کریس براون تولد دوست دختر سابق ریحانا را تبریک گفت – وی آی پی خبر


کریس براون تولد دوست دختر سابق ریحانا را تبریک گفت-SurgeZirc UK
کریس براون تولد دوست دختر سابق ریحانا را تبریک گفت

به نظر می رسد کریس براون تولد فرزندش را به ریحانا تبریک گفته است.

این ستاره ۳۴ ساله پاپ که بین سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ با کریس ۳۳ ساله خواننده R&B رابطه سختی داشت، هفته گذشته اولین فرزند خود را با A $ AP Rocky به دنیا آورد. و به نظر می رسد که دوست پسر سابق او تنها چند ساعت پس از انتشار این خبر در پنجشنبه بعد، آرزوهای خوب خود را ارسال کرده است.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بریتنی اسپیرز از سقط جنین دلخراش ویران شده است

او در اینستاگرام نوشت: «تبریک می‌گویم!» و پست استوری ها را با ایموجی های یک زن باردار، قلب و دست های روی هم در نماز آراسته است.

سازنده آهنگ Diamonds در سال ۲۰۰۵ با کریس ملاقات کرد، زمانی که هر دوی آنها تازه وارد صنعت موسیقی شده بودند، قبل از شروع رابطه ای که به طور ناگهانی در سال ۲۰۰۹ پایان یافت، زمانی که یک مشاجره در راه جوایز گرمی منجر به خشونت فیزیکی ریحانا شد. دست های کریس

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: جاستین بیبر از خرید فراری منع شده است

ملاقات مجدد بین این دو از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ ادامه داشت، پس از آن ریحانا تا سال ۲۰۱۶ با رپ دریک قرار گرفت و سپس با حسن جمیل تاجر رابطه سه ساله داشت و قبل از اینکه با رپر A $ AP Rocky در سال ۲۰۲۱ ملاقات کند.

در ژانویه، او اعلام کرد که در انتظار فرزندش است. یک منبع در روز پنجشنبه به TMZ گفت: «ریحانا و ای پی راکی ​​رسماً پدر و مادری هستند… از یک نوزاد پسر به دنیا استقبال می‌کنند».

در حالی که هیچ خبری از نام این نوزاد وجود نداشت، گفته می شود که هیت ساز «چتر» در ۱۳ می در لس آنجلس، تنها چند روز پس از اینکه گفته شد برای آخرین بار در یک رستوران در انظار عمومی دیده شده بود، زایمان کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر