کلاه را باز کنید [Even if Your Body is a Fickle Mistress]


حدود تابستان 2020 ، روغنی & amp؛  کلاه را با مکانیکم باز می کنم…

در حدود تابستان سال 2020 ، روغن بزنید و کلاه مرا با مکانیکم باز کنید…

اجازه دهید داستان بدن ما را به عنوان وسیله ای برای حمل و نقل نیز بیان کنم.

در زندگی من همیشه علاقه ای به فضای داخلی خودروها نداشتم.

نمی ترسم اعتراف کنم که بودم نه آشنا (بخوانید: غیر فعال) در مورد موتور ، قطعات ، کار داخلی و فرصتها و غیره

تنها چیزی که واقعاً می دانستم این بود که چند مورد را در کجا قرار دهم. کجا گاز بگذاریم ، کجا روغن بگذاریم ، مایع لباسشویی جلو کجا قرار دهیم.

سپس ، در مارس 2020 ، یک ون وفادار 85 Chevy برای خودم خریدم. من عاشق وانت هستم تصمیم گرفتم زمان خوبی باشد (بخوانید. اگر اکنون نه ، کی؟!) ، مثل همیشه ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کارکردن اتومبیل ها و موضوع اصلی ، زیرا ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که من باید بیشتر از یک خرس معمولی بدانم. (خواندن سفر کنم و در مکانیک های مورد علاقه محلی خودم نباشم.)

اما من همچنین می دانستم که نمی توانم مکانیک شوم.

به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، من همچنین وقت نداشتم که روی یک کتاب برای ون برای جعل کنندگان یا حتی برای یک برنامه آنلاین به نام “مبانی مکانیک خودرو” سرمایه گذاری کنم.

بنابراین من آن را با ساده ترین اسب انجام دادم.

کلاه را باز کردم. باهاش ​​نشستم من نگاه کردم. من با کمبود ناراحتی با دانش خود آشنا شدم. من مکانیکی را پیدا کردم که مایل بود نه تنها جانوری قدیمی مانند من را تعمیر کند ، بلکه در طول راه به من آموزش دهد. گاهی اوقات کلماتی که از دهانش خارج می شود به مغز من تبدیل نمی شود ، بنابراین از او می خواهم که آن را ساده کند تا من بدانم چه کار کنم. چیزهای زیادی برای دانستن یا یادگیری وجود دارد.

دوباره و دوباره کلاه را باز می کنم. این یکبار کار نبود. این یک فرایند است. [3 Reasons Why You’re Not Eating the Way You Want to – and How to Change That!] وقتی چیزی را به خاطر نمی آورم از دست خودم عصبانی نمی شوم. این اطلاعات بسیار جدیدی است: من باید با ذهن خود صبور باشم زیرا یاد می گیرد که بسیاری از زبان های جدید را حفظ کند.

pexels-photo-262488.jpeg:

من متوجه شدم که قبل از اینکه ون خود را تحویل بگیرم ، من خودم را از اطلاع از چیزهایی که زیر کلاهم بود ، “مسدود” کرده بودم. می توانستم آن را آنطور که می خواستم بگویم ، “من یک دختر هستم” ، “من علاقه ای ندارم” یا “من در مغزم جایی برای این چیزها ندارم” ، اما آن حقیقت واقعی این بود که من نمی خواست یاد بگیرد خودم رو بلاک کردم مسئولیت: در مورد یادگیری در مورد آن ناگهان آن را تغییر دادم.

[Read: 5 Easy Ways to Keep Your (Life) Plate Clean & Stop Stress Eating]

و اینجا استعاره است. گاهی برای بدن ما نیز اتفاق می افتد. ما می توانیم ده ها سال از یادگیری آنچه در درون ماست ، از غذایی که برای ما کار نمی کند ، یا شنیدن پیام هایی از بدنمان “مسدود” کنیم. سپس اتفاقی می افتد که باعث می شود نگاه کنیم. حتی زمانی که نمی خواهیم یا احساس می کنیم زمان یا نیاز نداریم ، به “من مجبورم” تغییر می دهیم. اگرچه ناراحت کننده است

وسایل نقلیه (به ویژه وانت های قدیمی) معشوقه های ناپایداری هستند.

مانند بدن ما ، این یک پازل با قسمت های متحرک زیاد است. اما مهم نیست که بدن شما چقدر “دیوانه” است ، با شما ارتباط برقرار می کند.

اما من نیستم تلاش کردن مکانیک شدن برای استرس که من به اندازه کافی نمی شناسم. من یاد می گیرم و اجازه می دهم تسلط مکانیک های اطراف من به آرامی به من برسد. آن کلاه را بارها باز می کنم. آسان نیست راحت نیست. (و مانند غذا ، هرچه بیشتر بدانم ، بیشتر می دانم که نمی دانم).

اما من مرحله به مرحله این کار را انجام می دهم.

مانند همه چیز در حقیقت ، متغیرهایی وجود دارد ، برای مثال ، می توانید این پست را بخوانید و فکر کنید. ما نیز می توانیم همه چیزهای خوب را خیلی جلو ببریم. اگر تمام وقت خود را روی دانش تغذیه ای صرف می کنید ، در حالی که تمام این مدت در درون شما بوده است ، آنچه باید بخوانید این است.

سفارش چت با راینا

103-DSC_1897.jpg:

بررسی غذا و آنچه می تواند برای شما انجام دهد و حرکت در اطراف غذاهای محلی در جهان ما حیاتی است. شناسایی علل اشتیاق برای خارج شدن از فرهنگ رژیم غذایی برای تمیز کردن بهتر غذا بخورید و قوی تر است. اما برای رفتن به مدرسه و تبدیل شدن به یک متخصص تغذیه برای اینکه بدانید به چه چیزی نیاز دارید ، لازم نیست زندگی خود را تغییر دهید. فقط می توانید مطالعه کنید ، زیر فرش را نگاه کنید ، نگاهی بیندازید ، کمی بخوانید ، در مورد آن فکر کنید ، با آن بنشینید. بدون فشار ، فقط نگاه کنید. فقط کافی است زیر کلاه بروید ، نفس بکشید ، روی تمام قسمتهای بدن خود بنشینید که به آنها توجه نکرده اید یا به آنها توجه زیادی نکرده اید ، ببینید آنچه را نمی دانید ، چه چیزهایی برای مطالعه یا یادگیری وجود دارد. و اگر “ماشین” شما خراب شد ، و شما مجبور شدید زیر کاپوت را نگاه کنید ، بدانید که در اطراف شما پشتیبانی وجود دارد تا شما را به جایی که باید بروید برساند. من می توانم از سفر سلامتی شما حمایت کنم. بنابراین پیش بروید و کلاه را باز کنید.

درست مثل همین زیاد مکانیک بیمار ، من اینجا هستم تا از شما حمایت کنم.

xo ،

websignature.jpg:

دیدگاهتان را بنویسید