کاهش سریع وزن با هزینه لیپوساکشن با جراحی لیفت ران


برای بسیاری ، با بالا رفتن سن ، قسمت بالای ساق ها به یک منطقه مشکل زا تبدیل می شود ، در حالی که دیگران متوجه می شوند که ران ها پس از کاهش وزن رژیم خود را حفظ می کنند و ورزش بادوام هستند. ممکن است سلول های چربی باشند ، سلولیت پوست اضافی روی ران ها جمع می شود و باعث می شود افراد سنگین تر ، مسن تر و تناسب اندام بیشتری نسبت به آنچه هستند باشند. شل شدن پوست ران ها می تواند افراد را از ظاهر خود آگاه کند. در حالی که برخی از افراد از ورزش شدید و رژیم غذایی سالم نتایج خوبی می گیرند ، برخی دیگر مشکلاتی دارند یا حتی تناسب باسن خود را غیرممکن می دانند. خوشبختانه جراحی پلاستیک دو راه حل ایده آل در قالب جراحی بزرگ شدن ران است. تزریق چربی: پیشنهادات: بزرگ کردن ران راهی عالی برای قوی تر و جذاب تر شدن ران ها است. این روش به ویژه برای کسانی که تمایل به تضعیف پوست در نتیجه کاهش وزن و پوست اضافی دارند مفید است. هدف از بزرگ کردن ران حذف چربی اضافی نیست. اگر پوست دارای خاصیت ارتجاعی خوبی باشد و بطور طبیعی بتواند خود را با خطوط جدید بدن تطبیق دهد ، تنها لیپوساکشن می تواند چربی اضافی تجمع یافته زیر پوست را از بین ببرد. در مواردی که پوست ضعیف است ، لیپوساکشن توصیه می شود.

تکنیک های متعددی برای جراحان وجود دارد که به آنها اجازه می دهد عمل های لیفت ران را با توجه به نیازهای دقیق هر بیمار انجام دهند. دقیقا تزریق چربی: ران می تواند در صورت ایجاد فاصله بین ران ها از آن استفاده کند. این روش چربی اضافی را از قسمت داخلی ران خارج می کند ، که قسمت داخلی بالای ران را باز می کند. با این حال ، اگر پوست اطراف ران دارید ، لیپوساکشن با ران در درمان آن بسیار بی تاثیر خواهد بود. در چنین مواردی ، شما نیاز به جراحی آسانسور دارید. زیرا تکنیک لیفت لگن راحت ترین روش برای شماست. در نهایت ، بهترین راه برای یافتن روش مناسب برای شما ، مشورت با یک جراح مجرب و مجرب در این زمینه است. متخصصان ما: کلینیک تناسب اندام رازی: آنها می توانند روش مناسب را به ویژه برای نیازهای شما توصیه کنند: انتظارات. برای دریافت مشاوره یا تعیین جلسه با شماره 0 022188334402 – 0 022188333295 – 02188025350: صدا زدن.

متقاضیان:


تزریق چربی: ران برای بیماران با وزن طبیعی و ثابت که کیسه های چربی اضافی روی ران دارند مناسب است. این روش برای کسانی که پوست سفت و کشسانی خوبی دارند بهتر کار می کند زیرا این روش باعث افتادگی پوست می شود سلولیت خراب نمی کند. لیپوساکشن مفصل ران و جراحی زیبایی ران ها عموماً برای بیماران دارای چین و چروک زیاد روی ران توصیه نمی شود ، زیرا این روش می تواند شدت چین و چروک ها را بدتر کند. کسانی که از پوست رنج می برند می توانند به جای آن از بزرگ شدن مفصل ران استفاده کنند. بزرگ کردن مفصل ران یک روش جراحی ران است که با جایگزینی چربی پوست اضافی ، ظاهر ران ها را تغییر می دهد و در نتیجه خطوط ران را صاف و راحت تر می کند. این روش بهترین گزینه برای بیمارانی است که پوستی در ناحیه ران و زانو دارند که در نتیجه کاهش وزن شدید یا جراحی حاملگی ایجاد شده است. این معیارها به حفظ ایمنی بیمار در طول فرایند کمک می کند و شانس بیمار را برای دستیابی به ظاهر جدید به حداکثر می رساند. به طور معمول ، فرد دارای لیفت مفصل ران در موارد زیر است:

 • وزن خود را ثابت نگه دارید.
 • سلامت عمومی خوبی داشته باشید.
 • از نظر روانی سالم باشید.
 • انتظارات واقع بینانه ای در مورد درمان خود داشته باشید.
 • قادر به حفظ رژیم غذایی سالم باشید بعد از جراحی ران برای حفظ نتایج مطلوب ورزش کنید.

آمادگی قبل از عمل


جراح دستورات قبل از عمل برای لاغر شدن ران را ارائه می دهد ، به س questionsالات بیمار پاسخ می دهد ، سابقه پزشکی کامل را ارائه می دهد و یک معاینه فیزیکی برای تعیین آمادگی بیمار ارائه می دهد. قبل از عمل ، جراح از شما می خواهد موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • قبل از عمل جراحی لگن ، او از شما می خواهد سیگار نکشید تا روند بهبودی تسریع شود.
 • از مصرف آسپرین ، برخی داروهای ضدالتهاب و برخی داروهای گیاهی که می توانند خونریزی را افزایش دهند خودداری کنید.
 • صرف نظر از نوع جراحی ، بدن قبل و بعد از عمل نیاز به آب رسانی دارد تا ایمنی را بازیابی کند.
 • جراح اطمینان می دهد که بیمار وزن قابل توجهی را برای مدت زمان قابل توجهی حفظ می کند ، زیرا افزایش وزن ممکن است عواقب جراحی مفصل ران را به خطر بیندازد.

روش لیپوساکشن


در جراحی تزریق چربی: ران یک برش کوچک در داخل ران ایجاد می شود. یک لوله یا لوله کوچک داخل ران قرار داده می شود تا چربی اضافی برداشته شود. چربی روی ران دارای فیبر بسیار کمی است و دارای کیفیت ژله ای نرم است که مکیدن را آسان می کند. میکرو کانولا به قطر 1.5 تا 2.8 میلی متر معمولاً استفاده می شود زیرا اجازه می دهد چربی بیشتری دفع شود. کانول های با قطر بزرگتر بی نظمی های سطحی ایجاد می کنند ، بنابراین جراحان از استفاده از آنها اجتناب می کنند.

جراحی بزرگ کردن مفصل ران


در جراحی زیبایی مفصل ران دو نوع تقویت مفصل ران وجود دارد.

بالا بردن وسط (داخلی) ران ها

برشی در قسمت تیز ایجاد می شود ، و چربی اضافی پوست از ران برداشته می شود. تزریق چربی نیز ممکن است شامل شود ، اما نه همیشه بسته به نیازهای فردی بیمار. ناحیه کشاله ران به زانو تغییر می کند و این روش برای سایر ران ها نیز تکرار می شود.

ارتفاع جانبی (خارجی) ران ها

این یک روش پیچیده تر است که معمولاً شامل تغییر شکل باسن ، مانند قسمت خارجی ران و برداشتن بافت بیشتر است. تاثیر جراحی بیشتر است و خاصیت ارتجاعی پوست پس از جراحی کاهش می یابد ، بنابراین وزن باید حفظ شود.

نتیجه:


نتایج بالا و پایین آوردن ران بلافاصله بعد از عمل قابل توجه است و باعث می شود بیمار برای مدتی دچار کبودی ، تورم و درد شود. اگر درد بیمار شدید یا طولانی است ، با جراح خود تماس بگیرید تا بفهمید آیا درد ، کبودی ، تورم طبیعی است یا نشانه مشکل است. نتایج لیپوساکشن دائمی است ، زیرا با این روش فرد به خوبی سلول های چربی را از بین می برد. با این حال ، بیمار را در برابر اثرات افزایش وزن ، به ویژه در سایر قسمت های ران و سایر بافت های بدن ، مصون نمی کند.

بهبود


جراح در مورد مدت زمان بازگشت بیمار به فعالیت عادی با بیمار صحبت می کند. شاید بدانید که زمان بهبودی افراد بسیار متفاوت است.

دو هفته اول

 • در 10-14 روز اول ، بیمار باید فقط فعالیت سبک داشته باشد.
 • این دوره بحرانی بهبودی است ، و بیمار باید در صورت عفونت یا علائم بی خوابی هوشیار باشد و بلافاصله پزشک را مطلع کند.
 • کشش گرانشی و مراحل ، نشستن و خم شدن می تواند باعث ایجاد تنش در ناحیه بخیه شده شود ، بنابراین بیمار باید در حرکات خود مراقب و داوطلب باشد.
 • اگر بیمار در چند روز اول بهبودی همراه خود یک متخصص توانبخشی داشته باشد بسیار مفید خواهد بود.

از هفته دوم تا هفته هشتم

 • بیمار باید در ماه اول از لباس فشاری برای بهینه سازی خطوط لگن استفاده کند.
 • تورم باید طی سه تا پنج هفته کاهش یابد.
 • پس از دو تا سه هفته اول ، بیمار می تواند رانندگی و پیاده روی را برای ورزش از سر بگیرد ، مگر اینکه این فعالیت ها باعث درد نشوند.
 • از بلند کردن اجسام سنگین و دویدن به مدت شش تا هشت هفته خودداری کنید.

خطرات:


همه جراحی ها خطرات خاصی دارند. برخی از عوارض احتمالی بالا و پایین آوردن ران عبارتند از:

 • واکنش منفی به بیهوشی
 • هماتوم یا سروما (تجمع خون یا مایع در زیر پوست که ممکن است نیاز به برداشتن داشته باشد).
 • عفونت و خونریزی
 • حواس را تغییر دهید
 • زخم ها
 • عکس العمل های آلرژیتیک
 • آسیب به ساختارهای زیرین
 • نتایج نامطلوب ، که ممکن است به اقدامات بیشتری نیاز داشته باشد.

با رعایت توصیه های جراح و دستورالعمل های قبل از لیفت ران می توان به بیمار در کاهش خطرات خاص کمک کرد.

هزینه:


بزرگ کردن مفصل ران یک روش فردی است که با توجه به ترجیحات خاص بیمار ، نیازهای پزشکی ، قسمت مورد نظر ران انجام می شود ، بنابراین هزینه جراحی می تواند بسیار متفاوت باشد. عواملی که معمولاً بر هزینه بالا آوردن ران تأثیر می گذارد عبارتند از:

 • مقدار پوست اضافی انسان ، چربی و بافت و محل
 • آزمایشات تشخیصی مورد نیاز
 • داروهای بعد از عمل که توسط افراد و لوازم جانبی مورد نیاز است

دیدگاهتان را بنویسید