کاهش سریع وزن به طرز شگفت انگیزی بدون گرسنگی


این امر متابولیسم را بین 80 تا 100 کالری در روز بهبود می بخشد. رژیم های پروتئینی بالا میل به پرخوری عصبی را تا 60 درصد کاهش می دهد. همچنین ، برای برخی از افراد ، وسوسه خوردن غذا در اواخر شب یا نیمه شب شما را تا نیمه سیر و آنقدر زیاد می کند که به طور متوسط ​​441 کالری کمتر در روز مصرف می کنید.
پروتئین مهمترین ماده مغذی برای کاهش وزن است.

کربوهیدرات سبزیجات کم است

· کلم بروکلی
گل کلم
اسفناج
· گوجه فرنگیها
کلم پیچ
کلم
· هزار
خیار

از پر کردن بشقاب خود با این سبزیجات نترسید. رژیم غذایی گوشتی و سبزیجات حاوی فیبر ، ویتامین ها ، مواد معدنی و تمام مواد مغذی است که بدن شما برای سالم ماندن به آن احتیاج دارد ، که به کاهش سریع وزن کمک می کند.

منابع سالم چنگ:
· روغن زیتون
· روغن نارگیل
روغن آووکادو
· کره

2 تا 3 بار در روز غذا بخورید و اگر احساس گرسنگی کردید ، می توانید چهارمین وعده غذایی را نیز اضافه کنید. از خوردن چربی های سالم نترسید. اگر رژیم کم چرب و کم چرب را انتخاب کنید ، موفق نخواهید شد. این نوع رژیم غذایی باعث گرسنگی شدید ، اضطراب و در نهایت کنار گذاشتن این برنامه می شود.

بلند کردن وزنه

ورزش برای کاهش کربوهیدرات ها سریع برای از بین رفتن سریع چربی های سالم ضروری نیست ، اما همچنان توصیه می شود. بهترین راه برای کاهش سریع وزن با ورزش این است که 3-4 بار در هفته به باشگاه بروید ، بدن خود را گرم کنید و وزن خود را افزایش دهید.
اگر برای اولین بار است که به باشگاه می روید ، حتماً در مورد نحوه بلند کردن وزنه با مربی خود صحبت کنید. کاهش وزن کالری زیادی می سوزاند و از کاهش متابولیسم جلوگیری می کند. به یاد داشته باشید که کاهش متابولیسم مهمترین عارضه جانبی کاهش سریع وزن است.
مطالعات نشان داده اند که با کاهش چربی بدن ، می توانید مقداری عضله بسازید.
اگر بلند کردن وزنه برای شما گزینه مناسبی نیست ، انجام برخی از ورزش های هوازی ، مانند پیاده روی ، دویدن ، دوچرخه سواری یا شنا ، مثر خواهد بود.
هفته ای یک بار استراحت کنید آیا به خود اجازه دهید آن روز کربوهیدرات مورد علاقه خود را مصرف کنید. اکثر مردم آخر هفته ها استراحت می کنند.

تاثیر ورزش بر کاهش سریع وزن

شما باید منابع سالم کربوهیدرات را انتخاب کنید ، منابع کربوهیدرات سالم عبارتند از:

· برنج
· نمایش:
· به
· سیب زمینیها
· سیب زمینی های شیرین
میوه های مختلف

اما به یاد داشته باشید که یک روز در هفته را به کربوهیدرات اختصاص دهید. به یاد داشته باشید که این کربوهیدرات ها ضروری نیستند ، اما می توانند باعث تولید برخی هورمون های چربی سوز مانند لپتین ، هورمون تیروئید شوند.

شما می توانید در روزهای تعطیل کمی وزن اضافه کنید ، اما این وزن مربوط به آبی است که در یکی دو روز بعد از استراحت از بین می رود.
تا زمانی که کربوهیدرات ها را کاهش دهید ، پروتئین بیشتری مصرف کنید ، چربی های سالم تر و سبزیجات کم کربوهیدرات لازم نیست در برنامه کاهش وزن سریع کالری حساب کنید ، اما همیشه توصیه می شود با احتیاط غذا بخورید. از اغراق بپرهیزید. به

کربوهیدراتهای ساده را از رژیم غذایی خود حذف کنید

1. ممنوعیت مصرف شکر و نشاسته

مهمترین قدم برای کاهش سریع وزن شکم ، ران و ساق پا برای از بین بردن قند و نشاسته ، یعنی کاهش مصرف کربوهیدرات است. با این کار گرسنگی شما کاهش می یابد و در نتیجه کالری کمتری دریافت خواهید کرد. در این حالت بدن به جای سوزاندن انرژی از چربی انباشته تغذیه می کند.

کاهش سطح انسولین بدن از دیگر مزایای عدم استفاده از نشاسته قند است. با کاهش سطح انسولین ، کبد سدیم و آب اضافی را از بدن خارج می کند. این امر همچنین باعث کاهش وزن ناشی از نفخ و آب اضافی در بدن می شود.

با این روش ، شما معمولاً در هفته اول حدود 4.5 کیلوگرم (گاهی حتی بیشتر) وزن کم می کنید ، که این به دلیل چربی و آب بدن است.

کاهش مصرف کربوهیدرات به معنی خوردن تا سیری است ، در حالی که کاهش چربی به معنای کاهش کالری و منجر به گرسنگی است. بنابراین با کاهش کربوهیدرات ها ، به طور خودکار کالری کمتری دریافت می کنید بدون اینکه گرسنه شوید.

2. پروتئین ، چربی و سبزیجات بخورید

هر یک از وعده های غذایی شما باید حاوی منبع پروتئین ، منبع چربی و سبزیجات کم کربوهیدرات باشد. انتخاب این شیوه غذا خوردن باعث کاهش مصرف کربوهیدرات روزانه شما می شود.

منابع پروتئینی عبارتند از:

مرغ ، گوسفند و گوشت گاو

ماهی و غذاهای دریایی

تخم مرغ (زرده کامل تخم مرغ)

رژیم غذایی:

10 نکته برای سریع: کاهش وزن آسان

  • صبحانه ای با پروتئین بالا بخورید. صبحانه ای با پروتئین بالا به شما کمک می کند تا مدت بیشتری سیر بمانید ، کمتر غذا بخورید و کالری دریافتی خود را در طول روز کاهش دهید.
  • از نوشیدنی ها و آب میوه های شیرین خودداری کنید. این دو نوع نوشیدنی غلیظ ترین نوشیدنی ها هستند و اجتناب از آنها به کاهش وزن کمک می کند.
  • نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی آب بنوشید. مطالعات نشان داده است که نوشیدن آب 30 دقیقه قبل از هر وعده غذایی باعث 44 درصد کاهش سریع وزن در 3 ماه می شود.
  • غذاهای لاغری مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
  • از فیبرهای محلول در آب استفاده کنید. مطالعات نشان داده است که فیبر محلول در آب به کاهش چربی به ویژه چربی شکم کمک می کند. مکمل های فیبر نیز مثر خواهند بود.
  • چای یا قهوه بنوشید. نوشیدن چای یا قهوه بدون قند به افزایش متابولیسم بدن کمک می کند.
  • بیشتر غذاهای کامل و خام بخورید. رژیم غذایی خود را بر اساس غذاهای کامل تنظیم کنید. این غذاها سالم ، رضایت بخش هستند و از پرخوری جلوگیری می کنند.
  • غذای خود را به آرامی بخورید. کسانی که سریع غذا می خورند با گذشت زمان وزن خود را افزایش می دهند. آهسته غذا خوردن سریعتر شما را سیر می کند و هورمون های بیشتری برای کاهش وزن ترشح می شود.
  • هر روز خود را بالا بکشید. مطالعات نشان داده است افرادی که هر روز خود را وزن می کنند بیشتر احتمال دارد که وزن خود را کاهش دهند ، زیرا حفظ وزن افزایش یافته آسان تر است.
  • هر شب یک خواب راحت داشته باشید. کم خوابی یا کیفیت پایین خواب یکی از مهمترین عوامل افزایش وزن است ، بنابراین مراقب خواب خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید