس – نگرانی ها در مورد تعداد افسران استخدام شده از St. اداره پلیس متروپولیتن لوئیس در حال بررسی اعداد است تا نشان دهد چرا تماس‌های «قطع پلیس» ممکن است به زودی به گذشته تبدیل شود.

طبق اعلام St. خیابان انجمن افسران پلیس لوئیس می تواند نیمی از این تعداد را در پنج سال آینده با سرعتی که اکنون در حال انجام است، ببیند. این اداره در حال حاضر بیش از ۳۰۰ افسر کمبود دارد و جرم و جنایت در حال افزایش است.

تصاویر انبوهی از یونیفورم های پلیس را نشان می دهد که توسط افسرانی که اخیراً اداره را ترک کرده اند، از روی زمین بلند شده و به پشت بام انبار پلیس نزدیک شده اند. این توده به این زودی ها کوچک نمی شود.

گای شرودر، رئیس دانشگاه سن پترزبورگ گفت: «ما امسال ۱۱۲ افسر داشتیم و شکست خوردیم. انجمن افسران پلیس لوئیزیانا سال گذشته ۱۸۰ پلیس را از دست داد. ما اساساً در حال از دست دادن یک تیم هستیم: امسال به طور متوسط ​​۱۳ پلیس در ماه. اینها اعدادی هستند که نمی توانید آنها را حفظ کنید.»

پلیس با گشت زنی کمتر و حضور پلیس در سراسر شهر، جنایتکاران را جسورتر از همیشه پیدا می کند. لوئیس با توجه به اینکه شهردار تکوارا جونز هنوز سیاست کاهش بودجه خود را تغییر نداده است، Long-St. کنسول لو، دارلین گرین، درخواست تغییر را لغو کرد.

گرین به هیئت برآورد و تخصیص گفت: «من واقعاً می‌خواستم صدایی برای کمک به کاهش جرم و جنایت در شهرمان باشم.

این شورا عالی ترین مرجع تصمیم گیری شهر است و از شهردار، بازرس و شهردار تشکیل شده است.

«ساکنان ما نگران افزایش در برخی محله‌ها هستند. گرین گفت: “مناطق مرکزی شهر ما امن نیستند.”

شرودر، که به عنوان افسر مرکز شهر کار می کند، متوجه مشکلات حاد شد. سرقت خودرو، مسابقه خیابانی و تیراندازی «قوانین» هفتگی هستند.

شرودر گفت: «کاردینال ها امسال به پلی آف می روند. “این به منابع زیادی نیاز دارد. ما همیشه منابع نداریم. شما باید کاری کنید تا پلیس بیشتری را به این شغل جذب کنید. ما فوتبال را شروع می کنیم (در سال ۲۰۲۳).

گرین خواهان افزایش حضور پلیس در منطقه ورزشی مرکز شهر و محله‌های سراسر شهر است. او می داند که حقوق ها باید به طور چشمگیری افزایش یابد.

فردی که یونیفورم خود را در انبوه می اندازد با یک بخش واحد در حومه ایلینوی ۶۸ درصد افزایش می یابد، از ۵۳۰۰۰ دلار به ۸۹۰۰۰ دلار.

(این) همچنین یادداشتی برای St. لوئیس نسبت به افسران پلیس در سنت لوئیس بسیار تهاجمی است. منطقه لوئیس، “گرین گفت.

شرودر گفت: “این گامی در مسیر درست است. من او را به خاطر انجام این کار و بیرون آمدن در زمانی که خیلی محبوب نیست تحسین می کنم.”

شهر و منطقه در حال حاضر در حال کار بر روی یک قرارداد جدید مذاکره جمعی هستند.

شرودر گفت آخرین مورد حدود دو سال پیش منقضی شد.

اگرچه طرح گرین در حال حاضر تنها یک طرح کلی است، اما نشان دهنده دور شدن از کاهش بودجه پلیس است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر