کفش ورزشی مورد علاقه Bad Bunny برای امتحان – ۱۰۰ بست تکی


اسم حیوان دست اموز بد
عکس: اینستاگرام

Bad Bunny عاشق مد است، به خصوص کفش های کتانی. فقط کافیست یک بار آن را ببینید تا متوجه شوید.

سبک El Conejo Malo پر سر و صدا، بی احترامی و رنگارنگ است. فراتر از حد معمول است و به جنسیت یا آنچه که ما مردانه یا زنانه فکر می کنیم اهمیتی نمی دهد. شما می توانید با دامن، لباس یا شلوار کار بیرون بروید، اما کفش های شما همیشه مهره ای بر کیک هستند.

برنده گرمی سری کفش های کتانی مخصوص به خود را با آدیداس دارد و هر بار که مدل جدیدی را عرضه می کند، در عرض چند ثانیه تمام شده است. او همچنین از طرفداران کفش های کتانی است و آنها را با همه چیز می پوشد. او می تواند گران ترین کفش های دنیا را بخرد، اما معمولا کفش های ارزان تری می پوشد که به یک کلاسیک جدید تبدیل شده اند.

برند مورد علاقه کفش کتانی Bad Bunny در حال حاضر آدیداس است، اما او کفش‌های ورزشی نایک و کفش‌های دیگری نیز می‌پوشد که به خوبی با ظاهر گاه به گاه مدرن و هوشمند ست می‌شوند.

باید بپرسید کفش ورزشی مورد علاقه Bad Bunny چیست؟ اینجا اند:

سگک فروم پایین آدیداس

Bad Bunny برای کارش با آدیداس مدل Forum را انتخاب کرد که اولین بار در دهه ۱۹۸۰ برای بسکتبالیست ها ساخته شد.

نسخه Bonnie کم پروفایل است و دارای بند نوار چسب است. آنها در رنگ های آبی روشن، صورتی، قهوه ای و مشکی ساخته می شوند. با این حال، این یک مدل کلاسیک از این برند است که می توانید آن را در رنگ های سفید و رنگ های دیگر با قیمت کمتر از ۳۰۰۰ پزو مکزیکی نیز پیدا کنید.

Yeezy 500 / adidas FYW 98

بسته به مدل، می‌توانید Yeezy را در فروشگاه‌هایی مانند StockX با قیمتی بین ۱۵۰ تا ۵۰۰ دلار پیدا کنید. آنها کفش های کتانی از مجموعه Kanye West هستند، بنابراین ما احتمالاً بیشتر نخواهیم داشت، و آنها مانند یک مجموعه شده اند.

Bunny آنها را به رنگ “رژگونه” می پوشد و بهترین بخش این است که سبک های تنیس دیگری مانند آدیداس FYW 98 وجود دارد که به راحتی پیدا می شوند و اگر آنها را پیدا نکردید یا نخواهید می توانند جایگزین خوبی باشند. به طور خاص (کمتر از ۳.۰۰ پزو مکزیک).

Ultraboost 5 DNA

اینها کفش‌های کتانی سفیدی هستند که بانی برای تور خود در سال ۲۰۲۲ انتخاب کرد. آنها به هر رنگی که شما بخواهید عرضه می‌شوند.

این کفش ها دارای زیره Ultraboost هستند که به این معنی است که راحت هستند، طراحی بافتنی دارند و از کفش های دویدن الهام گرفته شده اند. همچنین شیک است و با لباس های غیررسمی به خوبی ست می شود. بیشتر اوقات، اینها حدود ۵۰۰۰ پزو مکزیکی قیمت دارند.

نیروی هوایی ۱

نایک ایر فورس ۱ احتمالا همه کاره ترین، کلاسیک ترین و بامزه ترین کفشی است که می توانید بخرید. Bad Bunny یک همکاری ویژه می پوشد، اما این یکی از کفش های ورزشی است که هیپ هاپ را به شهرت رساند. شما همیشه می توانید آنها را در فروشگاه ها و در رنگ های مختلف با حدود ۳۰۰۰ پزو مکزیکی پیدا کنید.

آنها کفش های کتانی هستند که هم آقایان و هم خانم ها می توانند بپوشند. آنها هیچ وقت از مد نمی افتند و زمانی که جدید هستند و زمانی که برای مدتی پوشیده شده و تغییر کرده اند ظاهر خوبی دارند.

اسلایدهای کلاسیک

Bad Bunny بیش از یک کفش ورزشی می پوشد. او همچنین کفش، چکمه و سرسره می پوشد. صندل ها در Yeezy پوشانده شده بودند و به سرعت فروخته شدند. با این حال، صندل کلاسیک آدیداس هر ساله در رنگ‌ها و سبک‌های جدیدی عرضه می‌شود، از جمله آن‌هایی که زیره‌های پهن و لبه‌های گرد مشابه آن‌هایی که می‌پوشید، هستند.

می توانید آن را با جوراب بپوشید تا ظاهری «خارج از وظیفه» داشته باشید، یا می توانید آن را به تنهایی در زمانی که هوا خوب است بپوشید.

جدای از این مقالات، همچنین می توانید بخوانید: Into the Shadows Season 2, The Crown Season 5, Anxiety and Depression, Symptoms Stone Kidney, Electric Power Magic, Andor, Black Seed Health Feits, Japanese Routine, Bollyshare, مشخصات و قیمت آیفون ۱۴ , WPC16, Filmfare Awards 2022, Wpc15, Tips for Solo Traveler, Wpc2027, Best Psychology Books, WPC2025, Val Kilmer Batman, Bflix, Jeans for Man, JoinPD چیزهایی که باید تمرکز کنید وقتی در Trouble Marvel هستید. بازی man pc chicago fire فصل ۱۱ جوایز امی ۲۰۲۲ ۴ انیمه فصل ۵ تمام فیلم های آمریکایی کهربا midthunder عروسک روسی فصل ۳ آیفون ۱۴ تام فیلم های کروز همه فیلم های Mission Impossible Billions Season 7 بهترین دوربین برای مسافرت و موج سواری، FFMovies، Bollyflix, True کریستال برای محافظت، میو، نحوه شارژ کریستال ها، فصل ۳ نایت فال، فصل ۹ خاطرات خون آشام، فصل نهم Homeland.

sherlock Season 5 Goodyear viva 3 Big Car Cash Bed Zone f95 Cactus Juice 100 Season 8 Redemption Season 3 Shadow Hunter Season 6 Poldark Season 5 Place Madison Beer Doesn’t Deserve, Gravity Falls Season 3, Hunter x The Marvelous Season 7 . Maisel Season 4، Bloodborne 2، Derry Girls Season 3، پردرآمدترین مدیرعامل، و Bhushan Kumar Net Worth، Knightfall فصل ۳ می‌توانید سرگرمی، سلامت، فناوری و تجارت را دنبال کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر