کاهش وزن محلی از طریق روسیه | کاهش وزن با دستگاه روسی در تهران


کاهش وزن موضعی با دستگاه روسی

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری در روسیه است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افرادی که دارای هر مقدار چربی هستند کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه روسی می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده روسیه بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه Rf را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات افرادی هستند که اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند پوند وزن دارند یا در یک قسمت از بدن مانند شکم یا ران چربی جمع می کنند. این تجمع چربی ممکن است برای مردم خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آنها هستند.

کاهش وزن محلی در روسیه

کاهش وزن محلی در روسیه

کاهش وزن محلی در روسیه

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری در روسیه است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افرادی که دارای هر مقدار چربی هستند کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه روسی می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی انباشته شده از ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم تجهیزات RF منجر به سفت شدن ، ضعیف شدن پوست ، حذف سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه روسی انجام می شود که در سال های اخیر بین مردم بسیار رواج یافته است و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در روسیه و سایر دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای سفت کردن پوست بدون جراحی

مزایای کاهش وزن در روسیه

کاهش وزن روسی یک روش عملی برای کاهش وزن محلی است که مزایای زیادی دارد. برخی از آنها عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود ، نتیجه مطلوب را می توان بدون جراحی به دست آورد.

مناسب برای انواع پوست

استفاده از دستگاه لاغری RF ، علاوه بر ارسال امواج کاهش وزن ، می تواند بر روی پوست نیز انجام شود. این روش از ضعیف شدن پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که نمی توانند با رژیم لاغری وزن خود را کاهش دهند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای فعال نگه داشتن شما استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم غذایی و تمرینات م workثر واقع نمی شوند ، این روش ممکن است یکی از م effectiveثرترین روش ها برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی نیاز به جراحی اشاره کرد.

کاهش وزن با روسیه برای چه کسانی راحت است؟

طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلالات عاطفی هستند توصیه نمی شود. این به این دلیل است که بیمار قادر به برقراری ارتباط خوب در این زمینه نیست.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن روسیه برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکروسرجری برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتزهای فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش روسی استفاده کنند.

چگونه کاهش وزن محلی از طریق روسیه انجام می شود؟

ابتدا کرم بی حسی را روی ناحیه موردنظر بیمار بمالید. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب موج ، ترکیب دوقطبی یا تک قطبی را می توان از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که ذکر کردید باید با استفاده از آموزش دستگاه مناسب ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این منجر به استفاده یکنواخت از انرژی برای همه قسمت ها می شود.

بیهوشی و پس از اعمال پارامترهای اساسی ، از کرم برای چرب کردن پوست استفاده می شود. پماد یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا ابزار دستی دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دستگاه دستی ، سلول های چربی اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، سلول های چربی کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری محلی در روسیه

بعد از کار با دستگاه روسی ممکن است کمی قرمزی احساس کنید. قرمزی زیاد قوی نیست ، به اندازه قرمزی است. نگران نباشید ، این قرمزی ها به سرعت از بین می روند ، حتی نیازی به اخراج نخواهید داشت. پس از آن می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها چیزی که باقی می ماند این است که پس از استفاده از تجهیزات روسی از لوسیون استفاده کنید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله ، مادامی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید ، برای درمان شما ، با استفاده از دانش این روش ، آگاهی کامل از آن و همچنین اطلاعات شما.

راههای ارتباط با خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم. 0903133131:

نشانی: بلوار کشاورز ، جمال زاده و کارگر و ساختمان پزشکان بهار ، شماره 340 ، طبقه دوم ، واحد 122:

قبل از کاهش وزن محلی لازم است پس از اقدامات لازم با دستگاه روسی

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه روسی نیازی به مراقبت یا توانبخشی خاصی ندارد. این در واقع یکی از مزایای این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل از آن سیگار را ترک کنید.

توصیه نمی شود سه روز قبل از همکاری با روسیه الکل بنوشید.

دو تا سه روز بعد از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از ورزش از ورزش های سنگین خودداری کنید.

بهتر است در طول درمان روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش rf محلی مشابه کاری است که ما در بدنسازی انجام می دهیم تا خود را گرم کنیم. محرک ها منطقه را گرم می کنند ، و این گرما گرمای لازم برای کاهش وزن در حین ورزش است.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم توسط بدن هستند.

علاوه بر این ، با این روش ، با تمرکز انرژی در اعماق پوست روی لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، صاف ، نرم و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید